Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uwagi/prośby techniczne


diatas

Rekomendowane odpowiedzi

ja przybyłem z innego umierającego forum na to, jestem jak superman z kryptona 8)

No ja byłam na paru muzycznych, a ludzie byli bardziej zaburzeni niż tutaj ;)

 

Dalej jest problem z logo zasłaniającym link do wiadomości w przeglądarce w telefonie. Mnie pomogła zmiana rozmiaru czcionki, niemniej jednak przyłączam się do prośby o przycięcie bannerka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprz, a co z Mietkiem kapitanem tripsem i Mają daimo tzw grupą trzymającą władzę ?

coś kojarzę.

 

-- 03 lut 2015, 16:27 --

 

ja przybyłem z innego umierającego forum na to, jestem jak superman z kryptona 8)

No ja byłam na paru muzycznych, a ludzie byli bardziej zaburzeni niż tutaj ;)

Ja muzy mnóstwo słucham a nie przyszło mi do głowy nigdy forum muzycznego poszukać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od około tygodnia niektóre wątki (mniej więcej połowa z tych, co próbuję otworzyć) nie chcą się otwierać w firefoxie. Mam wszystko pouaktualniane. Prosiłam też dwóch programistów, żeby sprawdzili czy będą mieć ten sam problem i okazuje się, że tak, mają i nie potrafili nic wykombinować, żeby jednak te wątki się otwierały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na smartfonie to się faktycznie nie da, pozostaje przez panel użytkownika, da się przeżyć, chociaż ja mam tylko 4'' i nędzne 480 x 800 px, a na 5'' i hd/full hd wciąż się nie da?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIAŁ IT

Potocznie można ich ująć jako adminków w tej kwestii, choć nie jest to formalne. Nie znam adresu działu IT. Mi osobiście ta usterka nie przeszkadza, ale wielu jest mniej obytych z "technologią". To wygląda tak, jak gdyby abc zamiast kwiatka zostawiło klocek i ani klocka nie uprzątnęli, ani kwiatka nie zasadzili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyślijcie do siebie pw i nie odczytujcie, będzie dłuższy napis wtedy z możliwością kliknięcia na tel
:great: żeby przez pomyłkę nie odczytać, można usunąć pw po wysłaniu i wtedy zawsze będzie info o 1 nieprzeczytanej wiadomości (której już się nie otworzy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×