Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Makabra, :papa: heeeeloo

ja wyplumkana czuje się jak młoda bogini hahaha , miałam popołudniu zamułkę...ale ogólnie to nawet produktywny dzień mam patrząc na średnią całego miesiąca :D

wczoraj siostrze pokazywałam pozycje jogi, bo ona ma problemy z biodrem a chodzi na zumbę i może niekoniecznie ta zumba jej dobrze robi, joga dla niej byłaby lepsza :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aluś, darmowe, jest tez płatna opcja, ukradłam ten demot z joga na swojego fejsa bo się uśmiałam ,

:mrgreen:

 

-- 31 sty 2015, 22:04 --

 

JERZY1962, :papa: spokojnej :)

 

-- 31 sty 2015, 22:05 --

 

w dobie smartfonów za zajefajny pomysł szkoda że nie wpadłem na to przed nimi miał bym kasiorki jak lodu :twisted:

 

i co bys z ta kasa zrobił ? :D:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

joga jest świetna, rozciąga ciał, dobra na kręgosłup, postawe, wycisza, uspokaja oddech, uspokaja, jesteś bardziej świadomy tego co się dzieje wewnątrz ciebie

ja nie jestem jakas super praktykujaca, robie to sporadycznie , ale pisze tak jak ja to czuję jak ćwiczyłam regularnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zagwozdkę na wieczór. Przeczytałam w gazetce z Rossmanna jakie neuroprzekaźniki są aktywowane, kiedy człowiek się nagle zakochuje. A na farmakologii zaczynamy teraz układ nerwowy. Pytanie, czy można się zakochać, jak się ma receptory generalnie zajęte przez leki atypowe.

 

Czy warto założyć o tym wątek, a jeśli tak to w jakim dziale? Bdb temat na walentynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie wpadłam, bo przypomniałam sobie o starych znajomych :D W sumie to nic ciekawego, ferie :D Zaszalałam troszkę wczoraj na wyprzedażach, ale nie kupiłam wszystkiego, co wpadło mi w oko, bo funduszy zabrakło :( A tak poza tym, to chyba nic się nie zmieniło, nadal twierdzę o sobie tak, jak wcześniej, ale nie bijcie, proszę ;) A u Was?

 

Pamietam. Ja tez poszalałam ale kosmetyczno-perfumowo. Troszkę kaca finansowego mam ale .... chłopaki moje kupili sobie nowe łyżwy to jestem usprawiedliwiona :twisted: ..

 

-- 01 lut 2015, 09:52 --

 

Infinity, Kasia. Mleko z czosnkiem na noc sobie zrób by wygrzało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka

:papa: dzień dobry kochani jak samopoczucia ?

 

ja za godzinke jade na baseny, wstałam i najchętniej bym zrezygnowała przez lęk, bo tam mnóstwo ludziów na pewno , ale staram się skupić na chwili obecnej, oddechu, i pojdziemy na spacer nad morze :105:

miałam kiepski wieczór :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×