Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Lublin]


weronika

Rekomendowane odpowiedzi

megwal8, spróbuj zapisać się do doktor Tomery, przyjmuje w przychodni akademickiej na Langiewicza, ja dziś zapisałam się do doktora w centrum medycznym juranda, mają bardzo krótkie terminy.

Możesz jeszcze spróbować doktora Ziemeckiego w przychodni na przyjaźni, ale osobiście go nie polecam, ale może Tobie podpasuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Studiuję aktualnie w Lublinie. Szukam kogoś znajomego, trudności w dogadywaniu się z innymi utrudniają mi zdobywanie znajomości... Jeśli ktoś na weekendzie miałby czas i chęć, to ja mam praktycznie całe dnie wolne. Nie gryzę, mam 21 lat i to chyba tyle. Czekam na jakiś odzew...

 

Co studiujesz? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak z tym spotkaniem? :D

 

Witajcie, jestem nowa na forum, tak jak mandy3244 studiuję pielęgniarstwo z tym, że na V roku. Czuję się bardzo samotna i chętnie wybrałabym się na spotkanie z Wami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w ten nie moze byc?

 

-- 25 sty 2015, 00:50 --

 

cioty.

 

Czemu tak brzydko? Jak się tak będziesz odzywać to nikt nie będzie chciał się z Tobą spotkać.

 

My ze znajomymi zawsze się tak nazywamy i wynika to ze wzajemnej sympatii. Co region, to obyczaj. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w ten nie moze byc?

 

-- 25 sty 2015, 00:50 --

 

cioty.

 

Czemu tak brzydko? Jak się tak będziesz odzywać to nikt nie będzie chciał się z Tobą spotkać.

 

My ze znajomymi zawsze się tak nazywamy i wynika to ze wzajemnej sympatii. Co region, to obyczaj. ;)

 

Ale tak mówicie ze znajomymi, a tutaj na razie znajomości nie ma. Za to kreują się w umyśle określone wyobrażenia o drugiej osobie na podstawie nicka, avataru i słów. Mówię to jako wielki jasnowidz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak ktos ma np CHAD to tylko się kreuja i kreują wielobarwne postaci scalone w jedną postać. armagedon!!!

nie wyobrazam sobie siebie patrzac na swoj awatar, hmm, co to za eksperyment czy jakiż performens w sieci...tu płomienie a tu lód, tu psikusy a tu miód, buahaha...spotkajmy sie wszyscy w kolejce u doktora..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak ktos ma np CHAD to tylko się kreuja i kreują wielobarwne postaci scalone w jedną postać. armagedon!!!

nie wyobrazam sobie siebie patrzac na swoj awatar, hmm, co to za eksperyment czy jakiż performens w sieci...tu płomienie a tu lód, tu psikusy a tu miód, buahaha...spotkajmy sie wszyscy w kolejce u doktora..

 

Ja mam osobowość anankastyczną i pewnie dlatego mam w umyśle różne "zakładki". Same się tworzą i nie mam często świadomości ich istnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×