Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

co się stało? :?
juz miesiąc bez seksu :why: czuje ze moge brac udział w niniejszym konkursie :evil:

rzeczywiście duże osiągniecie :mrgreen: no ale to chyba zdrowe że jak ktoś miesiąc seksu nie uprawia to źle się czuje, w końcu to potrzeba fizjologiczna no ale mi się przez dziesięciolecia udawało żyć bez tego choć nie ma się czym chwalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam tyle miodu, poza tym pewnie bym go zlizał :P

Sam byś nie dał rady, musiałbyś kogoś zatrudnić do zlizywania

do zlizywania miodu to sa chetni, a zżerac kapuste ni ma komu :mrgreen:

 

rzeczywiście duże osiągniecie :mrgreen: no ale to chyba zdrowe że jak ktoś miesiąc seksu nie uprawia to źle się czuje, w końcu to potrzeba fizjologiczna no ale mi się przez dziesięciolecia udawało żyć bez tego choć nie ma się czym chwalić.
carlosie, ale jak po dziesiecioleciach będziesz miał okazję, to dopiero bedzie petarda, istny wybuch supernowej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do zlizywania miodu to sa chetni, a zżerac kapuste ni ma komu :mrgreen:

kapustę to tylko osioł... zresztą sama odpadnie

 

carlosie, ale jak po dziesiecioleciach będziesz miał okazję, to dopiero bedzie petarda, istny wybuch supernowej :P

żeby sie tylko nie okazało, że jest za późno - organ nieużywany podobno zanika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3 za te zwierzęta to bym na ulicy Cię roz...wił frajerze pie...lony,padalcu,nic dziwnego śmieciu że jesteś na rencie,narkomanie lekomanie,ch.j Ci w d..e frajerze!

 

-- Cz sty 08, 2015 6:40 am --

 

Ludzi w taki sposób jak Ty wypowiadających się powinni eksterminować.

 

-- Cz sty 08, 2015 6:42 am --

 

I te Twoje p...dolenia o lekach,ciekaw jestem dlaczego leczenie opierasz na samej farmakologii?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już ci wcześniej napisałam żebyś poszła na oddział psychiatryczny.

 

-- 08 sty 2015, 15:39 --

 

tutaj ci nikt nie pomoże.Wiem,że czekasz na ciepłe słowa,jaka to ty jesteś wspaniała,i co nie tylko.Do ładnych dziewczyn nie należysz,bo widziałam już Twoje zdjęcie.Swoją drogą też bym się czuła tak na twoim miejscu jakbym była tobą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kobieta wlkp, również nie zamierzam się wdawać z Tobą w jałowe dyskusje, ale nie pozwolę Ci obrażać wartościowych ludzi :pirate: Skąd Ty możesz wiedzieć, co inni sądzą na temat noszili i czy są w stanie jej pomóc ? Przynajmniej się starają, dzielą swoimi doświadczeniami i przemyśleniami, a nie proponują psychiatryka. A to Twoje ciągłe odnoszenie się do czyjejś urody najlepiej świadczy o tym, że masz na tym punkcie ogromny kompleks ... bo inaczej nie pisałabyś co krok na ten temat, nie obrażała ludzi i nie oceniała ich po wyglądzie. Dziwię się, że ktokolwiek ma ochotę to jeszcze czytać. Weź daj se na wstrzymanie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiedzie o xxx Podobno jest bardzo skuteczny tylko wywołuje niepożądane efekty takie jak bóle głowy, podwyższone ciśnienie itp... Mój lekarz przepisał mi to, ale jak naczytałem się w internecie o tych wszystkich skutkach ubocznych to aż boję się to połknąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×