Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Zalatana23, platek rozy, rzecz w tym, że skoro sobie pomóc póki co nie mogę, to przynajmniej staranie się o innych trzyma mnie przy życiu ;) Bo poznałam na forum naprawdę fajnych ludzi, ale nie bardzo mogę się z nimi spotkać, bo wszyscy daleko mieszkają, a ja nie mam siły ani fizycznych możliwości gdziekolwiek jeździć. Pozostaje więc forum. Rozważam też inne alternatywne metody, jak akupunkturę, głodówkę i elektrowstrząsy :!: ( bo leków nie jestem w stanie dłużej brać przez fobię :bezradny: ). Obiecuję na razie się nie zabijać :uklon: Nie chcę Wam tu jęczeć, bo potem będę postrzegana jak jeden wielki nieudacznik życiowy, którym faktycznie jestem. Za parę dni kończę 30 lat, a ja co ... studiów nie skończyłam, znajomych nie mam, siły do życia ani zdrowia także :bezradny: Postaram się nie narzekać, bo wiem, że wiele ludzi naprawdę się męczy, dlatego wstyd mi :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, nie masz sie co wstydac, narzekaj marudaj do woli , po to tu jestesmy zeby Cie wesprzec cieplym slowem , utulac i zebys nie czula sie sama z tym wszystkim.

Nie wiem czy inni maja gorzej czy nie maja ale Ty jestes wazna i powinnas na siebie popatrzec przychylniejszym okiem i byc dla siebie dobra! Jest to ciezkie wiem bo sama nie zawsze tak potrafie.

Nie zapominaj o sobie i nie przestawaj walczyc.

Ja wiem ze ciezko , sama mam dosc , bo od swiat czuje sie jak sie czuje czyli do dupy, ale nie moge sie poddac. Moze jeszcze bedzie calkiem pieknie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, wiem , rozumiem Cie doskonale , ja mialam takie mysli jak mi terapeutka spotkania zmniejszyla, ale mysle ze dasz rade!I bede za to trzymala kciuki. A jest u Was mozliwosc przedluzenia terapii? Na tej grupowej co ja kiedys zaczelam byla taka mozliwosc ze jak sie czul pacjent niepewnie mogl napisac podanie o przedluzenie o miesiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płatku dziękuję :-***** Nic nie słyszałam o takiej możliwości. Chyba raczej nie, cała grupa kończy, a nowa - zamknięta już zaczęłam. Dam radę, muszę!

Arasha ja w tym roku będę miała lat 40. Zamiast cieszyć się dzieckiem i małżeństwem to tkwię w jakimś marazmie i kręcę się w kółko...

 

-- 21 sty 2015, 21:57 --

 

Dobranoc Kochane :-*** Wkręciłam się w ten film ;)

Pa :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, mirunia, Zalatana23, Arasha, Dziewczynki kochane to tylko was tulac i życzyc aby jutrzejszy dzień był lepszy (sobie zresztą też ;) ), a przecież nigdzie nie jest powiedziane że tak byc nie może. A jak nie jutro, to pojutrze.

Tak sobie myślę czasami, że gdyby prześledzic nasze posty z kilku miesięcy, to jesteśmy wielkie! W gruncie rzeczy dajemy radę i pięknie działa nasz mechanizm - "padłeś - powstań". Mogłybyśmy w realu założyc grupę wsparcia. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, no baaa! Ja to sie tak ciesze ze mam tutaj takie przyjacioly jak Wy Kochane!!!!!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

Aluś, a no to nie ma zle u Ciebie :P walczysz caly czas :) U mnie raz calkiem niezle , innym razem calkiem do kitu ... jak to w chorobie :)

 

mirunia, aaaa kurczak z marchewa ! Mniami , a ta marchewe scieralas do niego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, Kochana moja :********** Ty sie zabieraj za swoja terapie Slonce . ja tez mam ostatnio ujowe dni , czuje sie jak brzydko mowiac gowno krecace sie w przereblu :?:bezradny:

Moze chcesz sie spotkac? Ja jakos w weekend dojade w okolice rynku jak bede miala samochod.

A ze mną to nikt nie chce :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×