Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

amelia83, nie ja tez nie widzialam:)

 

mirunia, oj tak , od razu jest lepiej:) nastroj mi sie poprawil ociupinke i przez ten czas co byl bylo naprawde calkiem dobrze z moim samopoczuciem.

 

z calych lisci to moze jakis makaron z e serowym sosem z dodatkiem szpinaku w lisciach? :105:

 

-- 29 sty 2015, 20:57 --

 

amelia83, w czym najgorsza? Tam zobaczysz ze pewnie beda jeszcze barziej chory ludzie ... tak na mojej bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, Slonce tak jak Ci mirunia pisze idzies z zeby sobie pomoc i idz z tym nastawieniem:*********

 

miruniaaaaa smaka robisz :P

Omlet ze szpinakiem tez jest pyszny!

 

ja wlasnie wymylam w kuchni i posciagalam ze suszarki szklaneczki bo jutro maja mi zakladac wodomierze :hide: i zas bede musiala z a to zaplacic. Spoldzielnia wszytskim zaklada takie same i nie mamy nic do gadania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, u nas dziś byli sprawdzać wodomierze spisać liczniki :D

wzięłam już tabletki pojde wcześniej spac, moze jutro wstane wcześniej i będę miała bardziej produktywny dzień :))

oglądałaś wczoraj do końca 'kłamstewka' na dwójce? mi się baaaaardzo podobał, ja uwielbiam kino francuskie i Audrey Tatou kocham :105: stąd też mój nick :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie tak czasami, że Wam się wydaje, ze powinniście się urodzić w innej epoce? :shock::?:

Tak. Z tym, że w innej epoce umarłabym na zapalenie oskrzeli w wieku 4 lat, więc w sumie, co by mi to dało :bezradny:

 

-- 29 sty 2015, 21:00 --

 

Kolega ode mnie poszedl przed chwila ale bylo bardzo sympatycznie. Przyniosl mi kilka ksiazek do czytania:

No to dzisiaj Światowy Dzień Kolegów z Książkami :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, ja to się smieje z siebie bo dla mnie ta cała technologia, ajpady ajfony srony inne cuda, na komputerze tez metoda prób i błędów, mi to wszystko niepotrzebne, kilka lat wzbraniałam się ze nie będę miała tel komórkowego bo nie chce nie potrzebuje i nie chce być jak na smyczy :mrgreen:

 

-- 29 sty 2015, 21:07 --

 

wogoóle nie ogarniam tego swiata, on pędzi, wszystko pędzi, ludzie pędzą...dla mnie to życie jest za szybkie :mrgreen:

Aluś, a noo jak widać...chciałbyś żyć w innej epoce? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, bardzo fajne marzenie. W zasadzie chciałabym takie miec, bo ja już chyba nie mam marzeń, choróbsko mnie z nich odarło. Może dzięki terapii znów coś mi zakwitnie w głowie...

W ostatnich latach i w sumie w związku tak miałam, że energia szła w te najmniej realne plany, dostawałam mega wsparcie w takich zupełnie wymyślonych kwestiach (bukuj bilety do Ameryki, pisz ten scenariusz, idź do Mam Talent!, bierz kredyt na kawiarnię, dzwoń do Maćka Stuhra), i absolutnie gówno w tym, co miało być tu i teraz. Tak że wiesz, próbuję odwyknąć.

 

Bo jednak ciężko jest komuś bez doświadczenia znaleźć budżet, producenta, międzynarodową obsadę, zaplecze techniczne, promocję i milion innych rzeczy potrzebnych do zrobienia filmu z rozmachem. Ale sukienkę na rozdanie Oscarów już miałam wybraną :105: I jak przekonać mojego ulubionego wokalistę do zagrania nazistowskiego naukowca, "bo szukam Niemca o inteligentnej twarzy i oryginalnej urodzie, nie takiego jak w każdym innym filmie".

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×