Skocz do zawartości
Nerwica.com

Radio HM (Duran84 i nie tylko ;P)


Duran84

Rekomendowane odpowiedzi

Pięknie Duran84 jesteś dla mnie osoba romantyczna dobrze wiesz o co chodzi O miłość dwojga ludzi którzy umarli i dzięki temu są wolni jak latawce .........................................................................potrafisz wsłucha się a to jest coś pięknego Jesteś cudowny pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

danuta2543 jaki Ja tam cudowny... Z przyczyn niezależnych ode mnie na nie wiem jak długi czas odpoczywam od radia... Ale nie martwcie sie za bardzo... Wrócę... Wcześniej czy później... Może już w następny Poniedziałek... Bo jutro raczej nie będzie mnie przy radiu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo wiesz Misio wczoraj zaszło za daleko , trochę kłótni na forum a ze pisze za mało w postach i tak dalej A doprowadziła mnie do takiego stanu PSTRYK ze miałam coś sobie zrobić ale pomyślałam życie jest jedno i szkoda marnować widzisz duran tu zdrowy człowiek moze wpaść w depresje uwagi ze źle pisze i tak dalej a najgorsze jest to ze PSTRYK śmiała te forum niewidem czy dobrze działa na ludzi nie wiem co zrobię zobaczymy pa misiaczku :(

 

---- EDIT ----

 

pPOPRAWKA NIE WIEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

danuta2543, jak ktoś obraża innych to dostaje ostrzeżenie, to że jest tu dużo ludzi z nerwicą i depresją nie znaczy że nie panują tu żadne zasady dobrego wychowania i netykiety.

Jeśli posty na forum są w stanie doprowadzić cię do takiego stanu, że chcesz sobie coś zrobić to radziłabym dać sobie spokój z tym portalem i udać się po pomoc do dobrego psychiatry i/lub psychologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paskudny szantaż emocjonalny. Od samego początku koleżanko bluzgasz mnie błotem gdy ja jestem dla Ciebie uprzejma i miła. Nie wchodzę Ci w drogę ale jako moderator mam prawo zwrócić Ci uwagę, że nabijasz sobie frekwencje - zrobiłam to uprzejmie i w dobrym tonie i robię to wobec każdego, aby oszczędzić każdemu ostrzeżenia (wiele osób potwierdzi). Pierwszy raz Shad musiał Cię do pionu stawiać. Ja się nie będę zniżać do Twojego poziomu i nie sprowokujesz mnie swoimi bezczelnymi hasłami. Nie musisz mnie lubić ale nie masz prawa ani podstaw tak postępować. Wobec nikogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×