Skocz do zawartości
Nerwica.com

tadam


Gość missEscapist

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Zaczynam pisać post powitalny nasty raz i za każdym razem stwierdzam, że nie mam o sobie nic interesującego do powiedzenia. Więc tym razem się zawzięłam, że cokolwiek wyjdzie, to tak już zostanie (pomijając trwające wieczność poprawki), choć będę walczyć zawzięcie ze swoim strachem przed rzuceniem się Wam na pożarcie.

 

Bo często myślę, że moim głównym problemem jest fobia społeczna właśnie. Moje pierwsze doświadczenie z forum internetowego, kiedy miałam jakieś 13 lat i popisałam się „błyskotliwym” pytaniem pamiętam bardzo dokładnie. Brzmi asekuracyjnie, choć paradoksalnie moim celem nie było wymuszenie na nikim delikatności… a może jednak? Jedna z moich stron bardzo by chciała nawet, żeby nikt tego nie przeczytał.

 

Za chwilę jednak zmieniam zdanie i przypisuję sobie mnóstwo innych psychicznych przypadłości, a na koniec uznaję, że jestem hipochondrykiem i usiłuję zająć się czymś innym niż egoistycznie sobą.

 

Nie palę się do zwierzeń, ale przynajmniej od tej chwili nie będę forumowym szpiegiem. Chciałam dać znać, że zaglądam tu, czytuję i utożsamiam się w jakimś stopniu z większością z Was. Stoję sobie rutynowo w kącie, obserwuję spod byka i mimo, że wygląda to groźnie, życzę wszystkim wokół najlepszego, choć wolałabym, żeby mnie tu nie było.

 

I przesyłam mentalny szeroki uśmiech, prawdopodobnie będący fizycznie milimetrowym drgnięciem warg, za co przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×