Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


devnull

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, byś się zdziwiła, a ja wiem bo dostaje info z różnych źródeł 8)

 

Mnie tam określenie samego libido nic nie daje, bo jak problem jest w relacjach z drugim człowiekiem, to i tak się nie pojedzie

 

luzik, ja nie pisałem, że jesteśmy sobie pisani, tylko, że kobieta z Twoim wyglądem czysto teoretycznie po spełnieniu szeregu innych warunków, (w mojej sytuacji nierealnych, więc akcja jest czysto teoretyczna), nadawałaby się na szagi szagi (kurde polubiłem to określenie, amerykanie tak to fajnie określają, albo brytole, już nie pamiętam)

 

benzowiec84, ja jestem lewakiem i - niestety na każdym kroku trzeba to podkreślać - wrogiem poprawności politycznej.

 

-- 02 lut 2015, 00:17 --

 

Storożak, serio bo ja też chciałem sobie podobnego futrzaka ustawić (tylko w męskim kolorze), ale wiedziałem, że jest już rezerwacja...

prawde powiedziawszy to na początku myślałem, że Virgo walnęła ten dowcip o koniach wyścigowych, dopiero przy cytowaniu się zorientowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, ależ ja chcę mieć ostatnie miejsce, skoro nie mam szansy na podium. Nie znoszę przeciętności /taka diagnoza/

Plusz, w tym szaleństwie jest metoda ... ale to tylko zaburzeni wiedzą :mrgreen:

jak to zinterpretowałaś? Myślisz, że liczę na to, że znajdzie się parę osób, które złośliwie oddadzą na mnie głosy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84,
ja do wczoraj myślałem że tam pisze alternatywa

:lol:

aż zmienie sobie awek bo krytykuje, a od mojego też oczoplonsu idzie dostać tak się właśnie zreflektowałem, miał on wyrażać abstrakcje, temat który mnie ostatnio zainteresował, ale nie jako sztuka tylko bardziej jako status ontologiczny abstrakcji, neoidealistyczna filozofia Pana Granta i takie takie... teraz ustawie coś co wyraża moją naturę, rycerz, połączony z jetodikiem.

 

rozumiem że to odpowiedź do mojego postu poprzedniego :) Sorki ale nie rozumiem nic z tego :) więc ci na to nie odpowiem :)) ontologiczna abstrakcja,neoidealistyczna filozofia Pana Granta :DD a mówią że to język chiński jest trudny :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, krzywe akcje no nie wiem , raz żygnąłem przez okno , a ja mam okno na dwór i prawię ożygałem sąsiada ,do tego rzucałem jajkami z okna w ludźi, ale nie wiem czy to się zalicza do krzywych akcji , raz się zlałem w gacie po pijaku i mi kolega majtki zmieniał hehehehe , biedak się natrudził :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×