Skocz do zawartości
Nerwica.com

wasze marzenie:)


Gość monika03

Rekomendowane odpowiedzi

Marzenia co chwila mi się zmieniają (jak to w tym wieku), ale obecnie mam takie:

 

Bardziej realne: przeprowadzić się do Krakowa i się usamodzielnić (zaraz wszyscy dorośli się zaśmieją)

Mniej realne, ale nadal realne: pojechać do Peru i do stanu Montana w USA oraz zarabiać tyle, by wieść wygodne życie, mieć piękny wielki dom i móc podróżować :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym mieć osobowość dyssocjalną. Aspołeczne zaburzenie osobowości.

 

ja 2 lata temu chciałam mieć SCHIZOFRENIĘ, wpadłam w straszną depresję, że na nią nie zachorowałam

 

rok temu chciałam mieć CHAD

 

a niedawno borderline

 

a dzisiaj jako zdiagnozowana autystka/osobowość biernoagresywna mam marzenie NIE MIEĆ ZABURZEŃ PSYCHICZNYCH :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wind of Freedom, a nie musi być wiary w słowo mistrza? dla choćby samozaparcia. wiesz, mistrzowie mówią, to nie musi być kwestia wiary, sprawdź to sam, check this shit bro, najwyżej jak się nie uda to stracisz 20lat życia, albo kilka pokoleń, jak w therawadzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio marzy mi się, że idę sobie dumnym, powolnym, dostojnym krokiem przez centrum miasta, odziany w długi, drogi, piękny płaszcz z głową zadartą do góry, jak jakiś szlachcic i nagle ktoś nawinie mi się pod nogi lub zacznie zawracać dupę, np. jakiś bezdomny. Ja wtedy parsknę, plunę i powiem 'spier*alaj plebie' lub powiem 'spieprzaj dziadu' cytując śp. Kaczyńskiego. Wiem, że marzenie może wydawać się ohydne, nawet sam nie wiem skąd się coś takiego wzięło bo jestem kompletnie innym człowiekiem ale w głębi siebie czuję taką potrzebę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi się żebym wyzdrowiał, chyba tyle.

Bardzo dobrze napisane. Nic dodać, nic ująć :great:

 

Poza tym marzy mi się, żeby ludzie wreszcie zaczęli być dla siebie dobrzy i nie wylewali na innych swoich żali i frustracji, ale to jest jeszcze mniej realne od tego pierwszego :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×