Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Bielsko-Biała]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Arasha, gdyby to jeszcze w jakikolwiek sposób pomogło... Na mnie leki słabo działają. Nie mam skutków ubocznych, nie mam skutków odstawienia, ale same leki też niewiele pomagają.

 

Szykuje się spotkanie? :D Ja nie z Bielska, ale na spotkanie chętnie wpadnę. Trzeba się przełamywać. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Riddick, Vimes, nie proponuję Wam chłopaki terapii szokowej, bom sama w kiepskim stanie :bezradny:

 

Spotkać się chętnie spotkam, byle nie w Sferze ani tym podobnym miejscach :silence: Proponuję Zaporę w Wapienicy :lol: ( Krzywa Chata )

 

Kosmaty, ciężko o dobrego terapeutę u nas, nie da się ukryć. Chodziłeś już na jakąś terapię, czy to ma być Twoja pierwsza ? Serio chcesz się zgłosić na konkurs ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy, z tego co się orientuję, to pewnie Wapienica, czyli zapora i taki miły domek "Krzywa chata", pięknie tam :)

 

http://www.krzywachata.pl/

 

autobus miejski MZK nr 16, z pod dworca PKS "druga strona wiaduktu od PKP, na dole przy głównej ulicy do BB "- wysiadka -ostatni przystanek Wapienica Zapora

 

- potem około 20 min na nogach asfaltem, pośród lasu, trasa dla emerytów ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to DZISIAJ? Ja dopiero wstałam!

Chyba nie do końca dobrze zrozumiałam. Myślałam, że spotkanie miałoby być dzisiaj :bezradny:

Gdybyście coś ustalali to: 13-15 lutego nie mogę bo mam szkolenie, i najbliższy wtorek i środę po południu też nie, bo mam... szkolenie i spotkanie z czarodziejką od mojej psyche :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×