Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znak zodiaku a nerwica :)))


Dana

Nasze (Wasze) "znaki" zodiaku  

263 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nasze (Wasze) "znaki" zodiaku

    • Owca
      29
    • Krowa
      13
    • Trojaczki
      16
    • Chimera
      23
    • Tygrys
      40
    • Kawaler
      20
    • Wagon
      27
    • Ufo
      31
    • Jednorożec
      36
    • Hydraulik
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Malinka, mój synek tez się w ten dzień urodził :)))))

A ja jestem Strzelcem:)

To porządny człowiek będzie :):):):)

Pozdrawiam

 

---- EDIT ----

 

Malinka, mój synek tez się w ten dzień urodził :)))))

A ja jestem Strzelcem:)

To porządny człowiek będzie :):):):)

Pozdrawiam

 

---- EDIT ----

 

Malinka, mój synek tez się w ten dzień urodził :)))))

A ja jestem Strzelcem:)

To porządny człowiek będzie :):):):)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej "podatne" na dolegliwości duszy są znaki wodne czyli Rak,Skorpion oraz Ryby.Jednak każdy żywioł przechodzi inaczej problemy psychiczne...

Wspomniany wyżej trygon znaków gorzej sobie radzi,niż pozostałe osoby,bo są one najbardziej wrażliwe na bodźce z otoczenia.Dość często ma na nich wpływ przeszłość i urazy z dzieciństwa...

 

Znakom powietrznym-Bliźnięta,Waga,Wodnik-przypisuje się najczęściej (wg astrologi) irracjonalne fobie oraz lęki a także nerwice.

 

Barany,Lwy i Strzelce (czyli ogień) intensywnie doświadczają tego,co się wokół nich dzieje-mają wyczulone poczucie sprawiedliwości,co wpływa na ich samoocenę.

 

No i Byk,Panna,Koziorożec...Znaki ziemskie,niby twardo stąpające po gruncie ale czują dyskomfort jeśli tylko coś nie idzie po ich myśli.Są zaborcze i skupiają na sobie uwagę innych.

 

Piszący jest spod znaku Skorpiona.

 

 

Wodnik.

Wodniki to podobno twórczy (ale niestety często wpadający w lęki, fobie i nerwice) indywidualiści. "Nowa" pozdrawia forumowiczów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baran któremu chcą podciąć rogi... , tak siebie określę ^^

Myślę że nie ma gorzej czy lepiej ustosunkowanych znaków zodiaków. to zależy od środowiska ,czy dało mu szanse rozwinąć się wedle jego charakteru i usposobienia.. Na każdego może czyhać depresja czy nerwica ,niezależnie od tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lew...

 

Można ufać horoskopom, jeśli chodzi o cechy charakteru, ale czy znak zodiaku określa podatność człowieka do zachorowań na nerwicę, depresję i inne?Cóż, można ufać wszystkiemu:)

 

Pozdrawiam

Dominika M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaki zodiaku to niewątpliwie ważna rzecz, wyróżnik cywilizacji człowieka rozumnego. Ileż to pałacowych przewrotów zwiastowały węzły lunarne, kwadratura merkurego w byku to bycze nieszczęście i zakaz wstępu do Pampeluny. Jeśli randka w sobotę, to tylko wtedy, gdy księżyc tworzy sekstyl z Saturnem. Inaczej nieszczęśników spotka sromota i samorzutny wysyp aft w intymnej chwili. Piątkowy trygon Księżyca z Marsem to niechybny znak, iż czas spełniać obficie obowiązki narzeczeńskie. Inaczej narzeczeństwo rozpizgnie się niczym bubble-gum, narzeczony rażony imperatywem kantowskim przemieni się w pruską aberrację wieprza, zaś narzeczona go zje, zamieniając się modliszkę i będąc w następnym pokoleniu narzeczonym.

 

Z TYM NIE MA ŻARTÓW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja panna , a wyczytalam ze panny mają sklonnosci do depresji :D

 

 

No, to wiele wyjaśnia :D

 

 

 

A tak serio, to ja niespecjalnie wierzę we wpływ znaku na charakter => po części skłonność do depresji, raczej w autosugestię ("jestem koziorożcem więc jestem pracowita") choć w moim wypadku sie to nie sprawdza, bo jestem koszmarną bałaganiarą ;p a niby Panna ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd takie domysły?

 

A tak sobie wywnioskowałam - piszesz ze znaczną dbałością o styl i formę wypowiedzi, nawet jeśli temat jest dość błahy potrafisz rozwinąć go w kunsztowną rozprawkę, polemikę itp..

Widzę więc, ze lubisz i potrafisz posługiwać się słowem pisanym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech isj ma ciężko.... Niespecjalnie ma z kim pogadać na tym forum....

 

 

PS ja jestem Ryby - łatwo się uzależniam - nieważne co to: kawa, leki, alkohol, facet, seks.... jakiś "olizm" musi być :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×