Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uwagi/prośby techniczne


diatas

Rekomendowane odpowiedzi

(na jedno wychodzi czy oko, czy jakiś denny i żenujący arial....

 

no dobra, ale na telefonie żenujący arial uniemożliwia wejście w wiadomości i trzeba się napocić manewrując, to jest nieelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO - przyklejone tematy winny znajdować się w jakiejś rubryczce powyżej, żeby nie zajmować miejsca na pierwszej stronie tematom nieprzyklejonym.

Spójrzcie na dział leki... leki-f11.html

Na 1. stronie widać tylko trzy nieprzyklejone wątki. Reszta spada na stronę drugą, na którą już mniej osób zagląda, więc często przedwcześnie spadają w niebyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W iPhone nie zmienię

 

Tarzam się ze śmiechu :D

Nie wiem czy ty tak na serio...

 

Ale telefon to chyba nie jest odpowiednie urządzenie do przeglądania i pisania

na forach, to tak jakby próbowac komunikacji za pomocą kalkulatora.

 

Jakby co możemy zrobić zrzutkę na kompa dla ciebie.

 

Ale powiedz tak serio, po co ci to ?

Jedziesz np. autobusem i masz potrzebę by zajrzeć na forum ? :D

Co za desperacja.

 

Jeśli nawet masz powód, to usuń/zablokuj sobie ten obrazek w ustawieniach przeglądarki,

bo jakoś 99% osób z tego forum nie ma z nim problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

devnull, Ty chyba zatrzymałeś się w czasie. Nowe smarfony niczym nie ustępują nieporęcznym blaszakom, czy nawet lapciakom. Nie mam w domu komputera, wolę rozwalony na kanapie korzystać ze smartfona. Jest jak komputer, tylko nie ma myszki i zewn. klawy, co zmusza do zajmowania pozycji pokurcza za biurkiem.

Mam go przy dupie wiecznie. Idealnie obsługuje pocztę, www, itp.

No i jest szybszy i wygodniejszy od wielu piecków. Na forum funkcjonuję tylko na tym sprzęcie.

Haha, trzeba być desperatem, żeby jezdzic autobusem. Ostatnio zdarzyło mi się to w zeszłym wieku.

Nie moja wina, że webmaster nie dostosował odpowiednio strony do smartfonów, a jak czytam to i pececiarze muszą kombinować z adblockami, zmienianiem rozdzielczości itp. Aby moc kliknąć pod ABC.

W pracy mam kompy i one służą do pracy, a w kieszeni mam komputer z mapami, www, nawigacją i nie widzę w tym nic śmiesznego.

Lubię zajrzeć na forum czekajác np. w samochodzie, gdy moja luba penetruje galerie handlowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, jak najbardziej można je przykleić w "Ogłoszeniach". Na niektórych subforach są wątki dla nich specyficzne, np. "Regulamin subforum nerwica natręctw." na wiadomym subforum.

Ponadto, różne fora, z którymi się spotkałem, posiadają oddzielne miejsce dla przyklejonych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałam prywatna wiadomość, ale zaraz powyżej jest reklama spora,ABC Zdrowie,nie mogę jej skasować przez co nie mogę odebrać wiadomości. Co mam zrobić? Proszę o pomoc.

 

-- 29 sty 2015, 18:45 --

 

Dostałam prywatna wiadomość, ale zaraz powyżej jest reklama spora,ABC Zdrowie,nie mogę jej skasować przez co nie mogę odebrać wiadomości. Co mam zrobić? Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbym prosić o przyznanie mi rangi "naczelnego pojeba forum" ? bo chciałbym by to służyło innym użytkownikom jako tarcza obronna przeciwko

moim postom, które czasem wydają się obraźliwe, to byłaby cenna informacja dla innych a jednocześnie usprawiedliwienie mojej szajby/rozpadu osobowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×