Skocz do zawartości
Nerwica.com

CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III


Amon_Rah

Rekomendowane odpowiedzi

Conessa, ja bralem przez trzy tygodnie Absenor to jeden ujj tylko w innym opakowaniu, jedyne co po nim odczuwałem to zmulenie, wilczy apetyt zwlaszcza w godzinach wieczornych , strasznie wysadziło mi brzuch, byl caly czas napompowany jakbym wypil piec piw, bez wizyty w toalecie, pomimo ze trzymałem diete a na noc jadlem tylko owoce...dodatkowo jak przeczytalem, ze leca po nim włosy, odstawilem z dnia na dzien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie kutasówa. Dzwoniłem do Sądu. Wezwanie na sprawę ma przyjść dopiero na początku marca gdzie czekam już kurwa 1,5 roku. W pracy radzę sobie coraz gorzej. Chodzę tam jak na ścięcie. Bierze mnie z rana na bełty. Na pewno do końca miesiąca zostanę zwolniony. Zamierzam wyrobić sobie grupę, żeby mi podbili z lekkiego na umiarkowany i spróbuje może do Warszawy pójść do jakiejś prostej pracy. Wiecie jak to wyrobić? Miło by było jakby ktoś doświadczony napisał jak to się załatwia te formalności, ile się czeka na co być gotowym czy trzeba jakieś skierowanie od lekarza itd. Będę wdzięczny. Wiem ,że kiedyś wyrabiałem ,ale to było w 2002. Byłem jeszcze szczylem i starzy wszystko załatwiali a ja pojechałem z nimi tylko na komisje. A tak poza tym waga zjechała do 78 kg. Czyli bilansik jest na propsie, bo przez 7 miechów zbiłem 22 kg. Model ze mnie już teraz :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marwil, dzisiaj juz nie dalem zaskoczycz sie prozakowi i z samego rana razem z fluo od razu zjadlem difergan i chydroksyzyne....dzien duzo spokojniejszy od wczorajszego ale zwarzywienie nie odpuszcza :D

Jeszcze dwa lata temu mogłem lykac wszelkie ssri bez zadnych przykrych konsekwencji a teraz po prostu te leki mnie miazdza. Przez 15 miesiecy przerobiłem juz

asentra+mianseryna

wenlafaksyna solo+sulpiryd

coaxil

cital

escilopram

wellbutrin

asentra+mirtazapina

cała mase stabilizatorów w roznych dawkam i mixach

i teraz fluo, juz nie wierze w powodzenie kuracji zadnymi ssri ale teraz zebym mial sie zesrac, bede jadl te fluo w duecie z benzo i innymi zamulaczami i wytrzymam dwa tygodnie tak jak obiecałem nowej psych...moze warto, moze nie, czas pokaze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fluo ma jednak to do siebie, że z początku "nosi", bardziej niż inne SSRI.

Jestem lekom z tej grupy przeciwny, ale próbuj, do ew. wykluczenia masz jeszcze kilka substancji.

I pamiętaj - przejdzie z lekami lub bez nich - przynajmniej na jakiś czas, oby długi.

 

-- 22 sty 2015, 17:58 --

 

_Jack_, daj sobie na luz z grupami inw. Nie wiem jak to jest np. Z prawem jazdy. Dokonasz stłuczkę i jeszcze się przyjebją.

Jesteś zmuszony do pracy z racji finansowej, czy to po prostu ważne dla Ciebie?

Jeśli mógłbym, to nie pracowałbym. Jednak w tym jebanym kraju, muszę zapierdalac na rencie, by nie zdechnąć.

 

-- 22 sty 2015, 18:03 --

 

Startuj na miasta forum, obok tego zboczeńca ;) w zielonych rajstopach xD

 

-- 22 sty 2015, 18:05 --

 

*startuj na mistera forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_Jack_, ja wyrabialem w listopadzie a wiec tak.

1.zaswiadczenie od Twojego psychiatry o stanie zdrowia/maja do tego takie specjalne druczki/

2.musisz podjechac po kolejny druczek do Powiatowego czy innego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności.

3.wyciagnac z przychodni i odbic na xero wszyskie historie leczenia chorob ktorych jestes wlascicielem :D i wszyskie wypisy ze szpitali/jesli takowe posiadasz/ jak bedziesz odbijal historie nie zapomnij powiedziec w przychodni zeby na kazdej kartce xero

przybili Ci pieczatke za zgodnosc z orginałem....

4.jak to wszystko załatwisz, idziesz i skladasz w okienku...nic nie placisz i czekasz do 30 dni na wezwanie na komisje.

ja z moim chadem dostalem od razu na trzy lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Conessa, ja bralem przez trzy tygodnie Absenor to jeden ujj tylko w innym opakowaniu, jedyne co po nim odczuwałem to zmulenie, wilczy apetyt zwlaszcza w godzinach wieczornych , strasznie wysadziło mi brzuch, byl caly czas napompowany jakbym wypil piec piw, bez wizyty w toalecie, pomimo ze trzymałem diete a na noc jadlem tylko owoce...dodatkowo jak przeczytalem, ze leca po nim włosy, odstawilem z dnia na dzien.

 

Absenor? to rozumiem, że coś podobnego co convulexu? bo nie wiem, który opisałeś, ale jeśli con. to właśnie czuję się podobnie, tyle, że w nocy totalna bezsenność i bóle głodowe, więc jem. Chyba powinnam zmienić, bo zaraz mam zwiększyć, to co wtedy będzie się działo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marwil, po prostu dla siebie. Mógłbym sobie pozwolić na bezrobocie ,bo kwitu nie chwaląc się mam w ch.uj, ale też nie ma co siedzieć na dupie i dostawać jeszcze większego pierdolca. Poza tym pieniędzy nigdy za dużo. Zawsze coś można fajnego z nimi zrobić. Pojechać gdzieś, kupić jakieś elektroniczne cacko a nawet oszczędzać na gorsze czasy.

macieywwa, dzięki jakoś będę to ogarniał. Może podbiją mi na umiarkowany dodając depresję. Mam już lekki z powodu porażonego nerwu strzałkowego i o 1,5 cm krótszej prawej nogi. Ale znając życie te zjeby z komisji to zbagatelizują i powiedzą z depresją da się żyć i jestem całkowicie zdrów :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_Jack_, to, jeśli nesteś finansowo zabezpieczony, to nie rzucaj się na ochłapy, w stylu cieć, tylko składaj CV na co najmniej prezia średniej spółki, lub wyżej. To miauczenie o utraty pracy teleprostytutki, to jest zwykle miauczenie.

 

-- 22 sty 2015, 19:50 --

 

Czy miałczenie - sam nie wiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preziem średniej półki to mógłbym być jakbym był zdrowy a tak to chujnia z grzybnią. Pierdoli mnie już to życie. Mogę być śmieciarzem i może nawet się tam zatrudnie jak mnie wyjebią z teleburdelu:). Interesuje mnie tylko święty spokój. Dach nad głową, szama i internet.

INTEL 1, no niestety taką mamy cebulandie. Prawilnie przypominam jak zostaliśmy wychujani.

[videoyoutube=Jf9RclDX36c][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow_down, ja brałem w dawce 600, rano 200, wieczorem 400 w mixie z wellbutrinem i lamo..w dzien troszke mnie muliło po tym leku, padło mi strasznie na wzrok no i miałem po nim non stop zgage.

 

-- 24 sty 2015, 16:16 --

 

Mam dziwne przeczucia ze przez cały ten chad jestem juz skonczonym facetem, nawet jesli jakims cudem leki zaskocza, co ja mam zrobic ze swoim zyciem jak wszedzie dookola mnie zgliszcza po moim zyciu z przed fazy depry...nie mam pracy, nie mam pieniedzy, znajomych, zostałem koorwa sam jak pjerdolony wyrzutek, nie znajde juz chyba w sobie tyle siły zeby kolejny raz zaczynac zycie od nowa/ zbyt wiele razy juz to robilem,nie, nie tym razem juz nie mam sily/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek, moje życie to już też tylko czekanie na śmierć. Jedyne co mogę zrobic to za wszelką cenę to czekanie sobie osładzać...

Moje życie to porażka. Przeciekło przez palce, a okres tak zwany " siłą wieku" ( "facet w sile wieku") który jest chyba najbardziej efektywnym okresem życia został zdefiniowany i wykastrowany bezpowrotnie tą pierdoloną chorobą. Tak więc obraziłem się na życie mam na nie już wyjebanee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień na hejcie. Wróciłem od tygodnia do poprzedniego stanu. W dodatku odczuwam lęk i ogromny stres związany z pracą. Łapią mnie czasem takie 2 dniowe lekkie poprawy. Zawsze jakieś wytchnienie. Wczoraj trochę odpoczywałem. Wyszedłem z psem, posiedziałem przy kompie itd. Dzisiaj rano obejrzałem skoki i potem poleciałem na trening w dodatku napisałem pismo o przyśpieszenie sprawy. W poniedziałek muszę je zawieść do Sądu. Ciekawe czy to uwzględnią. Czeka mnie dzisiaj przerwana noc. Chcę mi się wstać o 2:00 na skoki w Sapporo :). Waga dalej na poziomie 78,5 kg. Zamierzam się odchudzać dalej mimo iż już jestem szczupły. Wkurwiło mnie to namawianie na tuczące jedzenie i alkohol podczas wczorajszej kolacji. Ludziom nie dogodzisz. Ale ,żeby rodzice namawiali syna abstynenta na picie alkoholu, z takim czymś się jeszcze nie spotkałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek, moje życie to już też tylko czekanie na śmierć. Jedyne co mogę zrobic to za wszelką cenę to czekanie sobie osładzać...

Moje życie to porażka. Przeciekło przez palce, a okres tak zwany " siłą wieku" ( "facet w sile wieku") który jest chyba najbardziej efektywnym okresem życia został zdefiniowany i wykastrowany bezpowrotnie tą pierdoloną chorobą. Tak więc obraziłem się na życie mam na nie już wyjebanee

 

Robert nie tylko TY!!! Ja wiem na pewno, że życie me skończy się samobójstwem. Wielu sławnych czadowców tak skończyło, opływali w dostatki, byli sławni na całym świecie, nic nie musieli robić tylko się bawić - a mimo to wybrali wolność umysłu jakie daje samobójstwo.

Nie mam daru takiego jak Ty aby podzielić się moimi przeżyciami i walką z czad. Zawsze byłem nieśmiały i preferowałem nauki ścisłe.

Rodzice bardzo słabo mówili w języku polskim, dlatego ten przedmiot początkowo sprawiał mi najwięcej trudności.

Gdyby nie alkohol to dawno byłbym pod ziemią. Kiedyś nie było tych lekarstw które są dzisiaj, więc większość czadowców waliła alko.

Co do moich wpisów to lubię prowokować - aby nie było nudno na forum które mimo obelg lubię :bezradny: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz cieciu jak łatwo cię sprowokować. Siedzisz na czacie i szukasz ofiar aby im ubliżyć. Gdybyś był chory na czad przechodziłbyś różne fazy tej choroby. W życiu też tak ubliżasz słabszym, którzy wypiwszy ponad miarę gadali głupstwa? Nie sądzę, na czacie szczególnie dla wariatów jakimi jesteśmy możesz wypisywać różne głupstwa. Chciałbym cię widzieć jak prezentujesz się faktycznie i kim jesteś.

Twoje wpisy zdradzają, że jesteś osobą, która lubi ubliżać anonimowo obcym ludziom.

Nie możesz wziąć na luz???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luz to ci mogę zrobić w końcowym odcinku jelita grubego frycu.

Jesteś w wieku mojego Ojca, więc na tym by się skończyło - starszych się szanuje.

Napisz jeszcze raz polaczk. Jak Twoi przodkowie? Który stał na wieżyczce, który gazował, który palił.

Łyknij jeszcze setę i szlafen barłogen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×