Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra rada: jeśli chcesz przestać być prawiczkiem, przestań mówić koleżankom, że chciałbyś je widzieć nago. Zacznij od umowienia się na sałatkę z kurczakiem. Serio. Takie rzeczy to można mówić, wiesz... Po kilku sałatkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nawet zadowolona. Co prawda nie zdałam jednego kolokwium, ale drugie na piątkę. Nic nie umiejąc. Zmotywowało mnie to do pracy i oddaliło na chwilkę wizję dziekanki. :pirate:

 

Plus poprawiłam sobie nastrój pieczonym z cynamonem jabłkiem w towarzystwie dobrej, czarnej, karmelowej herbaty :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazulka, ja rozumiem Cię, też mam takie radości :D
Ja to tak "przeżywam", bo od bardzo dawna tego nie czułam. A ostatnio po prostu cały czas na spacerze czuję po prostu niezmąconą przyjemność :) Jak pierwszy raz to poczułam, to dotarło do mnie, że coś wreszcie drgnęło, że różne rzeczy zaczynają mi z powrotem sprawiać przyjemność, że jestem w stanie zrobić coś nie tylko dlatego, że muszę, że życie to nie tylko przymus, ale też od czas do czasu przyjemność.

 

Edit: zauważyliście, ile razy w tym poście pojawiła się "przyjemność"? mogłabym to zedytować, ale nie chcę, bo to dosyć symptomatyczne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×