Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie oglądam Funny Games U.S . już oglądałem ale sobie przypominam :)

 

 

Oglądałam ten film ale wersję niemiecką, czy też austriacką pod tym samym tytułem. Bardzo drastyczny film, którego się nie zapomina. Jeden z najdziwniejszych filmów jakie widziałam. Podobne odczucia miałam po obejrzeniu "Kieł".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam przed chwilą " Człowiek z blizną " choć z tego co pamiętam, zdania były na temat tego filmu podzielone. Jednakże mam problem. Film zdobyłam na chomiku, jednak ściągnął się nie cały i fabuła kończy się na tym, jak dochodzi do kłótni żony głównego bohatera (Pacino) i jego przyjaciela, ogólnie cała trójka siedzi w restauracji i dochodzi do awantury i Pacino zostaje sam przy stole i film się nagle urywa....i co potem się dzieje? jak kończy się film?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprz, Fury czeka ściągnięty w dobrej jakości w kolejce :D

 

-- 22 sty 2015, 12:15 --

 

Zebrec, żebyś wiedział, dużo oglądam, ale wyjaśnić zakończenia w/w nie potrafię

A czego konkretnie nie rozumiesz?

 

kto był syczącym babiarzem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meg1985, podsumowując: Tony Montana (Al Pacino) zabija swojego przyjaciela, z zazdrości o związek z siostrą. Na końcu sam zostaje zastrzelony w swoim domu.

 

 

Oj, to widzę, że sporo mnie ominęło. Choć wydawało mi się, że koniec jest już blisko ;) Dziękuję, generalnie podsumowując film mi się podobał, świetnie pokazuje to, jak pieniądze potrafią zmienić człowieka. Nie spodziewałam się, że takiego zakończenia. Świetny soundtrack, który na długo pozostaje w uszach, jeszcze długo po seansie :) Chyba poszukam więcej filmów z Pacino, bo znam go tylko z " Zapachu kobiety" gdzie zresztą zagrał również genialnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meg

Życie Carlita

http://www.filmweb.pl/Zycie.Carlita#

 

No i "Gorączka" w duecie z De Niro

http://www.filmweb.pl/Goraczka

 

I to i to widziałem wielokrotnie już

 

-- 23 sty 2015, 13:15 --

 

Fury - polecam. Ciężki film, trochę jak Szeregowiec Ryan.

 

Początek zapowiada się nieźle o ile nie bardzo dobrze...

Niestety, jak w większości tego typu amerykańskich filmów poza świetnymi scenami batalistycznymi dochodzi to tradycyjnego już schematu

Amerykańscy chłopcy w imię wolności i demokracji poświęcają wszystko walcząc z jak zwykle idiotycznie i kompletnie nieracjonalnie zachowującymi się Niemcami. Termopile to malo :D

 

-- 23 sty 2015, 13:18 --

 

Komuś podobało się "Drżące ciało"? Oglądał ktoś?

 

Świetny film z idiotycznym tytułem :D . Taka wyjątkowa perełka w twórczości Almodovara...

Nakręcony tym filmem probowalem bezskutecznie zapoznać się z innymi jego dziełami. Niestety srodze się zawiodłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fury - polecam. Ciężki film, trochę jak Szeregowiec Ryan.

Na początku ciężki, bo klimat dobry, ale na koniec ciężki, bo kuriozalny. Ale nawet dla tych 2/3 filmu, mimo wielu rzeczy, które mi, pasjonatowi militariów i II WŚ nie przypadły do gustu polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fury - nareszcie wojenna świeżynka. Wczoraj połknąłem.

Zdjęcia bdb. Analogii z szeregowcem rayanem sporo. Tu i tam wąskobarkowa piizda ewoluująca w bohatera.

Motyw muzyczny z maszerującego batalionu SS - zerżnięty z władcy pierścieni.

Ogólnie ładne sceny jatki, rozjeżdżanych gąsiennicami truposzy.

Zarzut jak dla ostatnich amerykańskich filmów wojennych - do bólu amerykański.

 

Z wojny w miarę "Liban" , "walc z baszirem".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×