Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

white Lily, wiem,wiem...ta pogoda tak na mnie wpływa,tak bardzo chcę już wiosny.Wstaję rano do pracy jest szaro,wracam do domu(o 17.30) jest już ciemno...nic mi się nie chce robić później,najchętniej od razu poszłabym spać.Wiosna to co innego,często spotykam się ze znajomymi,wieczorami chodzimy na długie spacery albo przesiadujemy w parku :105: piękna jest moja wieś wiosną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, w sumie to tez jestem przed @ ;) moja Gosia ma 5 lat.

 

PannaNatalia, nie ma za co :) najpierw oblukałam zdjęcia wiec wiem ze dobrze głos oddałam :)

 

white Lily, świetny tekst!! Mój mąż tak potrafi. Dopóki jest ok to nie ma co sie martwic na zapas...zazdroszcze mu, zdrowszy jest dzieki temu

 

-- 30 sty 2015, 10:44 --

 

PannaNatalia, zazdroszcze :) moim marzeniem jest domek na wsi, nie daleko od miasta ale jednak domek :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Megi_, większość moich znajomych wyjechało z mojej miejscowości a mnie jakoś nie ciągnie do miasta.W sumie ta moja wioska to nie jest aż taka dziura :) mamy bank,pocztę,szkołę,przedszkola,dużo sklepów itd a poza tym jest to miejscowość historyczna :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kochane :***** cudowne kartki !!!! sama takie cytaty sobie zapisuje żeby o tym pamiętać i nie zapominać dziękuję Wam :)))

a odnośnie niskiego ciśnienia to owszem, wczoraj w pogodynce mówili ze mega szybko spada ciśnienie a dziś jest nawet historycznie niskie

:bezradny:

 

-- 30 sty 2015, 10:57 --

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, Tak w tych i w planecie dobrych myśli.. Od dziś jestem na prawie 3tyg. urlopie :mrgreen: Słońce nie powinnaś się zamartwiać,wiem że z pracą jest cięzko ( ja planuje zmienić ) ale jeśli o chodzi o te inne sytuacje to powinnaś dobre strony znaleźć

 

Czytałam je ale jakoś nie działaja na mnie.. Ostatnio zakochałam się w blogu Agnieszki Maciąg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba znowu wrócę do czytania poezji

 

Przekonałam się, że tak naprawdę nie mamy zbyt wiele czasu, by być szczęśliwym. Dni przemijają szybko, życie jest krótkie. Jeżeli nie jesteśmy szczęśliwi dziś jak potrafimy być nimi jutro?

 

-- 30 sty 2015, 11:28 --

 

A jednak potrzeba mi tych twoich słów i trzeba twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze?

 

Może będę się mniej bała, może będę usypiała spokojniej…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×