Skocz do zawartości
Nerwica.com

FLUOKSETYNA(Andepin, Bioxetin, Fluoksetyna EGIS, Fluoxetin Polpharma, Fluoxetine Aurovitas/ Vitabalans, Fluxemed, Seronil)


shadow_no

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

242 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      155
    • Nie
      69
    • Zaszkodziła
      38


Rekomendowane odpowiedzi

11 dni na fluo , bez zmian . dziś myśli o swoim beznadziejnym życiu. nawet rozmyślałem jak by tu się zabić i doszedłem do wniosku że najlepiej to strzał w głowę bo bez ryzyka przeżycia , ale s kąd ja wezmę broń , to zostało mi skok z wieżowca 10 piętro , nie powinno być co zbierać . Inne śmierci jak np: nażarcie się pigułek są za bardzo ryzykowne i można przeżyć czasami,podcięcie sobie żył też istnieje ryzyko przeżycia. Został mi skok z wieżowca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich,

cicha woda, toya75, Również mam zapisany Seronil, którego ilość mam systematycznie zwiększać. Przeczytałam ulotkę itp i zaczęłam się zastanawiać czy bd on wpływał na prowadzenie samochodu (jak to wyglądało u Was) czy od razu odpuścić jeżdżenie? Czy spowolni głowę do tego stopnia, że nie bd mowy o silnym wysiłku umysłowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich,

cicha woda, toya75, Również mam zapisany Seronil, którego ilość mam systematycznie zwiększać. Przeczytałam ulotkę itp i zaczęłam się zastanawiać czy bd on wpływał na prowadzenie samochodu (jak to wyglądało u Was) czy od razu odpuścić jeżdżenie? Czy spowolni głowę do tego stopnia, że nie bd mowy o silnym wysiłku umysłowym?

 

Przez pierwsze dni lepiej odpuść auto ale to zależy jak się czujesz. Ja się trochę czuję skołowany jak po 2 piwach jeśli idzie o wzrok, szybkość reakcji i inne. Przechodzi to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 dni na fluo , bez zmian . dziś myśli o swoim beznadziejnym życiu. nawet rozmyślałem jak by tu się zabić i doszedłem do wniosku że najlepiej to strzał w głowę bo bez ryzyka przeżycia , ale s kąd ja wezmę broń , to zostało mi skok z wieżowca 10 piętro , nie powinno być co zbierać . Inne śmierci jak np: nażarcie się pigułek są za bardzo ryzykowne i można przeżyć czasami,podcięcie sobie żył też istnieje ryzyko przeżycia. Został mi skok z wieżowca.

Dobrze Cię rozumiem, bo sam miewam/miewałem takie myśli, choć za dużo we mnie tchórza żeby targnąć się na swoje życie, ale trzeba cholera wierzyć gdzieś głęboko w środku, że będzie lepiej. Daj fluo jeszcze czas, żeby zaskoczyło.

 

Jak masz lepsze okresy to pracujesz gdzieś, wychodzisz do ludzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84 Może spróbujesz tego jako dodatku do leków: http://hjdb.wrzuta.pl/audio/0Uy2gCy55MC/louise_l._hay_-_medytacja

 

Ja słucham tej medytacji od 2 tygodni przed zaśnięciem i chyba rzeczywiście działa na podświadomość. Niweluje lęki głównie, ale na razie nie zauważyłem jej wpływu na poprawę nastroju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kat_, Jak się czujesz na tym zestawie , ja idę w PON do lekarza niech mi da wellbutrin , bo śpiący jestem i zmęczony cholernie.

 

-- 24 sty 2015, 20:19 --

 

nie ważne jakie ssri biorę na każdym jestem śpiący . mam widocznie duże braki w Noradrenaline i Dopaminie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ważne jakie ssri biorę na każdym jestem śpiący . mam widocznie duże braki w Noradrenaline i Dopaminie.

Eee tam... parafrazując ministra Bartłomieja Sienkiewicza: "gówno, dupa i kamieni kupa" :smile:

Takie wnioski to w komisji Macierewicza - drugie tyle ludzi co po SSRI jest sennych właśnie na wellbutrinie, metylo o agonistach dopaminy (na których zasypiałem na stojąco) nawet nie wspominam. Sprawa jest grubsza niż zagadka liczb pierwszych, a jakieś pajacyki typu My forumowicze czy lekarze mogą sobie rozpisać przedszkolne mechanizmy na kartce - tylko z czym tu w ogóle do ludzi XD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vizir, To co radzisz na zmęczenie,senność, wszystko robię na siłę , muszę się mega wysilić by zrobić zakupy , by wstać z łóżka , by zrobić cokolwiek, do tego czuję mocne zmęczenie w głowie jak bym nie spał całą noc, a spałem na przykład 12 godzin, bez różnicy czy śpię 6 czy 14 godzin , czuję mocne zmęczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama fluo - dobry nastrój, spokój w głowie, harmonia, wyciszenie ale okropny leń, jakiego mam zresztą po każdym SSRI, nic mi się nie chce robić. SSRI to jak palenie trawy - spokój, relaks, dobry nastrój ale lenistwo okropne :)

 

Sam wellbutrin - to w zasadzie tylko noradreanalina, sam minimalnie podnosi nastrój, duży power ale dalej masz burdel w głowie więc nie spożytkujesz tej energii. Dodatkowo sam nakręca lęki, mocno się wkurwiasz i irytujesz, tykająca bomba. Ale masz za to masę energii, wszystko robisz od razu, niczego nie przeciągasz, szybko i ostro myślisz.

 

SSRI (u mnie fluo) + wellbutrin - nie masz burdelu w głowie i posiadasz masę energii. Dla mnie doskonałe combo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis 14 dzien na fluo i lepszy dzień , wstałem prawie normalnie jak człowiek o 11, co jest dla mnie wielkim sukcesem. wyspałem się pierwszy raz od niepamiętam kiedy i co najważniejsze miałem siłę by iść do mojego biznesu porobić trochę , a po tym pójść na siłkę. Jest nadzieja że fluo zatrybi. Dziś czuję się poprostu normalnie i tak chcę się czuć . Chcę mieć siłę na wykonywanie obowiązków i hobby w postaci silowna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×