Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

dzwoniłem do GSK bo chciałem sie coś więcej dowiedzieć jak to jest z tym wpływem paro na tętno i serce i czy jak je spowalnia to trzeba odstawić lek to w ogole nic sie nie dowiedziałem, poza tym ze taki skutek uboczny jest zgłaszany i tyle, wszyscy odsylają do lekarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio odkryłem "tisercin".. fajnie działa z paro, tak fajnie spowalnia, mięśnie są bardziej zrelaksowane i z większym spokojem i dystansem patrzy sie na wszystko i działa jakoś tak uzupełniająco, objawy nerwicowe znikają, nie zamula za bardzo, raczej taka lekka senność z uspokojeniem, no i depresyjność znika i mocniejsza psychika jest...wszystkie neuroleptyki depresyjnie na mnie działały a tu niespodzianka, antydepresyjny neuroleptyk ;D no i tak wogole jakoś na luzie czuje sie....tylko sen jakiś taki plytki jest i nie da sie spać, no i przez to musze ciagle przerywac branie tego leku, wtedy sen jest okej, ale depresyjność też i większe napięcie, zmęczenie powracają...no ale ogólnie polecam nerwicowcom:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osłabione libido, PSSD, impotencja, aspermia...i pada jeszcze pytanie o kobietę, szkoda, że byłem zmulony i nie odpowiedziałem, że nie kręcą mnie śmierdzące pingwiny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie macie opinie na temat paraxinoru ? Czy ktoś już wyszedł z Was na tym leku na prostą ?

 

Postawił mnie na nogi, lecz idealnie nie jest. Ale biorę dopiero miesiąc.

 

-- 20 sty 2015, 10:27 --

 

Biorę paro już miesiac a dziś dopadły mnie lęki. Czy wy też tak macie? Chyba wezme hydroxizinium jakieś...Telepie mnie i strach taki od wewnątrz niepokoj straszny ze zaraz cos sie stanie... Myślałam, że to odejdzie całkowicie. Może paro zaczyna dopiero działac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie macie opinie na temat paraxinoru ? Czy ktoś już wyszedł z Was na tym leku na prostą ?

 

Postawił mnie na nogi, lecz idealnie nie jest. Ale biorę dopiero miesiąc.

 

-- 20 sty 2015, 10:27 --

 

Biorę paro już miesiac a dziś dopadły mnie lęki. Czy wy też tak macie? Chyba wezme hydroxizinium jakieś...Telepie mnie i strach taki od wewnątrz niepokoj straszny ze zaraz cos sie stanie... Myślałam, że to odejdzie całkowicie. Może paro zaczyna dopiero działac?

 

 

Ba brałem 7 miesięcy po 50-60mg musiałem zmienić na Escitil, bo efekty nie były zadowalające

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×