Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Arasha, mam mało głosów, będę musiała wznowić terapię, bo z do wartościowania nici.

 

Kosmostrada ja też jak mam wstać, to się nie chcę kłaść, taka logika.

 

Próbuję się trochę pouczyć, żeby jutro mieć mniej, ale robię wszystko inne. Oglądałam film dokumentalny o św. Teresce.

 

Rozmawiałam dzisiaj z panią od surowców roślinnych, powiedziała, żebym robiła herbatkę z kopru włoskiego, skoro nie ma tabletek, zrobiła te badania na alergie, a potem ona mi jakąś mieszankę wymyśli na perystaltykę. Do św. Hildegardy się już nie odniosła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Kochana :********** trzymam kciuki za udany wyjazd , pamietaj ze dasz rade !!!!!! a my tu czekamy na Ciebie z utesknieniem :)

 

Witajcie Wszyscy :****** :papa::papa:

Ja wstalam z okropna migrena (znowu) i z zawrotami , z mdlosciami jednym slowem z calym wachlarzem wspanialosci .

Wczoraj deszcz i plus 8 dzis snieg i minus 4 .

Wczoraj ponoc bylo 870 cisnienie.

No a ja to odchorowywuje.

 

Chcialam skoczyc po skrzydelka do kolczykow i mam na ten makijaz jechac ale nie wiem jak sie ogarne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, też mam mało ale cieszę się z tego co mam :smile: P.S i dzięki jeszcze raz głosy oddane na mnie :uklon:platek rozy, cześć,mnie też znowu boli głowa.Pogoda u mnie brzydka,pada mokry i gruby śnieg-większość od razu się topi i jest chlapa.Czekam na wiosnę :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, PannaNatalia, Dzień Dobry Dziewczynki:D

 

Ja dzisiaj w ogóle nie spałam, mimo spaceru przed snem, a także wielu zajęć w ciągu dnia. Czemu ja się dziwię właściwie, gdy w głowie mnóstwo myśli się kłębi, wyciszenie nie jest możliwe...ale cóż, to jest życie właśnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, :)))) wlasnie pw naskrobałam do Ciebie, zerknij :***

 

-- 31 sty 2015, 10:37 --

 

cyklopka, PannaNatalia, dzewczynki moje ja w poprzednim konkursie wrzuciłam swoje foty na miske i tez miałam mało głosów, to o niczym nie świadczy to nic nie znaczy to tylko konkursiwo :*****

jak samopoczucia :?:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Witaj,ja niby spałam ale co chwilę się budziłam,w środku nocy oglądałam kabarety na tvp Rozrywka bo nie mogłam spać.

 

amelia83, Już Ci pisałam,że widziałam Twoje zdjęcia w Ludziach z forum,jesteś bardzo ładna :)

Ja się nie przejmuję wynikiem,porównując do innych dziewczyn mam mało głosów ale osobiście,dla mnie to jednak dużo-biorąc pod uwagę,że mało ludzi stąd mnie kojarzy,z większością nawet nigdy nie rozmawiałam.

 

-- 31 sty 2015, 10:52 --

 

Zalatana23, hej :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, tak,lepiej.

Lubię mieć swiadomość,że będę miała do zrobienia coś więcej niż leżenie na kanapie :)

 

-- 31 sty 2015, 12:13 --

 

O cholera,chyba mam tachykardię..siedziałam spokojnie i nagle zaczęlo mi szybko walić serce,nie mogę tego opanować i takie jakby skurcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PannaNatalia, :******** tulam Cie , tachykardia minie , staraj sie przepona ofddychac . Mnie ostatnimi czasy tez bardzo meczyla.

 

Bylam po koraliczki i skrzydelka , ale nie prowadzilam ja tylko siostra , bo mam za duze zawroty.Chodze jak pijana i mnie mdli do tego musialam wziac kolejna tablete na bol.

Nie mam sil.

Nie pojade na makijaz jak mi nie przejdzie bo nie mam sil siedzec.

 

jasaw, white Lily, Zalatana

halo Kobietki :*******

 

-- 31 sty 2015, 14:28 --

 

JERZY1962, amelia83, :******** Was tez caluje .

 

Jerzyku wspolczuje tego zlego samopoczucia , widac aura dla nas zla bo widzisz ile nas zle sie czuje ....

Moze bedzie lepiej niebawem? Tak staram sie w to wierzyc. :uklon:

 

-- 31 sty 2015, 14:33 --

 

Na rozweselenie Dziewczyny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, :D :**** a na która masz ta sesje z mejkapem :?:

wiecie co , mnie od kilku dni męczy ta terapia, to, jakich ludzi tam spotkam ?!! ze nie będę umiała współpracować ,

mi moja doktor polecała tą terapię i właśnie w tym miejscu kiedy byłam w ciężkiej depresji a teraz jej nie mam, może się klasyfikuję, to miała być alternatywa do oddziału zamkniętego...

ogarnęłam chałupę, zmęczyłam się usiadłam i może mała kawka albo kapuczinko ;)

 

gdyby ta terapia była szybciej pewnie bym się tak nie nakręcała i wymyślała jakieś scenariusze :?:P

u mnie piękne słoneczko za oknem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, Kochana terapia bardzo wazna bo wiesz ze deprecha Ci nawraca a poza tym trzeba popracowac miedzy innymi nad poczuciem wlasnej wartosci!!! To bardzo wazne i nie rezygnuj mi tu! :nono::nono::nono:

 

Ja mam na 16 ale czuje sie do kitu i teoretycznie juz niebawem powinnam wyruszac , dalam dziewczynie znaka czy nie da sie tego przelozyc na jutro , czekam na odpwooedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak jade bo dziewczyna ma na dzis fotografa zamowionego .. oj fotogeniczna to ja dzis bede jak smierc na choragwi :shock::time:

 

-- 31 sty 2015, 15:23 --

 

amelia83, no mam nadzieje! :******** bo to bardzo bardzo wazne.

 

-- 31 sty 2015, 15:35 --

 

Lece , siostra ze mna podjedzie , bo ja w tym stanie szczegolnie ze mam zawroty wole za kolkiem nie siadac.

Modlcie sie zebym tam wysiedziala i byla na zdjeciach pieeeekna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×