Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, ja będę tęsknić :**

tak sobie Was poczytuje od jakiegoś czasu, czytam jak mądrze rozmawiacie, mądre rady, wskazówki i czuję, że odstaję, znowu czuję, że odstaję, ja dziś mam jeden wielki chaos we łbie kiełbie we łbie,

chciałabym cos doradzić, tak jak Wy jesteście dla mnie kiedy tego potrzebuję i nie potrafię, nie olewam Was

czuję, że nie jestem kompetentą i na tyle wiarygodna osobą by udzielać rad

jak sama sobie ze sobą nie radzę i nie ogarniam tego zycia :roll:

 

piję capucino słucham muzy 'czwórki' :105: poskładałam pranie, zrobiłam sobie kanapki, herbate...to tyle co dziś zrobiłam..a i poskładałam łóżko...robię to co rano..jak mi poradziła naszaKamilka zebym się nie kładła w dzień , nie kładę się w dzień, lepiej spie w nocy, jakas moja doktor też mówiła, że to jest dobra metoda, bo czasami łóżko 'kusi' -bezpieczne miejsce

nie mogę się skupic na książce :? ale nie będę się zmuszać, będę dla siebie wyrozumiała...dzisiaj

snuję się do chacie jak w jakimś zawieszeniu

 

-- 29 sty 2015, 14:13 --

 

cyklopka, tez nienawidzę przymierzalni, często kupuje ciuchy bez przymierzania, nawet rok temu kupiłam sukienke na sylwestra bez mierzenia :lol:

gdzieś Ty gruba tez Cie widziałam i Twoją fajna fryzurke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83,Ty też nie raz wspierałaś ludzików na spamowej :smile: dziś chyba jest taki dzień,ja siedzę w pracy i nawet mi się nie chce z krzesła wstać.Ostatnio ciągle jestem śpiąca i jakaś zdołowana.Mogłaby być już wiosna. W wiosnę i jesienią zawsze czuję się lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, parę kilo po lekach i jakoś te ubrania inaczej leżą :bezradny: I nie wiem już jaką chcę fryzurę, pomyślę za przysłowiowe 6 tygodni.

 

W ogóle taka sytuacja przedwczoraj, że pierwsze co słyszę, że na jelito drażliwe to tabletki z kopru włoskiego i modlitwa do św. Hildegardy :shock: Chyba komuś radio zabiorę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, witaj Słonko :*

Ja mam bardzo podobne do Ciebie odczucia, że nie radzę sobie sama ze sobą :roll: A co najdziwniejsze jest, że nieraz doradzam ludziom w kwestii różnych leków ( których sama praktycznie nie biorę ! ) ... niedawno odezwał się chłopak i napisał, że mu jesienią bardzo pomogłam, jak zaczął odstawiać benzo ( teraz już 4 miesiące nie bierze :great: i różnie się czuje :? ), a ja nadal biorę, ale póki co nie widzę innego rozwiązania :bezradny: Postanowiłam jakoś rozwinąć z nim znajomość ( intuicja :mhm: ) i trochę piszemy ze sobą ... mam już nawet jego zdjęcie i jak dotychczas, to Wam powiem, że :105::105: ... nie wyklucza przyjazdu kiedyś do mnie, jak będzie się lepiej czuł ... ja też ( kiedy to będzie ?! ) ... fajnie by było, bo to jednak to samo województwo, chociaż jakieś 130 km :bezradny:

 

Ja w przymierzalniach ostatnio łapałam ataki paniki :hide: ... bo wyobraźcie sobie, człowiek ma na tyłku jakieś spodnie, własne leżą w kącie, przymierzalnia zazwyczaj w głębi sklepu, tu się trzeba jakoś ubrać, pozbierać klamoty i jak najszybciej wydostać, nie wzbudzając podejrzeń ochrony :pirate: ( bo przecież oni nie biorą pod uwagę, że ktoś może być zaburzony, a nie złodziejem :mrgreen: )

 

platek rozy, amelia83, nie skusiłybyście się dziewczynki na udział w konkursie :mhm: ? Nadajecie się !

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, PannaNatalia, :D

ja zapuszczam i chciałabym mieć dłuższe ale zapuszczam az nie obetne, ale dobrzemi w krótkich włosach, dobre się czuję i wygoda ;) tylko jak nie mam ucha za bardzo odsłonietego :P

 

-- 29 sty 2015, 14:32 --

 

Arasha, ja tam nie idę na żadne konkursy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PannaNatalia, ja mam teraz boba bez grzywki i trochę mi przody lecą na twarz.

 

Się kiedyś wkurzę i sobie zrobię na platynowo i mocno wycieniowane przody, jak wiedźminka czy jakieś zakichane anime :evil:

 

-- 29 sty 2015, 14:46 --

 

Arasha, ej, ale też jak jesteś w sklepie, to myślisz, że oni myślą, że chcesz coś ukraść, bo na pewno się, ich zdaniem, dziwnie zachowujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam na chwilę w biurze po dokumenty, wzięłam psa, coby się przeszedł. Jakiś mały przykurcz bez smyczy go zaatakował, jatka na całą ulicę, musiałam wykazac się refleksem i złapałam go za szelki, oderwałam od mojego psa i tak w górze trzymałam, dopóki właściciel nie raczył dobiec. Człowiek nie może z domu nogi wystawic, bo od razu emocje. :bezradny:

 

cyklopka, bardzo ładnie wyglądasz w nowej fryzurce. Lepiej napisz, czy coś udało ci się w tym amoku kupic.

 

amelia83, fajna dziewczyna jesteś, tylko dziś masz taki dzień , że słabo to zauważasz...

Ty widzisz jaka u nas wiosna? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cognac, no ja mam właśnie włosów dużo z tendencją do smutnego zwisania, więc jest ciężko.

 

kosmostrada, no to tak:

Empik: płyta Seleny Gomez z tego głupiego wydawnictwa "zagraniczna płyta, polska cena", bo chciałam mieć komplet, jak się powiedziało A, trzeba powiedzieć B.

Kubek z Yodą

1898026_10203410935216572_2607012635325643779_n.jpg?oh=478de2870f56a10f3553d4cf34fa707c&oe=555AFB01

 

Carrefour:

książka o znaczeniu symbolu serca w kulturze

Ledżinsy rozmiar 38, w które weszłam na słowo honoru

czarna luźna bluzka z błyszczącymi pierdolnikami na ramionach

biała bluza taka w stylu sportowym

kremowa bluzka z haftami w stylu białoruski folk :mrgreen:

 

A potem jeszcze od kolegi 5 książek przygodowo-fantastycznych, z czego 3 w oryginale (już nie do dostania w Polsce po normalnych cenach)

 

Czyli oczywiście same okazje i promocje, wcale tak źle nie wyszłam, jakby można było pomyśleć. Zresztą mówię, chyba ze 2 lata nie kupowałam ubrań.

 

Arasha, szukam potwierdzenia, że może masz to samo co ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Cześc Kochana! . A może jednak odpoczniecie ode mnie. :D

Może odsapniesz w domku, jakoś dojdziesz do siebie i tylko jutro przetrwac i weekend. Mam takie podejrzenia, że jak u mnie organizm ci się trochę już przyzwyczaił do leku i zaczął znów brykac. Kiedy masz wizytę u lekarza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×