Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


devnull

Rekomendowane odpowiedzi

AranjaniNie przecze(co najwyżej za mało napisałem i dlatego tak to zrozumiałaś) ,bo jakbym miał wybrać przeciętną lekko ponad (nie jakiegoś brzydala) ,a piękną ,ale płytką z charakteru to wybieram tą pierwszą.Nie oznacza to ,że jest ona dla mnie brzydka...poprostu mniej atrakcyjniejsza ,ale podoba mi się i jest w moim guście pomimo ,że mógłbym lepiej trafić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AranjaniNie przecze(co najwyżej za mało napisałem i dlatego tak to zrozumiałaś) ,bo jakbym miał wybrać przeciętną lekko ponad (nie jakiegoś brzydala) ,a piękną ,ale płytką z charakteru to wybieram tą pierwszą.Nie oznacza to ,że jest ona dla mnie brzydka...poprostu mniej atrakcyjniejsza ,ale podoba mi się i jest w moim guście pomimo ,że mógłbym lepiej trafić.

 

Powiedzialbys kobiecie "skarbie nie jestes brzydka poprostu jestes mniej atrakcyjna...ale wiesz moglbym lepiej trafic" (w domysle... ciesz sie wiec ze jestem z Toba) fuckin shit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak bardzo lipnie ze wiadomo kto prowadzi. Pół głosów po znajomości

 

Ty masz prawie 30 lat, a nie 14 - bardzo smutne.

Chwilami miałem wątpliwości, ale ty jesteś poważnie chora,

co kogo to obchodzi, ten konkurs to dla ciebie całe życie,

wyjdź na spacer, zapal papierosa, spójrz w niebo i popatrz

jak gwiazdy ładnie świecą.

 

:great::great::great::great::great::great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że takie konkursy, to bardziej konkursy popularności, niż piękności. Zresztą w wielu plebiscytach tak jest. Z większym dystansem trzeba do tego podejść, a wszystkim startującym należy się uznanie za odwagę.

Jest tu tyle ładnych dziewczyn, że ciężko wytypować tylko trójkę. Wolałbym żeby głosowało się np. na 5 czy nawet z 10, z podziałem punktów: 1 miejsce-10 pkt, 2-9, itd. Dla mnie jedna kandydatka wyraźnie się wyróżnia i jest to alu. Idę o zakład, że jeśli głosowałyby osoby postronne, spoza tego forum to ta dziewczyna by wygrała :)

Ja głosowałem na alu, Arashe i Psychotropkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×