Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


devnull

Rekomendowane odpowiedzi

benzowiec84, oj tam Pluszowa jest ładna tylko mniej popularna stąd te glosy. W ogole dziwi mnie ok 50 głosów udziela sie az tyle użytkownikow?

 

 

Liczba głosów : 417

Nie udziela się , ale jest dużo co nie piszą ale oglądaja,patrzą :)

 

-- 01 lut 2015, 17:00 --

 

benzowiec84, skoro uważasz że wszystkie dziewczyny na równi z nią to pasztety bądź te które biorą udział to pasztet masz zamiast mózgu. :D

 

Davin, a ty uważasz że to są modelki , to masz pasztet zamiast gustu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, N ty też gówno wiesz co uważąm więc co mi piszesz że ja uważam że inne dziewczyny to pasztety ?

napisałem że Pluszowa nie zasługuje na miano największego paszteta , gdzie tu obraza dla innych użytkowników ??

Zażyj większą dawkę leków dzisiaj . Zaburzony fest kolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dziewczyna która zbierze najmniej głosów bedzie miala miano najwiekszego paszteta forum ?

Nie, nie było takiego konkursu. Nie zdobędzie tylko korony miss... Bo konkurs był na najpiękniejszą a ewentualne pasztety to się raczej ukrywają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee ten konkurs jest do bani i tak każdy głosuje według tego na ile polubił osobę z forum,nie kierując sie atrakcyjnością osoby.Gdyby tu sama Klaudia Schiffer (w czasie swojej świetności)wrzuciła zdjęcie ,to obawiam się ,że by była gdzieś na końcu stawki ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dziewczyna która zbierze najmniej głosów bedzie miala miano najwiekszego paszteta forum ?

Nie, nie było takiego konkursu. Nie zdobędzie tylko korony miss... Bo konkurs był na najpiękniejszą a ewentualne pasztety to się raczej ukrywają

 

Miko ale wiesz jaksie poczuje taka dziewczyna... ktora wlasnie bedzie na koncu i przeczyta takie wypowiedzi pana benzowca?

Juz byl maly shitstorm apropo krytyki kandydatek....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84 tak ,ale jakby porównać niektóre ilości głosów gdzie ewidentnie ta z małą liczbą głosów jest o wiele atrakcyjniejsza od tych które mają ich bardzo dużo.Najmniej głosów nie oznacza ,że pasztet.Zresztą ja widzę po tym jak na mnie ludzie głosują,nie udzielam się na tym forum zbyt dużo,niemam jakiś bliskich relacji z osobami z forum (pomijajac 3 osoby)i jestem na ostatnim miejscu :mrgreen: Nie sądzę żebym był aż tak brzydki :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby wszyscy myśleli jak ten pan, to by nie mogący wyjść z domu rajdowali tematy tnących się, depresyjni wyśmiewali borderów albo na odwrót itd. Po co w ogóle rejestrować się na takim forum jak to, wiedząc, że są tu ludzie, którzy mogą łatwo coś wziąć do siebie i jeszcze pisać jakieś piramidalne bzdury o pasztetach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84 tak ,ale jakby porównać niektóre ilości głosów gdzie ewidentnie ta z małą liczbą głosów jest o wiele atrakcyjniejsza od tych które mają ich bardzo dużo.Najmniej głosów nie oznacza ,że pasztet.Zresztą ja widzę po tym jak na mnie ludzie głosują,nie udzielam się na tym forum zbyt dużo,niemam jakiś bliskich relacji z osobami z forum (pomijajac 3 osoby)a jestem na ostatnim miejscu :mrgreen: Nie sądzę żebym był aż tak brzydki :mrgreen:

 

JużTuByłem, No właśnie oto mi chodzi, że na ostatnim miejscu wcale może okazać się że to nie jest pasztet , dlatego pluszowa nie powinna mieć tak mało głosów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×