Skocz do zawartości
Nerwica.com

FLUOKSETYNA(Andepin, Bioxetin, Fluoksetyna EGIS, Fluoxetin Polpharma, Fluoxetine Aurovitas/ Vitabalans, Fluxemed, Seronil)


shadow_no

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

242 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      155
    • Nie
      69
    • Zaszkodziła
      38


Rekomendowane odpowiedzi

no , coś tam się jebie w mózgu :)

Od picia alkoholu nałogowo od 14 roku życia do 22 :) Sam się dziwie że przeżyłem , kilka razy miałem szczęście jak by coś nademną czuwało :) 1 psychotropy na odwyku , potem nie mogłem się odnaleźć w trzeźwej rzeczywistości,psychotropy i terapie , i to był błąd . Dałbym radę , ale po prostu chciałem jakoś inaczej się czuć i teraz nie mogę zejść z tych tabsów

 

-- 18 sty 2015, 02:02 --

 

Coś czuję się że ta fluoksetyna będzie dobrze działać

 

-- 18 sty 2015, 02:05 --

 

I jeszczę czuję w tym stanie że piosenki mi się zaczynają podobać , tak to zawsze wszystko miałem gdzieś , a teraz słucham 52 dębiec i się jaram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Biorę już jakiś czas seronil(fluoksetyna) 20mg, a że zbliża mi się sesja egzaminacyjna na studiach postanowiłem kupić wielce zachwalany suplement diety 'sesja', który podobno zwiększa koncentrację i ułatwia uczenie się. Może działa, może nie, nie w tym rzecz. Moje pytanie brzmi czy można łączyć ten produkt z seronilem(fluoksetyna)? Skład sesji to: Celuloza (substancja wypełniająca), wyciąg z liści mate, kofeina, wyciąg z korzenia żeń-szenia, wyciąg z liści brahmi, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja glazurująca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca).

Próbowałem coś znaleźć na ten temat w google, ale nie moge nic trafić, ma ktoś może jakieś informacje na ten temat? Nie zaburzy mi to leczenia deprechy?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa to jednak jesteś w temacie :D 2g to naprawdę szybko zeszło..2-3h gówno słabe strasznie.Tak jak mówisz kiedyś ,to był power.Wczoraj o 18 zacząłem.Zj.eba niemam praktycznie ,ale wyczytałem ,że niby fluoksetyna bardzo go znosi. Oczy mam dalej jak 5 złotówki.Feta praktycznie nie działa na serotonine więc może nie tak do końca sie fluo resetuje ? Wiem niepowinienem brać ,ale wczoraj znalazłem benzo i oczywiście pod wpływem tego gówna wpadłem na pomysł żeby sobie niuchniąć do imprezy.Teraz kurewsko żałuje ,bo już troche biorę tą fluoksetynę i szkoda mi znów od nowa czekać.

 

Niuchał ktoś do SSRI ?

 

 

benzowiec84 jak takie dobre to sobie fukaj dziennie za parę lat sie na swojej ulicy stracisz ,albo duchy będziesz widział :mrgreen: znam takich agentów co juz ostre psychozy maja od walenie ścierwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JużTuByłem, no mówie ci poważnie że nie wpłynie na leczenie , ale zasada jest jedna albo ćpasz albo się leczysz. ja piłem na ssri , brałem opiaty i nie wpływało na leczenie.

Nie lubie fety wolę opiaty:)

Patryk29, Kreatyna jest dobra :) sam biorę Cm3 z treca i Kre Alkalyn :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84Też wolę opiaty a szczegolnie tramal...feta w ostateczności ,wk.urwia mnie ten efekt pare godzin superman a pozniej zj.eb chociaż fluoksetyna praktycznie mi go zminimalizowała.Genaralnie to wina benzo ,bo znalazłem wczoraj w domu pare tabletek zażyłem i przyszedł głupi pomysł żeby troche szybciej pożyć.Ostatni raz coś takiego....No to mnie uspokoiłeś :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84Też wolę opiaty a szczegolnie tramal...feta w ostateczności ,wk.urwia mnie ten efekt pare godzin superman a pozniej zj.eb chociaż fluoksetyna praktycznie mi go zminimalizowała.Genaralnie to wina benzo ,bo znalazłem wczoraj w domu pare tabletek zażyłem i przyszedł głupi pomysł żeby troche szybciej pożyć.Ostatni raz coś takiego....No to mnie uspokoiłeś :smile:

 

 

Ja tramal też z tym że tramal odziałuje na serotonine i to już jest niebezpieczne ale brałem tramca na 40 mg paroksetyny :) Ale najbardziej lubie moją kochanke Kodeine :) szkoda że fluoksetyna bardzo mocno hamuje enzym CYP2D6 i słabo przekształca kodeinę w morfinę.

Obecnie staram się unikach jakichkolwiek uzywek , bo teraz mi zależy w 100% na wyleczeniu . raz jak wziełeś nie wpłynie na leczenie.

 

-- 18 sty 2015, 16:35 --

 

A co do benzo to też tak mam , jak wezme czasem dostaję odwagi by coś odjebać napić się alko , albo przyćpać :) mnie benzo aktywizują w szczególnosci afobam. i głupie myśli czasem dają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zażywam Seronil od kilku miesięcy. Cierpię głównie na dystymię. Ciągle zwiększam dawkę więc nie wiem czy mi bardzo pomaga ;) na pewno mam większy dystans ale to chyba na tyle :P mniej żalu ogólnie, podejrzliwości. Ale złe myśli dalej mi towarzyszą, raz częściej raz rzadziej. Libido trochę spadło no i na początku miałam atak paniki i chciałam skoczyć z balkonu :P na szczęście nie zrobiłam tego. Więc nie wiem czy to dobry lek dla mnie a lekarz się dalej upiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84 własnie benzo ktore brałem to afobam ;) A na mnie znów przestał działać tramal i też domyślam się ,że któryś z SSRI (estitalopram lub neuroleptyk kwetapina blokują mi ten enzym)Chociaż od długiego czasu nie brąłme escitalopramu kwetapiny a fluoksetyne z perazyną i sulpirydem i naet wtedy nie klepały mnie retardy.WTF ? Też te leki blokuja enzym ? Znów koda działa na mnie w dawkach po 600 bez tolerki a i tak mam niedosyt i czuje ,że powinienem jeszcze więcej dowalić kody tak ,że zrobiłem dorzutke i w sumie wyszlo 1200 mg kody bez tolerki.Rzygać mi się chciało to się położyłem o 15 i wstalem na drugi dzien o 8.Koda działą krótko ,słabo szkoda kasy to nie drag dla mnie ewentualnie dobry miks jest tramal i koda chociaz nie probowałem(podobno przeyblizone dzialanie do majki)

Traml mi dawał pobudzenie,chec do pracy ,super pewnosc siebie,kreatywność itd. na kazdej plaszczyznie byłem lepszy jak młody Bog się czułem i to mi wystarczało ,a nie jak po kodzie nidosyt i wrazenie ,ze trzeba dorzucic ,a wiadomo ta dorzutka chujja zmieni.TRam sie bierze i działą cały dzien same plusy.chociaz jak głownie brałem aby stymulowac mozg ,a jak wieczorem przychodzily noody no to nie protestowałem

 

benzowiec jestes wjebany po benzo ? mozna wywnioskować po nicku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84 własnie benzo ktore brałem to afobam ;) A na mnie znów przestał działać tramal i też domyślam się ,że któryś z SSRI (estitalopram lub neuroleptyk kwetapina blokują mi ten enzym)Chociaż od długiego czasu nie brąłme escitalopramu kwetapiny a fluoksetyne z perazyną i sulpirydem i naet wtedy nie klepały mnie retardy.WTF ? Też te leki blokuja enzym ? Znów koda działa na mnie w dawkach po 600 bez tolerki a i tak mam niedosyt i czuje ,że powinienem jeszcze więcej dowalić kody tak ,że zrobiłem dorzutke i w sumie wyszlo 1200 mg kody bez tolerki.Rzygać mi się chciało to się położyłem o 15 i wstalem na drugi dzien o 8.Koda działą krótko ,słabo szkoda kasy to nie drag dla mnie ewentualnie dobry miks jest tramal i koda chociaz nie probowałem(podobno przeyblizone dzialanie do majki)

Traml mi dawał pobudzenie,chec do pracy ,super pewnosc siebie,kreatywność itd. na kazdej plaszczyznie byłem lepszy jak młody Bog się czułem i to mi wystarczało ,a nie jak po kodzie nidosyt i wrazenie ,ze trzeba dorzucic ,a wiadomo ta dorzutka chujja zmieni.TRam sie bierze i działą cały dzien same plusy.chociaz jak głownie brałem aby stymulowac mozg ,a jak wieczorem przychodzily noody no to nie protestowałem

 

benzowiec jestes wjebany po benzo ? mozna wywnioskować po nicku

 

Jestem wjebany ale ja się tym nie rpzejmuję bo zawsze umiem to rzucić , brałem klony ponad rok 2 i 4 i 6mg zszedłem , biorę czasem w ciągach benzo tak jak teraz , jak mam lepszy dzien to nie biorę i potem przetrzymuje z 4 dni i wszystko wraca do normy. znikają trzęsące się ręcę i lęki . delirium tremens po alkoholu to jest masakra , gorączka,padaczka,serce wyskoczy ci z płuc, Zapięty w Pasy plus duże dawki Kliometazolu , przeżyłem i to , rok dochodziłem do siebie,czułem się jak bym miał parkinsona i bałem się własnego cienia,zasłonięte okna hehe teraz się z tego śmieje. benzo to cukierki przy rzucaniu nałogowego picia

Ja jestem wjebany w SSRI :) i te leki uważam za bardziej szkodliwe od benzo:)

Wsyzstkie SSRI blokuja ten enyzm , i inne niektore pszchotropy też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem już wjebany w lorazepam,afobam i klony i co jakieś szkody na mózgu wyrządziły , gowno :) Benzo jest bezpieczniejsze ,jeśli chodzi o zmiany w mózgu bo działa jak alko na GabaA i krótko, schodzi benzo i mózg nie jest atakowany , SSRi działają inaczej , bierzesz latami , mózg sztucznie stymulowany serotoniną cały czas jest , nie jak w przypadku benzo. Odstawisz SSRI po np:4-6 latach dostaniesz większych ataków lękowych, niż po odstawieniu po roku benzo

 

W ogóle ne zbadane jest jak działają SSRI na mózg po braniu latami , ja jak będe chciał zejść z SSRI , to idę się zamknąć w psychiatryku , i w kaftan się dać , sądzę że może tak serotonina drastycznie spaść , że nawet łyżki do zupy będe musiał mieć plastikowe by sobie nie wydłubać oczu . Tak od SSRI możesz stać się psycholem. Dlatego jestem kurewsko przeciwny brania SSRI na chandrę zimową :D

 

-- 18 sty 2015, 17:45 --

 

Benzo to krótkotrwały działający narkotyk , SSRI długotrwały i zmiany w mózgu do końca życia w większości przypadkach (chodzi o dopaminę)

 

-- 18 sty 2015, 17:49 --

 

Także ludzie nie słuchać tych pseudolekarzy bo to nie są lekarze tylko dilerzy jebani :) Wychwalają te swoje SSRI i mówią że nie uzależniają , a benzo krytykują , a to dlatego że na benzo nie ma takiego Lobby. Są jebnięci i dobrze wiedzą że kłamią mówiąc że SSRI są bezpieczne,zbadanie i nieszkodliwe i można sobie zawsze odstawić . W normalnym Kraju powsadzał bym ich do więzień za zniszczenie miliony zdrowych mózgów (mówie o zdrowych bo takim ludziom są też przepisywane SSRI , bo jest zima i jest smutno i szybko ciemno)

 

-- 18 sty 2015, 17:55 --

 

7 dzień na fluo 20 mg czuję mocne pobudzenie . nie mogę sie opanować czasami i ręce mi się trześa , do tego prądy w głowie :)

 

-- 18 sty 2015, 17:56 --

 

chyba jakiejs akatyzy dostaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 dzień na fluo 20 mg czuję mocne pobudzenie . nie mogę sie opanować czasami i ręce mi się trześa , do tego prądy w głowie :)
ja łykam już 11 dni fluo i nie mam żadnych objawów, czy to z działania samego fluo, czy odstawienia paro, co mnie niezmiernie cieszy :) odstawienie paro przechodzi bez większych komplikacji :D, a jedynym uciążliwym objawem jest potliwość nic więcej no i przez 3-dni ból głowy, oby tak dalej... moja sugestia wyrównaj sobie rytmy dobowe, kładź się o stałych porach, tak samo wstawaj, wszystko powinno się unormować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stanie mi się coś strasznego, jak od czasu do czasu zjem na noc 50mg tryptofanu? Bo w Valerinie na sen go mam. Biorę 20mg fluo rano.
śmiało łykaj valerine na sen nie obawiaj się ja w białku wpc też mam tryptofan i inne aminokwasy ;) zespołu serotoninowego nie dostaniesz :)

 

-- 18 sty 2015, 20:52 --

 

z tym tryptofanem to jakaś sciema , to bananów też by nie można jeść i białka serwatki :)

 

-- 18 sty 2015, 20:56 --

 

50 mg? ja w białku wpc na 100 g, mam 1,89 gramów tryptofanu , a pochłaniam dziennie 100 gramow białeczka , a ty masz w leku 50 mg:D

 

etykieta.jpg

 

-- 18 sty 2015, 21:26 --

 

czyli możesz zjeść nawet 40 tabletek na raz jeśli chodzi o tryptofan i nic ci nie będzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstałem dzisiaj po normalnym śnie, jakieś 7-8 godzin, kawka, prozac, 1/2 wellbutrinu 150mg i zgadnijcie co dalej... Poszedłem spać na 3 godziny. Przespałem większość minionego tygodnia w tym niemal cały weekend. Na fluo od 2 tygodni. Minie ta senność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstałem dzisiaj po normalnym śnie, jakieś 7-8 godzin, kawka, prozac, 1/2 wellbutrinu 150mg i zgadnijcie co dalej... Poszedłem spać na 3 godziny. Przespałem większość minionego tygodnia w tym niemal cały weekend. Na fluo od 2 tygodni. Minie ta senność?

 

A przy innych ssri też tak miałeś?? brałeś wcześniej jakieś inne SSRI?? Bo fluo powinno właśnie najmniej mulić.

ja myślę że ta sennosć minie , ja też jestem śpiący ale to już nie wiem czy od lekow czy od tej depresji.

Ja też przesypiam życie i to nie od tygodnia , ale wógóle marnuje swoje życie jebane!

 

-- 19 sty 2015, 03:03 --

 

kurwa nic mi nie wychodzi w zyciu , mam 30 lat a zmarnowałem całe swoje życie , ja pierdole , a teraz po 30sctce co mi zostało , chyba czas ze sobą skończyć . Depresja jest w tedy gdy śmierc jest dla ciebie ukojeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×