Skocz do zawartości
Nerwica.com

FLUOKSETYNA(Andepin, Bioxetin, Fluoksetyna EGIS, Fluoxetin Polpharma, Fluoxetine Aurovitas/ Vitabalans, Fluxemed, Seronil)


shadow_no

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

242 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      155
    • Nie
      69
    • Zaszkodziła
      38


Rekomendowane odpowiedzi

Marlowe85, No właśnie , tak samo na mnie działała serta , ja już nie mogłem w takim stanie funkcjonować , zmarnowałem 9 tygodni życia na nią , fluo jeszcze nie czuję, ale liczę na to że się rozkręci dziś dopiero 5 dzień , że mnie zaktywizuje :)

 

-- 16 sty 2015, 18:20 --

 

Ktoś wie , jak długo sertalina siedzi w organizmie po odstawieniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę 10 dzień fluo, 30mg i właśnie teraz mam dość silne uboki. Mięśnie mi skaczą, drży prawa powieka, żrę magnez codziennie od dawna. Długo śpię a jak wstanę to czuję się jak na sporym kacu. Mam też coś co chyba jest jakimiś atakami paniki, jak śpię i się przebudzam to robi mi się czasem ciemno i jakbym tracił na chwilę świadomość. Chyba lek się wkręca i stąd te uboki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu masz porównanie leków, co dla kogo :P

czym-si-ro-nia-poszczegolne-ssri-t50634.html

Wszystko okej , tyle że przy sertalinie to profil: powinien być :Lek nasenny, największy zamulacz z wszystkich SSRI, . Paro to przy nim pikuś.

Jaki aktywizujący ?? dla ludzi z sennością ? ten lek właśnie powoduje skrajne zmęczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, zależy co rozumiesz pod wyrażeniem zamulacz? senność to tylko ubok, ja jako zamulacz rozumiem całkowite oderwanie od rzeczywistości, a w tym paro nie ma sobie równych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem to że na sertalinie nie miałem siły wstać z łużka , byłem non stop śpiący , spałem po 14 godzin , nic nie robiłem . Można to nazwać oderwaniem od rzeczywistości . Na paro jak jeszcze działał czułem się świetnie. Sertalina to dla mnie lek dla starych dziadków zresztą piszę tak na wikipedi :) ". Sertralina natomiast, z uwagi na tonizujący wpływ na układ współczulny przejawiający się m.in. osłabieniem aktywności neuronów noradrenergicznych, wskazana jest w leczeniu depresji u osób starszych i pacjentów z chorobami serca"

Po za tym po tym leku "Przewlekłe podawanie sertraliny powoduje zmniejszenie liczby i reaktywności receptorów noradrenergicznych w mózgowiu"

 

Jak można nie być sennym nie mieć NA? Tryp Zombie 24/24 Fluo jest aktywizujące i jest to jedyny SSRI aktywizujący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, właśnie widzę że Ciebie to normalnie nosi ;), w każdym wątku Ciebie pełno :), nie spożyta energia, uprawiasz jakiś sport? odreaguj to jakoś inaczej. chilll :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja z praktyki mówie że serta mnie zamulała i to masakrycznie . Fluo na lęki słabe. na lęki,fobie Paroksetynka :)

 

-- 16 sty 2015, 19:43 --

 

benzowiec84, właśnie widzę że Ciebie to normalnie nosi ;), w każdym wątku Ciebie pełno :), nie spożyta energia, uprawiasz jakiś sport? odreaguj to jakoś inaczej. chilll :)

 

Sorki wkońcu jestem zaburzony:) , tak uprawiam na siłkę chodze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kit z tymi opisami. Ja chciałam z praktyki wiedzieć, jak fluoksetyna działa u was przy lękach. Czy lepsza fluoksetyna czy wenlafaksyna... :papa:
napędza to napewno! lęków nie mam po paro, tak mi zostało, chodzisz nakecony jak sprężynka spójrz na

benzowiec84,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, ale to dobrze, mi też się to przyda, taki spiiidzik na fluo :) a jak u Ciebie z potliwością? mi to się utrzymuję od początku brania fluo, nadmierna potliwość prysznic to 2x dziennie, może minie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×