Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie lubicie kolory ?


towdy

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś byłam zagorzałą fanką niebieskiego w prawie wszystkich jego odcieniach, ubierałam się właściwie cała na niebiesko. Kilka lat temu przerzuciłam się na czarny - oddaje mnie chyba najlepiej ze wszystkich kolorów (choć właściwie czerń nie jest kolorem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielony, czarny, fioletowy, pomarańczowy, z tym, że tego ostatniego nie noszę, wolę pomarańczowe przedmioty wokół. Teraz przeczytam opis. :mrgreen:

 

Po chwili stwierdzam, że opis z zielonego bardzo do mnie pasuje. Z fioletowego pasuje po części, z czarnego też po części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mnie zna, wie, że czerwony to mój kolor (chociaż nie wzbudza we mnie takich emocji jak kiedyś), ale lubię tez połączenie turkusu z czekoladą, żywe odcienie zielonego oraz grafitowe barwy w połączeniu z głęboką czernią.

 

Ach właśnie, idealnym odcieniem czerwieni jest dla mnie czerwień maków, ponieważ uwielbiam te kwiaty, one są dla mnie symbolicznym wyjaśnieniem tego dlaczego nie lubię ciętych kwiatów i innych bukietów - ścięty mak szybko traci płatki, dlatego najlepiej obserwować go w naturze. Wyobraźnie sobie czerwień maków na tle złotego zboża :105: Taka wyprawa na pole jest lepsze niż bukiet :mrgreen: Ale zmieniłam temat, nie wiem kiedy się zamknąć :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paszport np. hmhmhmm, świta? to je burgund

 

białe albo 'ekri', bo się później upierdolą. w dystymii wypada pojęcie estetyki z rejestru, gołe betonowe by mogły być;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

białe albo 'ekri', bo się później upierdolą.
:lol:

ostry nihilizm czy jak to się tam nazywa, to coś co nieboszczyk ma w sobie :)

hej a jak estetyka wypada z rejestru to znaczy, że intelektualizm rośnie, oni zawsze mają takie brzydkie wystroje, ważne było jak to powiadają na wino i chleb i można tworzyć, np. na forum nerwica.com :mrgreen: choć u mnie zmalał w takiej sytuacji bo sobie walnąłem piękny kolorek ostatnio 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×