Skocz do zawartości
Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...


Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

Lubię różne gatunki. Teraz akurat chodzą za mną kawałki, gdzie jest połączenie heavy metalu z dudami. Natomiast folk-rocka zaczęłam słuchać dość wcześnie, ale w dzieciństwie nie wiedziałam, że to się tak nazywa. Natomiast śpiewać bym chciała nasz polski folk, słowiański przeto, bo to jest prawdziwe. A poza tym to wszystkiego trochę słucham, bo i pop i jakieś disco z la 80-tych, nawet rapu ostatnio liznęłam.

Tak że z muzyką idę na żywioł, szukam po prostu tego co ma energię w sobie, o gatunkach można podyskutować dodatkowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość rozlegle, ale to dobrze. Muzyka chyba jak nic innego wpływa na wyobraźnie, to jeden z najbardziej ekspresyjnych form wyrażania siebie.

Też sporo słucham muzyki a raczej słuchałem, poszukiwałem, bo teraz mam depresolenia i mi się już tak nie chce. Głównie elektronika, ale chyba w każdym gatunku mam swoje ulubione kawałki. Ja szukam syntetycznych form, więc to przeciwległy biegun, ambientowo dronowych rzeczy. Jakiegoś bardziej fabularnego techno z klasycznymi składowymi. Sporo też klawiszy, kompozytorów.

Masz jakieś kawałki z swoim wokalem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam do lipca schudnac 10 kg. i wiem jak to zrobic bo schudlam juz 16 (przybralam teraz znowu 5). Zapisalam sie na zumbe, a jak zrobi sie cieplej zaczne jezdzic na rowerze. Ale najwieksza satysfakcje bede miala jak odwaze sie wprowadzic zmiany w mojej.pracy zawodowej. W sferze marzen jest wlasny gabinet. Chcialabym ozywic swoje malzenstwo i zycie seksualne:-) Mysle, ze te rzeczy dadza mi poczucie spelnienia i szczescia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×