Skocz do zawartości
Nerwica.com

FLUWOKSAMINA (Fevarin)


Lu_80

Czy fluwoksamina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

59 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy fluwoksamina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      41
    • Nie
      10
    • Zaszkodziła
      11


Rekomendowane odpowiedzi

dołozyłem do stałego zestawu na noc 50 mg ( teraz zmniejszyłem do 25 mg ) . Świetnie mnie ten lek usypia , rano jestem bardzo wyciszony , lęków zdecydowanie mniej . Od jutra odstawiam moklo i zjeżdzam na 10 mg Paro . Czuję ,że buzuję od serotoniny ,,,, ale to dobrze ,o to raczej chodziło ,,, teraz mogę znależć najtrafniejszą efektywną dawkę całego Zestawu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

n....., Sedam jest zdecydowanie słabszy od Clonazepamu, stąd pewnie mniejsze działanie uspokajające. W ogóle się dziwię, że jak już Ci lekarz zmienia benzo to na bromazepam, który ma krótki okres półtrwania i większe ryzyko uzależnienia w związku z tym. Już lepiej byłoby brać Relanium ( diazepam ) albo Tranxene ( klorazepat ). Jakie dawki tego Clona brałeś / brałaś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Kurde czuje sie jeszcze gorzej wstaje rano mam napad leku i glupie myśli nie wiem czy to skutek odstawienia clonazepamu (pilam 3x 0,5).

Teraz doczytałam ;) ... tak, to może być skutek odstawienia Clonazepamu. Nie wiem, na jakiego grzyba lekarz przepisał Ci od razu najsilniejsze benzo :bezradny: Nie dziwię się, że teraz Sedam nie działa.

 

-- 18 sty 2015, 15:25 --

 

n....., pytałaś, czy natręctwa mogą powracać ? Niestety bardzo często tak się dzieje. Ale możesz być spokojna ... te natrętne myśli w głowie wcale nie muszą oznaczać żadnej psychozy ( i najprawdopodobniej nie oznaczają ) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak piję rano 150 moklar 1/4 sedamu i 20 mg propranololu wieczorem fevarin100mg i o 21 godzinie 3/4 sedamu 3 a czy przy takim zestawie mozna brac augumentin bo mam do tego infekcje gardla ktora pewnie mnie jeszcze oslabia a co do psychozy to sie jej boje gdyz mama miala po steroidzie metypredzie wziela je do konca i z ostatnia tabletka wszystko wrocilo do normy i to metypred spowodowal psychoze a ja odwiedzajac mame w szpitalu napatrzylam sie na ludzi chorych (choc oni byli albo po narkotykach albo alkoholu) stad te moje obawy a czuje sie okropnie po wlaczeniu moklaru i zmianie na sedam leki wieksze dreszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile trzeba czekac na efekty fluwoksaminy?

czy ktos zauwazyl redukcje apetytu/utrate wagi?

czy postawilo go na nogi czy ciagle spal?

nie chce leku,ktory zrobi ze mnie jeszcze wiekszego lenia i warzywo...chce cos co da mi energie,motywacje do zycia

zauwaze jakas roznice pomiedzy asertinem a fevarinem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fevarin to tak zaczyna działać po około 4 tygodniach, efekty jakie daje w sensie zmułki to podobne mogą byc do paroksetyny ( ale nie muszą) natomiast efekty antydepresyjne fluvoksaminy były lepsze u mnie niz paroksetyny. Efekty przeciwlękowe też. Dla mnie lek lepszy niz paro i inne serotoninowce. Energii tez więcej miałem, no nie żeby mnie roznosiło ale napęd był w miarę ok.

 

-- 21 sty 2015, 12:13 --

 

n.....,

A w jakiej dawce bierzesz Fevarin? Bo może potrzebujesz 150-200 nawet, a jesli to cie nie ruszy to znaczy, ze moze potrzebujesz wenlafaksyny ( dodatek noradrenaliny) w sumie z SRI to tylko w mojej ocenie te dwa środki są warte cokolwiek w zaburzeniach lękowo-depresyjnych.

 

-- 21 sty 2015, 12:17 --

 

Wg lekarza do którego chodzę, a wydaje się on być solidnym psychiatrą to fluvoksamina działa zarówno na lęki jak i na depresję , inne ssri - głównie na lęki np paroksetyna, sertralina , escitalopram.

 

-- 21 sty 2015, 12:17 --

 

A na depreche mniej.

 

-- 21 sty 2015, 12:22 --

 

Na natręctwa z SSRI to chyba sertralina wiedzie prym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Kelabx3 bierze wszystkiego bardzo małe dawki, więc nic nie stoi na przeszkodzie by robić mixy. Tym bardziej jeśli ktoś leczy się latami, to monoterapie nie pomagają. Ja muszę brać ze 3 psychotropy, by jakoś funkcjonować.

 

Właściei to czemu ten Fevarin jest tak mało popularny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem,ze mini dawki.Tak sobie myślę,nie lepiej brać 1,2 psychotropy w standartowych dawkach.Tak tylko głośno mysle ,ale mozeKalebx3, po prostu,zle znosi wyzsze.

 

-- 25 sty 2015, 22:27 --

 

Slow_down,moze mało skuteczny się okazał.I parę lat temu,o ile się nie mylę ,drogi był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ja biore o 8 grudnia dwa tygodnie temu zwiekszylam dawke do 150 mg i narazie nic poranne okropne leki przy tym glupie mysli. Ja mam po kazdym leku skutki uboczne przez ok dwa tygodnie nasilenie objawow nerwicy zimne poty dreszcze takze kiedy zadziala tez nie wiem dzis ide do psychiatry i nie wiem co wymyslimy zeby bylo lepiej bo juz 4 miesiace jestem na lekach i nie ma poprawy a bralam rożne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam zmieniony fevarin na seronil, sedam na alprox i przez 10 dni musze zejsc z fevarinu i brac wieksza dawke seronilu. Fevarin na mnie nie zadzialal i szkoda mojego zdrowia i poswievonego czasu na ten lek ale na inny organizm moze zadzialac czemu nie

 

-- 05 lut 2015, 08:10 --

 

Hej mam zmieniony fevarin na seronil, sedam na alprox i przez 10 dni musze zejsc z fevarinu i brac wieksza dawke seronilu. Fevarin na mnie nie zadzialal i szkoda mojego zdrowia i poswievonego czasu na ten lek ale na inny organizm moze zadzialac czemu nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja biore Fevarin 75 mg, Trittico 50 mg. Do tego czasem Sulpiryd, okresowo benzo, czasem Phenibut i czesto alkohol. Czasem tez kode i GBL. I w ogóle :( A Fevarin biorę, bo daje najmniejsze skutki uboczne, jeśli chodzi o seks. Działa trochę na depresje, ale na fobie w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×