Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leki na koncentrację, pamięć.


marlow

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie myślę. Skoro ten noopept jest taki dobry i działa, to czemu tak mało informacji jest na temat tego leku w necie, i ogólnie dostępny tylko w Rosji?

 

a czemu za posiadania skręta w UK nie idzie się do kryminału? Na mnie noopept raczej nie działał ale może zły producent lub krótki czas dawkowania (30mgx3 dziennie). Na hyppereala patrzyleś lub na jakieś anglojęzyczne strony typu wpisz sobie w google drugs forum i pierwszy wynik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupie to bo nie daje rady, do tego dolacze wellbutrin, a jak nadal bede wiekszosc czasu chcial sie zajebac to jeszcze paroksetyne

 

-- 20 maja 2014, 01:40 --

 

a raczej noopept kupie, to chyba nie to samo ;p

 

-- 20 maja 2014, 11:26 --

 

25 $ z wysylka za 5g jeszcze w pudrze a nie tabletkach, ja pierdole :hide: czy ktos tu mieszka moze przy obwodzie kaliningradzkim i jezdzi na wycieczki do Rosji? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupie to bo nie daje rady, do tego dolacze wellbutrin, a jak nadal bede wiekszosc czasu chcial sie zajebac to jeszcze paroksetyne

 

-- 20 maja 2014, 01:40 --

 

a raczej noopept kupie, to chyba nie to samo ;p

 

-- 20 maja 2014, 11:26 --

 

25 $ z wysylka za 5g jeszcze w pudrze a nie tabletkach, ja /cenzura/ :hide: czy ktos tu mieszka moze przy obwodzie kaliningradzkim i jezdzi na wycieczki do Rosji? :P

 

z polskich sklepów noopeptu nie kupujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

debilem byc :?

 

-- 20 maja 2014, 13:18 --

 

chociaz..cena praktycznie to samo, tez kupuja to z usa albo chin, kupilem na str bedacej wsrod polecanych przez ludzi z reddit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

debilem byc :?

 

-- 20 maja 2014, 13:18 --

 

chociaz..cena praktycznie to samo, tez kupuja to z usa albo chin, kupilem na str bedacej wsrod polecanych przez ludzi z reddit

 

A jak to się ma ze sprowadzeniem noopeptu ze sklepów zagranicznych? Celnicy mają duży ból dupy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest apteka czeska ze stroną w j. polskim, wysyłają piracetam bez problemu podobno ;) No i jest masa innych sposobów, ale nie chcę żeby mój post trafił do kosza :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest apteka czeska ze stroną w j. polskim, wysyłają piracetam bez problemu podobno ;) No i jest masa innych sposobów, ale nie chcę żeby mój post trafił do kosza :mrgreen:

 

Piracetam jest słaby w porównaniu do noopeptu - tak słyszałem przynajmniej. Link na pw? Pwetty please ? :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to się ma ze sprowadzeniem noopeptu ze sklepów zagranicznych? Celnicy mają duży ból dupy?

tego nie wiem, mam nadzieje, ze w ogole nie maja oraz, ze moj nie przyjedzie do mnie w czyjejs dupie, sklep sprzedaje to na caly swiat niby i wysylka standardowa poczta amerykanska za granice

 

Marian, wiem ale Piracetam imho jest malo co warty, jedynie fajne to jak ktos starszy to bierze to moze sobie zakupic bez recepty stamtad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brał ktoś modafinil ew.coś z tej grupy?

 

-- 12 cze 2014, 03:08 --

 

A jak to się ma ze sprowadzeniem noopeptu ze sklepów zagranicznych? Celnicy mają duży ból dupy?

tego nie wiem, mam nadzieje, ze w ogole nie maja oraz, ze moj nie przyjedzie do mnie w czyjejs dupie, sklep sprzedaje to na caly swiat niby i wysylka standardowa poczta amerykanska za granice

 

Marian, wiem ale Piracetam imho jest malo co warty, jedynie fajne to jak ktos starszy to bierze to moze sobie zakupic bez recepty stamtad

Też mam nadzieję, że mój w czyjejś nie przyjdzie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nootropy spokojnie przechodzą przez kontrole celną. Ja razem z przyjaciółmi poszliśmy trochę w ekstremę, bo zakupiliśmy 10G Sunifiramu. Kilka razy ogólnie ściagaliśmy substancje nootropowe zza oceanu. Wszystko bez problemowo. Nie jest kłamstwem że jest setki razy mocniejszy od piracetamu, od noopeptu bardzo się różni - pod względem nootropowym to siekiera acz jeśli przekroczymy dawkę optymalną, pojawiają się uboczne skutki. Jeśli jemy go tyle ile trzeba, pięknie wyostrza zmysł, wszystko. Szczerze, mi bardzo pomógł na anhedonie. Wiadomo jednak, że jest nie do końca poznany - stąd niektórzy boja sie go stosować, ale cóż, stosunek ilości dawek - ceny jest świetny.

 

Łączenie go z antydepresantami jest okej, mój znajomy kombinacją noopept+sunifiram+sertralina+trazodon pozbył się w znakomitej części swojej nerwicy - plus dostał kopa do kształcenia się z psychologi i samopomocy psychologicznej.

 

W sunifiramie zadziwiająca jest pamięć fotograficzna - czasem zdarza się, ze pamiętam całe strony tekstu. Jako, że jestem umysłowcem to doskonale mi to służy, odmuliło mój łeb po latach terapii i umysłowego zastoju. Na zagranicznym forum pewna osoba stwierdziła, że gdy zaczyna brać sunifiram to idzie na przód w życiu (wyprowadzka na swoje, znalezienie pracy). Gdy robi przerwę, znowu tak jakby stoi w miejscu w porówaniu do czasu z sunifiramem, i znowu z pomocą suni (i ostrożnemu dawkowaniu) idzie dalej.

 

Może to nie jest wonder-drug, nie jest 100% zbadany, jednak... u mnie skutki pozytywne są zbyt duże. Jedyny minus to po przekroczeniu pewnej dawki może delikatnie podkręcać manie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę obecnie amitriptylinę w dawce 300 mg,z tego co wyczytałem posiada ona cechy leku nootropowego.Zwiększa liczbę neuronów,pozatym działa dobrze przeciwlękowo i mam nadzieje że również przeciwdepresyjnie.

Brałem swego czasu fenylpiracetam ,świetny stymulant który o dziwo na początku leczenia mnie lekko zamulał.Po tygodniu pojawiła się przyjemna stymulacja a także poprawa nastroju.Brał bym go nadal gdyby nie cena (47$ za opakowanie z 30 tabl. starczającymi na 10 dni kuracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden lek z grupy nootropowych mi nie pomógł, może wam bardziej się poszczęści. Powołując się na słowa mojego psychiatry dodam tylko, że nie udowodniono skuteczności działania tej substancji.

Biorę obecnie amitriptylinę... Zwiększa liczbę neuronów

Nie wiem jak realnie wpływa na CUN, ale zapewniam ciebie, że nie zwiększa liczby neuronów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×