Skocz do zawartości
Nerwica.com

[LUBLIN]


Rekomendowane odpowiedzi

Jedynego i slusznego psychiatre ktorego znam z Lublina to jest Prof.Masiak ale nawet on nie chetnie "truje " nerwicowcow i woli odsylac na odzial dzienny dochodzeniowy tzw .

Kiedys byl to odzdzial trzeci na abramowickiej , pozniej go rozwiazano i przeniesiono go pietro wyzej nad odzialem numer 9 .

Czy ten odzdial wogole jeszcze istnieje , i czy Prof.Masiak nie przeszedl czasem na emeryture , nie mam pojecia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynego i slusznego psychiatre ktorego znalem z Lublina to jest Prof.Masiak ale nawet on nie chetnie "trul " nerwicowcow i wolal odsylac na odzial dzienny dochodzeniowy tzw .

 

Kiedys byl to odzdzial trzeci na abramowickiej , pozniej go rozwiazano i przeniesiono go pietro wyzej nad odzialem numer 9 .

 

Czy ten oddzial wogole jeszcze tam istnieje i czy Prof.Masiak nie przeszedl czasem na emeryture ,tego niewiem , w kazdym badz razie ten Profesor byl slawny na cala Polske i nie tylko Polske.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy poradni na Abramowickiej przy szpitalu jest bardzo dobry psychoterapeuta. Przyjmuje za darmo :) Ale jest naprawdę świetny! Mogę polecić. Potrzebne jest tylko skierowanie od lekarza. p. Jarosław Marszałek.

Pozdrawiam.

 

---- EDIT ----

 

Mogę Ci dać namiary jeśli jesteś zainteresowany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze jestem zainteresowany:), tylko problem bedzie ze skierowaniem poniewaz w lublinie studiuje, a psychiatre mam w swoim rodzinnym miescie czyli 200 km od Lublina ;/ a przyjmuje on tylko we wtorki :( swoja droga dziwne, ze kazal mi poszukac sobie psychoterapeuty a nie dal mi skierowania :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę informacji o psychoterapeutach lub ośrodkach czy gabinetach w Lublinie jest tutaj: psycholodzy i psychoterapeuci w Lublinie. Możesz też przeglądać bazę ogólnie np.: "depresja". Lub szukając w całej bazie: http://www.polska-psychoterapia.pl/katalog/

 

banner3_sharp.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moj pierwszy post - witam wszystkich znerwicowanych :)

 

Szukam psychoterapeuty dla siebie, najlepiej bezplatnie. Troche juz kasy wydalem na chodzenie po roznych gabineteach prywatnych i nigdzie nie znalazlem fachowej pomocy.

 

Moja "przypadlosc" to: zaburzenia depresyjne nawracajace, osobowosc anankastyczna, sklonnosc do naduzywania lekow. Lecze sie od ponad roku farmakologicznie z roznymi skutkami, czesto zmieniam leki bo nie jestem z nich zadowolony (nie przynosza takiego efektu jaki oczekuje), mam juz ich serdecznie dosc!

 

Jednak POLECAM psychiatre do ktorego chodze, sympatyczny, ugodowy (czesto ja proponuje mu leki, ktore chcialbym brac), mozna z nim pogadac na rozne tematy, zapalic razem papieroska :P, jest zainteresowany pacjentem i jego zaburzeniami, czasem podsunie jakies niekonwencjonalne rozwiazanie problemu. Nazywa sie Dolecki a przyjmuje na Orlej ale tylko w piatki wieczorami i w soboty. Koszt 50zl. Moge podac kontakt jakby ktos byl zainteresowany.

 

Natomiast NIE POLECAM p. Kosciolka - psychoterapeuty z psychodynamicznego centrum terapeutyczno-szkoleniowego. Bylem u niego na kilka wizytach (drogich -70zl) i doszedlem do wniosku ze terapia u niego nie ma zadnego sensu. P. Kosciolek nie potrafil mi doradzic jak moglbymm rozwiazac moje problemy, nie powiedzial mi niczego konkretnego (same truizmy), mowil tylko jak bedzie wygladla moja terapia, ktorej rozpoczecie przeciagal w czasie. Jest zainteresowany bardziej portfelem pacjenta niz samym pacjentem.

 

Z tego co widze po waszych postach to mozna podjac terapie u dobrych specjalistow calkowicie za darmo. Ktos wczesniej wspomnial, ze poleca p. Marszalka, chetnie bym sie do niego wybral jesli jest tak dobry jak go opisujesz. Jak sie nazywa poradnia w ktorej przyjmuje ? Ktos tez wczesniej pisal o genialnym dr. Kozaku, moze i do niego bym sie przeszedl. Poznalbym opinie innego lekarza na temat moich zaburzen i moze on by mi doradzil jaka forma terapi bylaby dla mnie najskuteczniejsza. Dzieki z gory za odp. Klaniam sie i pozdrawiam.

sanfree

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zna ktoś takiego psychiatrę jak Perzyński Janusz (Lublin)?

Mój lekarz rodzinny powiedział, że to dobry psychiatra i mam do Niego jechać.

Dzwoniłem do Niego i powiedziano mi, że wizyta kosztuje 200zł. To normalne, aby tak drogo?

Zaznaczam, że nie jestem z Lubina (mam około 200km do tego miasta).

 

Możecie mi coś poradzić? Może ktoś zna Pana Perzyńskiego?

Szukałem w internecie opinii na jego temat, ale niestety trudno coś znaleźć.

 

 

/Mam nadzieję, że w dobrym temacie to napisałem...

Pozdrawiam. Anonim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieznajomy X 200 zl to duza przesada

bylam w warszawie w klinice snu- ktorych malo u psychiatry to bral 150 zl w stolicy - to juz byla suma wysoka ale 200 w Lbn ???

no wayyy.....

idz do Gustawa Kozaka jest b.dobrym psychiatra nie przepisuje uzalezniajacyh lekow i wizyta kosztuje 40 zl prywatnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adresów do Kozaka w tym watku jest od groma :mrgreen: i to ja wpisywałam hehe

Albo w wyszukiwarkę mozna wpisać. raz ciach i po krzyku. Kozak i Kopacz, obaj bardzo dobrzy :)

 

A ja mam inne pytanie: czy ktoś z państwa: mógłby mi polecic dobbrego neurologa z Lublina Nie widziałam tutaj takich ofert :?

jakby się dało to z góry dziękuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kozak i Kopacz, obaj bardzo dobrzy :)

tak...

 

czy ktoś z Was mógłby polecic mi specjalistę ...nie musi miec renomowanego nazwiska-tych juz sprawdziłam kilka lat temu.

Może ktoś z Was chodzi do psychologa o jakim nie było tu mowy i może mi go z czystym sumieniem polecić. Miałam przerwę...i teraz jest źle. A TERAZ nie może być źle. Potrzebuję pomocy.

Nie jestem na bierząco, może coś się zminiło od lat, może pojawili się inni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja mogę. Rety, dlaczego nikt nie pisze w tym wątku o psychoterapeutach.

Nie pisałam o niej, bo jest bardzo znana. Dziwię się, że nikt o niej nie pisał (albo przeoczyłam).

Krystyna Kotowa, wystarczy wpisać w google i już jest telefon.

Jestem po terapii u niej i na 100% polecam. Podejrzewam, że jest najlepszą psychoterapeutką w Lublinie. Hehe, i myślę, że z tak długoletnim doświadczeniem to raczej nikogo innego nie ma. ;) Życzę powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×