Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


devnull

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde konkurs miss oceniamy te ktore wrzucily fotki. konic tematu.

 

 

To ja chyba założę temat o ludziach z Krakowa i napiszę o ich "specyficznej" mentalności. :105:

 

masz cos do ludzi z Krakowa ? :lol::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka lat i forum upadnie jako forum psychologiczne, tak mi się wydaję.

 

Coś w tym jest. Albo tworzą się kółka wzajemnej adoracji, które się kogoś uczepią, albo ludzie leczą swoje kompleksy kosztem innych osób. Zwykle jest tak, że im bardziej ktoś rzuca krytyką w takich wątkach jak ten, tym większe ma kompleksy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argish, sądząc po twoich pseudo poprawnych politycznie i 'wyrażających przecież tylko swoje zdanie' ostatnich postach w tym wątku, o goryczy życiowej wiesz akurat, jak mało kto

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde konkurs miss oceniamy te ktore wrzucily fotki. konic tematu.

 

 

To ja chyba założę temat o ludziach z Krakowa i napiszę o ich "specyficznej" mentalności. :105:

O ... i to jest dobry pomysł ... bo ja też nie do końca ogarniam ( oczywiście nie mówię o wszystkich ) :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i_am_a_legend, to po cholere ten konkurs jak krytykowac wygladu nie można. Przeciez nikt nie pisze kto brzydki a przyznaj,ze same piekne nie sa:F

 

Słucham? A to?

 

------

dziwi mnie prowadzenie Elo, która jest nijaka, twarz bez wyrazu,

no ale fanom wychudzonych szkieletorów z martwicą mimiki (autyzm 4cat/3c "muminek")

wiedzie prym, nie wiem może głusujący, to głównie sfrustrowane

kobiety albo spaczeni geje ;):P

------

 

Podobno to był żart - ok, ja jestem tępy i się nie znam. Jednak te, mało wyszukane, słowa świadczą o tym, że ktoś jest brzydki. Dla mnie forma tego przekazu jest nie do przyjęcia. Naprawdę nie jest trudno nie pisać o tym, gdy ktoś nam się nie podoba. Wystarczy się odrobinę postarać i się zamknąć.

 

Nie rozumiem po co robić takie rzeczy i pozwól, że pozostanę przy swojej opinii. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde konkurs miss oceniamy te ktore wrzucily fotki. konic tematu.

 

 

To ja chyba założę temat o ludziach z Krakowa i napiszę o ich "specyficznej" mentalności. :105:

 

masz cos do ludzi z Krakowa ? :lol::mrgreen:

 

Gdybym chciał się upodobnić do niektórych osób, napisałbym, że mam.

Z tą różnicą, że nie znam wszystkich Krakowian. Ale niestety, co do tych, których miałem okazję poznać (relacje osobiste, handlowe szczególnie, ale też przypadkowe), mam mieszane odczucia. Więc ci Krakowianie których znam (w większości), mają specyficzną mentalność (identyczną). Piszę o tych, których znam. Nie zamierzam generalizować, nie mówię o wszystkich ludziach z Krakowa. To tak jak bym miał upodobnić się na przykład do NIEKTÓRYCH Ślązaków, którzy uważają, że WSZYSCY ludzie z innych części kraju są gorsi od Śląska. W każdej części kraju są ludzie, których lubię i tacy, co do których mam negatywne odczucia ;)

 

Arasha, więc wiesz co mam na myśli. I też nie o wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argish, od kiedy do czytania publicznych wypowiedzi potrzeba rentgena, a nie jedynie pary zdrowych oczu? pis joł, bezsensowna dyskusja. po prostu mnie skręca brak kobiecej solidarności/neutralności i baby dopierdalające babom, gdzie z pozoru wygląda to tylko jak 'wyrażenie opinii'. zdzierżyć nie umiem. wprost nie umiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z gustem jak z dziurą w dupie,każdy ma własny.

 

Krytyka krytyką,chyba jednak będąc tu POWINNIŚMY wiedzieć że jest tu kupa ludzi z chujowym poczuciem wartości, i powinno się darować sobie takie komentarze,ze zwykłej empatii, i pociśnięcie komuś po wyglądzie,nawet jeśli relacje tutaj to random-random,mogą kogoś zranić czy zaboleć,wiem,nie każdy każdemu się musi podobać,ale powaga,tutaj przydałoby się zachować takie komentarze dla siebie zostawić.

W kwestii gustu j/w

 

Chlew się zrobił aż się dymi,naprawdę,nie chce mi się sypać banami i ostami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z gustem jak z dziurą w dupie,każdy ma własny.

 

Krytyka krytyką,chyba jednak będąc tu POWINNIŚMY wiedzieć że jest tu kupa ludzi z chujowym poczuciem wartości, i powinno się darować sobie takie komentarze,ze zwykłej empatii, i pociśnięcie komuś po wyglądzie,nawet jeśli relacje tutaj to random-random,mogą kogoś zranić czy zaboleć,wiem,nie każdy każdemu się musi podobać,ale powaga,tutaj przydałoby się zachować takie komentarze dla siebie zostawić.

W kwestii gustu j/w

 

Chlew się zrobił aż się dymi,naprawdę,nie chce mi się sypać banami i ostami.

a szkoda może ktoś by się czegoś nauczył w końcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i_am_a_legend, to po cholere ten konkurs jak krytykowac wygladu nie można. Przeciez nikt nie pisze kto brzydki a przyznaj,ze same piekne nie sa:F

 

Słucham? A to?

 

------

dziwi mnie prowadzenie Elo, która jest nijaka, twarz bez wyrazu,

no ale fanom wychudzonych szkieletorów z martwicą mimiki (autyzm 4cat/3c "muminek")

wiedzie prym, nie wiem może głusujący, to głównie sfrustrowane

kobiety albo spaczeni geje ;):P

------

 

Podobno to był żart - ok, ja jestem tępy i się nie znam. Jednak te, mało wyszukane, słowa świadczą o tym, że ktoś jest brzydki. Dla mnie forma tego przekazu jest nie do przyjęcia. Naprawdę nie jest trudno nie pisać o tym, gdy ktoś nam się nie podoba. Wystarczy się odrobinę postarać i się zamknąć.

 

Nie rozumiem po co robić takie rzeczy i pozwól, że pozostanę przy swojej opinii. :P

ja nie pisalam tego co piszesz pod tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z gustem jak z dziurą w dupie,każdy ma własny.

 

Krytyka krytyką,chyba jednak będąc tu POWINNIŚMY wiedzieć że jest tu kupa ludzi z chujowym poczuciem wartości, i powinno się darować sobie takie komentarze,ze zwykłej empatii, i pociśnięcie komuś po wyglądzie,nawet jeśli relacje tutaj to random-random,mogą kogoś zranić czy zaboleć,wiem,nie każdy każdemu się musi podobać,ale powaga,tutaj przydałoby się zachować takie komentarze dla siebie zostawić.

W kwestii gustu j/w

 

Chlew się zrobił aż się dymi,naprawdę,nie chce mi się sypać banami i ostami.

a szkoda może ktoś by się czegoś nauczył w końcu.

 

Niestety obawiam się, że ostrzeżenie czy nawet ban nic tu nie pomoże. Jak pisał nasz moderator - niektórzy zapominają, że są na forum dla ludzi mający problemy z psychiką i trzeba mieć na uwadze to, że krytyka takich ludzi może bardzo zaboleć. Niektórzy chyba zapomnieli już, jak to jest źle się czuć psychicznie. Miejmy więc na uwadze, że to co nas rozbawi, innych może skrzywdzić. Dlatego trzeba znać granicę dobrego smaku, którą notabene łatwo przekroczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×