Skocz do zawartości
Nerwica.com

FLUOKSETYNA(Andepin, Bioxetin, Fluoksetyna EGIS, Fluoxetin Polpharma, Fluoxetine Aurovitas/ Vitabalans, Fluxemed, Seronil)


shadow_no

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

241 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      155
    • Nie
      69
    • Zaszkodziła
      37


Rekomendowane odpowiedzi

gallop,

nie jest depresja, idź z tym do psychologa a nie po leki do psychiatry, to jakiś nonsens zeby na coś takiego zażywać od razu SSRI

 

TO samo napisałem , jestęś moją kopią :)

 

-- 17 sty 2015, 23:45 --

 

coooo benzowiec ... serio ?

o matko...

 

to nie chce wiedziec co Ty czujesz jak moze byc jeszcze gorzej serio. :P:(

 

Serio twoj stan jak by wystąpił u mnie było by to totalne wyleczenie,remisja.

Tylko należy zaznaczyć w jakiej ja dupie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym kazdy przechodzi depresje inaczej, jeden ma bardzo gleboka depresje, inny lzejsza, wiele zalezy od tego skad ta depresja sie wziela, jezeli jest to wynik jakis stresów czy cos takiego, to minie ci predzej czy pózniej, jezeli jest to po narkotykach np. tu moze byc trudniej, ale tez da sie z tego wyjsc, znam osobe co miala 2 depresje po sobie praktycznie i teraz od 10 lat jest zdrowa bez leków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coooo benzowiec ... serio ?

o matko...

 

to nie chce wiedziec co Ty czujesz jak moze byc jeszcze gorzej serio. :P:(

 

Powiem ci co ja czuję , Boję się zabić i to jest problem , marzę by umrzeć we śnie,chciałbym też by ktoś mi wpakował kulkę w głowę gdy śpię , mając teraz bron przy sobie naładowaną jest 50% szansy że pierdolne sobie w łeb drugie 50% to strach przed bólem ,śmiercią , ale ten strach powoli zanika (fluoksetyna eliminuje strach przed samobojstwem) stąd na ulotce : samobojstwo jako skutek uboczny. Coraz bardziej śmierc staje się dla mnie wybawieniem a nie karą.

 

Nie mam znajomych,kolegów,koleżanek , jestem sam i walcze sam ze sobą. pierdole to. Daj mi twój stan. Odstaw leki .

 

-- 17 sty 2015, 23:50 --

 

Najgorzej już poza stanem psychicznym , doskwiera mi ciągłe zmęczenie,jestem strasznie zmęczony codziennie jak bym codziennie przerzucał tone koksu, uczucie uścisku w głowie. mogę spać 6,8,12 zawsze będe strasznie zmęczony . Dzisiaj się zmusiłem żeby się umyć w wannie.Zaniedbuje higiene!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

exodus, ogolnie to dobrze, tylko mnie wkurza najbardziej to uczucie nienaturalnosci i braku spontanicznosci, gdyby tego nie bylo to by w zyciu nie byloby u mnie zadnych deprech...

po prostu chcialabym byc soba taka jak kiedys, zeby potrafic gadac z ludzmi godzinami, nie mnyslec co bylo wczoraj, miesiac, pol roku, zeby robic kroki naprzod a nie sie cofac, lub stac w miejscu...

 

a poza tym jest naprawde spoko!

 

benzenowiec ... :(

przykro mi..

ja bym nie wytrzymala dnia bez prysznica...

akurat u mnie nie ma tak ze o siebie nie dbam, albo nawet dbam bardziej niz kiedys

 

-- 17 sty 2015, 23:56 --

 

heeeeej... benzenowiec, kurde nie kombinuj tak z tymi lekami...

ja wiem ze za wszelka cene chcesz sobie pomoc, ale to moze bardziej nabalaganic w glowie... :(

moze idz na tomografie glowy, zobacz czy nie masz uszkodzonych nerwow, synaps, ani niczego..

to tez moze byc przyczyna takiego stanu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, mysle ze fluo moze ci pomóc, pisales ze dobrze kiedys na ciebie dzialalo, wiec pewnie bedzie dobrze, czasem jest tak ze te leki slabsze dzialaja lepiej niz te silniejsze, choc ja osobiscie nie uwazam fluo za slaby lek, sam sie zastanawiam czy nie zaczac go brac, ewentualnie ketamine sobie zalatwie, co do metylofenidatu to nie baw sie to jezeli miewasz mysl "s" to w perpspektywie czasu ten lek pogorszy twój stan!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, mysle ze fluo moze ci pomóc, pisales ze dobrze kiedys na ciebie dzialalo, wiec pewnie bedzie dobrze, czasem jest tak ze te leki slabsze dzialaja lepiej niz te silniejsze, choc ja osobiscie nie uwazam fluo za slaby lek, sam sie zastanawiam czy nie zaczac go brac, ewentualnie ketamine sobie zalatwie, co do metylofenidatu to nie baw sie to jezeli miewasz mysl "s" to w perpspektywie czasu ten lek pogorszy twój stan!

 

No kiedyś depre mi zabiło do 0 , ale stan był lepszy , ale jak w 30% mi zlikwiduje depresje fluo , to uznam to za sukces.

 

No właśnie mogę się zabić , ja już siebie nie znam , kiedyś wiedziałem , co mogę zrobić kim jestem , teraz nie wiem , boje się sam siebie.

No i 2 sprawa , znowu pchać w siebie lek na inne neuroprzekaźniki, i potem odstawisz i znowu będzie zachwianie w mózgu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

heeeeej... benzenowiec, kurde nie kombinuj tak z tymi lekami...

ja wiem ze za wszelka cene chcesz sobie pomoc, ale to moze bardziej nabalaganic w glowie... :(

moze idz na tomografie glowy, zobacz czy nie masz uszkodzonych nerwow, synaps, ani niczego..

to tez moze byc przyczyna takiego stanu...

 

W końcu piszesz z sensem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie powiem wam, ze nie wyobrazam sobie reszty zycia w stanie depresyjnym, nie dam rady po prostu, wiem ze predzej czy pózniej cos odpierdole, chcem zyc, chcem znalezc dobra kobiete, wybudowac dom, posadzic drzewo, splodzic syna itd.

ale w depresji tego nie ogarne, moze bym nawet to ogarnal bedac w depresji, ale nie bede sie z tego cieszyl, a bez uczuc czlowiek nie jest czlowiekiem, na prawde przejebane to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×