Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Zebrec, jak tylko przyszłam do pracy to byłam troszkę roztrzęsiona ale teraz jest już dobrze.Tą pierwszą sesję będę chyba jeszcze długo przeżywać,zdałam sobie sprawę z tego jak wielkie problemy mają ludzie. Teraz siedzę i prawie przysypiam,znowu się nie wyspałam.A co u Ciebie Łukasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich gorąco!!!

Ja również dołączam się do życzeń imieninowych dla naszej Araszki-Agusi-Agnieszki :D - wszystkiego naj, najlepszego :D Kochana Solenizantko :!:

 

Jestem po pierwszym spotkaniu z okazji Dnia Babci-starszy Wnusio z Mamą odwiedzili nas - z życzeniami i prezentami /dla mojego Męża również, choć przecież nie jest Jego prawdziwym dziadkiem /Mąż był wzruszony/...oboje dostaliśmy książki, z czego bardzo się cieszę, bo to wspólczesne powieści :yeah:

 

Miałam przygotowane menu obiadowe, ale Synowa musiała wyjść wcześniej, dlatego zjedliśmy tylko ciasto i kanapki ;)

 

Cziko szalał, jest potwornie zazdrosny...

 

-- 21 sty 2015, 15:10 --

 

PannaNatalia, rozumiem Ciebie, dla mnie terapia grupowa byłyby także bardzo trudna...może to minie z czasem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Bardzo sie ciesze Kochana! :******** A jakie ksiazeczki dostaliscie?

Naladowana jestes pewnie pozytywnie po takiej wizycie:) Cudnie!

 

 

A ja zjadlam , przy okazji zaliczylam jakis mega lęk w lazience podczas malowania oczu :shock: lęk trwal ze 2 sequndy :shock: chyba sie wystraszylam tych zawrotow.

 

Zebrec, hey :) bardzo lubie ksiazke z ktorej masz cytat w opisie .

 

Mam jeszcze jedna tej samej autorki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:oops::oops::oops: ... dziękuję za życzonka ... nie wiem, co powiedzieć :uklon::uklon::uklon:

 

Bardzo, bardzo kiepsko się czuję ... w ostatnim czasie jest coraz gorzej ... jak tak dalej pójdzie, to za niedługo będziecie mieli wszyscy na forum spokój z niesforną Arashą :(

 

Cieszę się, jeżeli komukolwiek z Was jest choć trochę lepiej ... wiem, jakie to ważne ... doceniajcie każdą chwilę spokoju i radości ... ja już wiele w swoim życiu nie zmienię ... wstydzę się tego, w jakim jestem punkcie i do jakiego stanu sama się doprowadziłam ...

 

Pomyślałam sobie, że chcę zrobić jeszcze coś dobrego dla innych ... szukam obecnie psychoterapii dla znajomego z Podlasia ... widzę, że nie jest łatwo, zwł. że on mieszka w mieście, w którym nie ma żadnej terapii na NFZ ... będzie musiał dojeżdżać do Białegostoku ( o ile uda mi się go nakłonić :time: ) ... od 2 dni dzwonię po białostockich poradniach zdrowia psychicznego i zbieram wywiad ... tylko, czy on zechce :bezradny: Najbardziej przydałaby mu się terapia grupowa, ale nie może sobie pozwolić na 3 miesiące zwolnienia w pracy ... mam nadzieję, że może raz w tyg. będzie w stanie dojeżdżać do Białego na terapię indywidualną, o ile zgodzi się zapisać na pierwszą wizytę ...

Nie mogę czytać, jak taki wspaniały i wartościowy człowiek jak on pisze mi co parę dni, że czuje się śmieciem i ma ochotę strzelić sobie w łeb :silence: Tak bardzo chciałabym mu pomóc :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrec, ta pierwsza jej ksiazka mi sie lepiej podobala ale ta tez nie jest zla :)

 

Arasha, Kochana moja :********** Ty sie zabieraj za swoja terapie Slonce . ja tez mam ostatnio ujowe dni , czuje sie jak brzydko mowiac gowno krecace sie w przereblu :?:bezradny:

Moze chcesz sie spotkac? Ja jakos w weekend dojade w okolice rynku jak bede miala samochod.

Nie rezygnuj z siebie ! Przenigdy! Prosze Cie o to.

 

10930069_761852137225623_2198746442083558976_n.jpg?oh=ba93228ac6617c6555f48fdec01cf5b2&oe=556EAA26&__gda__=1433122206_ea5867020357078bc72104364fbe959a Pamietaj o tym Kochana !

Nigdy nie zapominaj o sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!!!

Złapało mnie jakieś choróbsko, telepie mnie , gardło mnie boli przy migdałkach, każde przełknięcie śliny to ból aż do ucha, nie spałam w nocy - dołączam się więc do dnia kiepskiej formy. :(

Nie mogę już doczekac się piątku, wlezę pod kołdrę i będę chorowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Plateczku*******! Nie wiem, nie mierzę, bo jak się okaże że mam, od razu 2 razy gorzej się poczuję. (cała ja... :roll: ) A jutro mega intensywny dzień. Zmierzę dopiero w czwartek wieczorem.

 

Leżę już pod kołderką, w ręku herbatka z miodem i pomarańczą, rutinoscorbin połknięty, na noc wezmę jeszcze aspirynę.

 

-- 21 sty 2015, 21:25 --

 

Zalatana23, Z Plateczkową mądrze gadacie Arashce... Ja nie mam dziś siły nic mądrego napisac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×