Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, cześc Kochana! Co to za dzień - Platkowa zamigrenowana, ty też, pewnie ten front ciśnieniowy też do mnie później dojdzie.

Jak ci się zapowiada weekendzik? Bo ja specjalnych planów nie mam, oprócz tego, że chcę się poruszac. Niestety tabsy swoje robią, cały czas mi się chce jeśc, cała jestem napuchnięta przez zatrzymywanie wody od tej podwyższonej prolaktyny. Jak mogę trzymac dietę, jak ślinię się na widok czegokolwiek do jedzenia. Mordęga, a i tak tyję. Pozostaje mi tylko ruch. Mirunia płakac mi się chce. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Hey :******** ja niestety nadal nijaka , bol glowy moze minal ale czuje sie taka pomieszana , nie wiem czy Tez macie takie uczucie w glowie podczas migreny????

 

Jakie masz plany na weekend? Ja zadnych konkretnych , nie wiem jak sie bede czula.

 

kosmostrada, :********* Ciesze sie ze wczorajsza imprezka udana:)

 

Zalatana23, :********* a gdzie sie to wybierasz dzis?

 

Zebrec, :papa::papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochane/Kochani :D:!:

 

Nie odzywam się, bo od 2 dni nie czuję się dobrze, ale to problemy natury innej niż psychiczne. Równo rok temu było podobnie, miałam robione badania, a znowu mam objawy identyczne, jak i wówczas. Nie będę opisywać szczegółów, ale ma to związek z kobiecymi sprawami ;) Wizytę mam dopiero 6 lutego, a dr, do której chodziłam prywatnie, będzie dopiero we wtorek...

Czuję potworny dyskomfort, jasne, że psychika też cierpi, ale to nic, w porównaniu z fizycznymi objawami...

 

Pozdrawiam gorąco i serdecznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie:) ja jajecznice to tylko w ciaży jadłam bo jakoś nie przepadam za jajkami;/ taki dziwaczek ze mnie...

jasaw, współczuję Ci bardzo:*:* trzymaj się kochana... wtorek już niedługo...

 

ja dzisiaj jestem przybita strasznie... nie moge przestać myśleć... jest mi tak źleee... poprasowałam troche żeby oderwać myśli chociaż na chwilkę...

nie wiem już co mam robić... jak żyć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×