Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

wieslawpas, amelia83 ma rację, dostałeś już tyle wskazówek, rad, że trzeba podjąć męską decyzję i ruszać do boju...bo jeśli chcesz żyć jak człowiek, wyjścia innego nie masz.

W Warszawie jest mnóstwo mozliwości, a kwitków w Zusie się już nie załatwia, bo jest ewuś, więc nie oszukaj sam siebie.

Ja, będąc w Twojej sytuacji, już dawno byłabym w szpitalu...trzeba wykonać kilka telefonów i już.

Sądzę, że większości z nas, jest po prostu przykro, bo naprawdę bardzo przejęliśmy się Twoim stanem, a Ty nie robisz nic, sorry, ale taka jest prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też witam wszystkich ciepło :D

 

Chciałabym, aby Wiesio w końcu zmobilizował się, ale jak widzę, to trudne dla Niego.

Ja rozumiem, że do wielu decyzji musimy dojrzeć, jednak w niektórych sytuacjach przyśpieszenie jest konieczne...

 

Poczytałam sobie Wasze posty i u każdego coś się dzieje, co wymaga decyzji, rezygnacji, walki...

Człowiek postawiony pod murem, albo podejmuje decydujące kroki, albo nadal męczy się.

 

Dzisiaj był u mnie starszy Wnuczek przez kilka godzin, bo Rodzice mieli coś do załatwienia-jak ja Go bardzo kocham :cry: Zrobiłam obiad, chwilę jeszcze posiedzieli z nami..

Jutro wpadnie młodszy...nie mniejszym darzę Go uczuciem<3 :!:

 

Nie czuję się najlepiej /jeszcze coś siedzi we mnie/, ale muszę za chwilkę wyjść do Biedronki, albo do Almy, by dokupić co nieco na jutrzejszy wspólny obiad...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Witaj :papa:

Kochana, Wiesiek już wszystko wie- co powinien robić- a co zrobi z tym dalej... Jesteśmy tu po to żeby się wspierać, ale nie zrobimy nic za kogo i nie za wszelką cenę. Mam nadzieję, że w porę się WIESIEK otrząśniesz i weźmiesz za siebie i tego Ci życzę.

 

Dopiero doszłam do siebie zdrowotnie fizycznie, jak dobrze, że w pracy byłam bo w domu dostaje jobla całkowitego.

Teraz relaks, jutro relaks poniedziałek do pracy :yeah: Jeszcze kilka kg muszę zrzucić na wiosnę :bezradny: Musi się udać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maggda92, zgadzam się z Tobą oczywiście...

Ja też chcę troszkę zgubić, bo nie wiem dlaczego, mam ok. 3-4 kg więcej, utrzymując tę samą dietę /cukrzyca/. Może to za sprawą problemów z tarczycą?

Od kilku dni częściej wychodzę, ćwiczę w domu, to powinno pomóc, choć wiadomo, że w moim wieku i moich chorobach, przemiana materii jest spowolniona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Oj kochana z hormonami to rzeczywiście może tak być że przybierasz, dobrze, że nie znacznie dużo

 

cyklopka, No to musisz się przemóc i postarać się pokazać co na prawdę w Tobie siedzi a nie trzymać na siłę fason :great:

 

jasaw, Ja chyba teraz trafiłam na fajną terapeutkę, przynajmniej tak mi się wydaje :105: spotykam się z nią na razie dosyć rzadko bo czekam w dalszym ciągu na nfz na dostanie się na terapię, ale jest na tyle ok że zapisuje mnie na spotkania i mogę na nią liczyć. Ma w sobie to coś więc liczę na to, że teraz będzie inaczej niż było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×