Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Głupich nie sieją, sami się rodzą. Mam dosyć tego wszystkiego, mam dosyć wycia, tego, że ręce mi się trzęsą, nie będę nikomu nic opowiadać, leczyć się, sama dam sobie radę. lęki są jak choroba, więc domowe sposoby też będą skuteczne pójdę do klubu, upiję się, zrobię to i po lękach. A analizy...uderzę się porządnie w głowę, rzucę wszystko i wyjadę gdzieś. skoro ostatnim razem wyjechałam i wróciłam nienormalna, to przecież gorzej już być nie może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głupia nie jesteś, a tchórzostwo wynika z grubszej sprawy, skończyłabyś się samobiczować wiecznie, tylko zadbała o siebie bardziej, jak się inaczej nie da, to lekowo, no

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lojantka, Ja się nie czuję jak człowiek, tylko jak jakaś padlina. no ile można się rozkładać? ja muszę jakiegoś kopniaka motywacyjnego sobie strzelić, bo oszaleję. Jak ktoś zacznie biegać po ulicach Polski przebrany za kurczaka albo wafla albo banana, to wiedz, że to ja:/

te leki...nie pomagają, to inne pomogą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lojantka, dziewczyno, Ty jesteś milion razy mądrzejsza ode mnie!!!

Lekarka mnie zapewniła, że te nie ogłupiają...a ja boję się iść po jakieś inne, bo jak byłam młoda, dostałam fluoksetynę i diazepam i zjadłam wszystkie nawet o tym nie wiedząc:/ - wszystko przez błędną diagnozę neurologa, zdaniem zblazowanego choleryka psychiatry, nota bene dobrego znajomego rodziny.

 

-- 02 lut 2015, 05:39 --

 

lojantka, sama się boję, więc pakuj walizkę, jedziesz ze mną do Szkocji wyć na wzgórzach i liczyć barany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

symetria:/, jedźmy, daj mi pół roku, studia skończe i już tylko w tybecie pasać jakąś trzodę, chyba że Ci bardzo zależy na szkocji to no problemo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×