Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uwagi/prośby techniczne


diatas

Rekomendowane odpowiedzi

Oko nie było wcale takie złe ... szło się przyzwyczaić :lol: A ten napis jest serio mega wkurzający ... dużo lepiej prezentowałby się jakiś mały obrazek nawiązujący do tematyki forum ( dlatego uważam, że oko było jak najbardziej na miejscu ), a nie tekst ! Przeszkadza i sprawia, że cała strona jest mniej czytelna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arhol, mi nie działa, ze strony głównej nie mogę wejść na PW. Mnie osobiście to drażni, jakby mi jakaś reklama stała przed oczami, a mój adblock sobie z nią nie radził, żeby to chociaż jakoś centrycznie umieszczone było, to by przynajmniej doznań estetycznych nie naruszało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam

 

edit Jeszcze raz sprawdziłam i jak się pogimnastykuje i kliknie nieco za słowem "wiadomości" to jest szansa, że udaje się wejść w PW, przynajmniej mi się już udało, ale jak mówię - trzeba wyczuć moment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ctrl+rolką w dół wchodzicie w pw i odkręcacie z powrotem, źle skalowalny banner w niskich rozdzielczościach bo na świrów wyjepane :> mogło być gorzej, mogli wstawić anusa symbolizującego nasze miejsce we wszechświecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Passenger, ja też mam zasadniczo ustawionego na wszystko i wtedy baner jest widoczny, ale gdy ustawiam dodatkowy filtr na ten obrazek, to się dzieje jak opisałam.

Co do wymiarów, może to kwestia ustawienia rozdzielczości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, domyślam się, że dodanie obrazka komplikują prawa autorskie.

Aktualny napis to dobry pomysł, brzmi optymistycznie - jak dobra wróżba 8) tylko technicznie trzeba poprawić. Na stronę główną forum przekierowuje kliknięcie nagłówka "Forum psychologiczne", więc napis abczdrowie może być wkomponowany w tło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławetne "oko" zastąpione przez ABC zdrowie.

Można by je zmniejszyć, albo wycmonić coś, aby dało się kliknąć na smartfonie w odczyt PM? ABC jakby zasłania ten odnośnik i muszę wchodzić do panelu użytkownika, żeby dokopać się z niego do skrzynki.

Pozdrowionka

 

-- 23 sty 2015, 14:50 --

 

Eee, nie czytałem wstecz. Temat był poruszony, więc tylko podbiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×