Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :******** :papa::papa:

 

U mnie od 7 juz kuja sciane bo zakladaja wodomierze spoldzielniane i nie wazne ze mialam swoje wlasne i tak musze je wymienic i zaplacic :bezradny:

Huk nieziemski a mnie jak tak glosno cos lęki lapia :shock:

Na 10 do Madzi ide.Pozniej lekarstwa wykupie bo dzis powinnam dostac pieniazki.

A na dobry poczatek dnia dla Was:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PannaNatalia, przeciez ladna z Ciebie dziewczyna to czemu maja nie glosowac ?:****** ja oddalam glosy na Ciebie , cyklopke i Arashe :mhm::mhm::mhm:

 

-- 30 sty 2015, 09:14 --

 

Arasha, ojej tulam :******** ja dzis tez malo w dodatku wcale nie czuje sie komfortowo z obcymi robotnikamiw domu . Dawniej mialam takie sytuacje za nic a teraz mnies tresuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, platek rozy, :papa: witam Was :)

 

PannaNatalia, głos oddany :)

 

white Lily, u nas tez kiepski początek roku. Córka najpierw miala operacje usunięcia trzeciego migdała i tydzień pózniej wyszła jej ospa :( Siostrzeniec zapalenie płuc, drugi ostre zapalenie krtani :( to samo co rok temu...

Jelitówki nie zazdroszcze. średnio dwa razy w roku mnie tez dopada :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Megi_, hejka masz się czym martwić, ja po prostu jestem przed @ ;) mam lęki związane z terapia, brakiem kasy, zmianami jakie nastąpiły, jakiś czas temu byłam jakby pogodzona z całą systuacja ilu letnie masz dziecko ;):?:

mamy podobne avatarki takie pozytywne :D

pije kawke, pacze na tv sniadaniowa

 

-- 30 sty 2015, 10:20 --

 

white Lily, PannaNatalia, :*******

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PannaNatalia, szkoda pomyśl kochana o swoich zaletach każdy je ma,wstałaś nie jestes w szpitalu masz zdrowe rece nogi,oczy itd.to wszystko naprawdę dużo mimo że tego nie cenimy ,Dla mnie już sam bez bólu dzień jest udany i szczęsliwy ,Jesteś śliczna inteligentna dalej nie bede pisała bo mi wpadniesz w samouwielbienie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×