Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

A w którym miejscu napisałam tu o sobie :? ? Miałam na myśli także inne osoby, choćby Ciebie Pieprz

 

Davin, Ty też powinieneś :lol:

 

W ogóle zauważyłam, że wszyscy robią sobie jaja, a dziewczyna pisała na poważnie, że szuka bratniej duszy ... to napisałam jak jest !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to dziwi dość mocno, że to forum jest mało wspierające. Jestem tu częściej od jakichś dwóch tygodni i naczytałem się już różnych, niefajnych rzeczy. Złośliwości, nabijanie się, udowadnianie sobie, kto ma gorzej - co to w ogóle ma być? Tu naprawdę przychodzą różni ludzi, którzy nie są zorientowani, że ten czy ta są w jakichś grupach, kastach forumowych.

 

Aleksandra napisała, że chciałaby z kimś porozmawiać, to wszystko. Ludzie potrzebują rozmów. Wyraźnie też dodała, że nie szuka związku. Po co ten nieustanny sarkazm i ironia? To takie fajne jest? Słabsze jednostki mogą się tym mocno przejąć, te silniejsze po prostu odejdą stąd z niesmakiem.

 

:arrow::roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmaty, KURDE BALANS A KTO ZAŁOŻYŁ TEN WONTEG :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

 

-- 27 sty 2015, 01:00 --

 

Słabsze jednostki mogą się tym mocno przejąć, te silniejsze po prostu odejdą stąd z niesmakiem.

 

:arrow::roll:

 

czyli zwygły dzień z rzycia dżungli, zwygły dzień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×