Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

PannaNatalia, mój Cziko to też pekińczyk, w lutym skończy 3 latka, też pieszczoch niesamowity, kochający nas niezwykle, broniący przed każdym dużym psem-trzeba go pilonować, bo skacze do gardła i może to się źle dla niego skończyc. Ma 2 swoje legowiska, ale najchętniej śpi z nami. To czyścioszek, po każdym spacerze czeka na umycie łapek, stoi grzecznie w wannie. W ogóle to piesek, który szybko uczy się, ale uwielbia powtarzalność czynności, tzn. rano /czyli.ok.11 :D , bo o tej wstajemy :D /, zanim wyjdzie na spacerek, musi dostać porcję pieszczot, po zjedzeniu posiłku dostaję nagrodę-kawałek przysmaku-domaga się jeśli zapomnimy, itd...Nie spotkałam się jeszcze z tym, a miałam rózne pieski w życiu. Ma wiele zabawek i zapamiętał już imona prawie wszystkich, wystarczy go poprosić i przyniesie właściwą. Nie przepadałam kiedyś za ta rasą, ale teraz uważam, że to cudowne psiaki...bardzo zaborcze o uczucia, kiedy przyjdą do mnie Wnuki, Mąż musi zadbać o niegi, bo strasznie się ekscytuje, choć dzieci traktuje bardzo dobrze...

 

-- 15 sty 2015, 16:39 --

 

PannaNatalia, proszę, napisz kilka słów o swoim piesku-pekinku :D

 

-- 15 sty 2015, 16:41 --

 

W ogóle to wpadłam do Was nie przwitawszy się...Dzień dobry, ale to wynik słabego samopoczucia chyba :mhm: , kolejny dzień zresztą.

Od rana posypiam, obolała, osłaabiona, ale bez innych oznak przeziębienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw,właściwie mój Tosiek jest taki sam jak Twój piesek. Uwielbia dzieci,zawsze jak są u mnie dzieci siostry to wprost szaleje :) jak chce pić to drapie w szafkę pod zlewem,jak chce na dwór to przynosi smycz albo poprostu piszczy pod drzwiami.Ma swoją ulubioną zabawkę,pluszowego kota i jak mówię mu żeby spośród zabawek przyniósł kota to przynosi ;)czasem jak go głaszczę albo się z nim bawię to wydaje mi się,że Tosiek się uśmiecha :) mam z nim tylko mały problem a mianowicie jak coś jem to skacze,staje na łapkach i prosi-nie mogę go oduczyć tego. Zawsze jak wracam z pracy to łazi za mną tak długo dopóki się z nim nie przywitam,przytulenie obowiązkowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie :papa:

Jak widzę psi temat na tapecie ;) Ja chwilę temu wróciłam z moją Kelly od weterynarza. Ma bidula zapalenie gardła i krtani :( Leży taka osowiała, boli ją jak przełyka. Dostała zastrzyk i zobaczymy. Jutro mamy się pokazać.

Poza tym dzień jak co dzień.

chocovanilla i jak zareagował Twój mąż?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PannaNatalia, mój tylko do mnie przychodzi, by co nieco wyżebrać, ponieważ Mąż, od czasu ciężkiej choroby wirusowej jelit , zgodnie z zaleceniami weta, by absolutnie nie dokarmiać Czika, nie złamał się nigdy. A ja, jak to żywicielka Rodziny...eh ;)

Cziko od zeszłego roku ma ogromny problem z kręgosłupem-zanik jąder międzykrążkowych, czy jakoś tak to się nazywa, właściwie już do końca życia skazany jest na doraźne leczenie p/zapalne i zabiegi rehabilitacyjne...

Też jest radosny, choć pierwsze wrażenie, jak to pekińczyki, robi wręcz przeciwne...

Właściwie mało interesują go inni ludzie, to piesek domowników głównie, czemu daje wyraz na każdym kroku :D

 

Zalatana23, witaj :D a Ty jakiego masz pieska? Na zapalenie na pewno dostała antybiotyki biedulka ;)

 

-- 15 sty 2015, 19:18 --

 

PannaNatalia, co do żywienia, to kiedyś gotowałam mu kurczaka z warzywami, ale od czasu choroby, je tylko puszki Bozita, z ryżem i widzimy, że to mu służy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hellooo

właśnie chciałam pytać o czym dziś gadka, a widze imiona psiakow, :P

ja imionek swoich psów nie będę zdradzać, bo jeszcze ktoś mnie rozpozna :oops::P

 

-- 15 sty 2015, 19:28 --

 

cyklopka, wow!! widze karierę zaczynasz :105: fajnie ;) no dokładie, ciekawe doświadczenie, fajnie, ze się tak rozwijasz wielokierunkowo ;)

JERZY1962, wydałam tyle kasy na leki na ponad dwa miesiące i benzo, które mam na 100procent

 

-- 15 sty 2015, 19:31 --

 

chyba każdy ma benzo na sto procent , co? tak się zastanawiam :mhm: bo to byłoby niesprawiedliwe :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani dobry wieczór!!!

Ja wygimnastykowana, wylaserowana itd, właśnie już wyluzowana piję herbatkę.

Jaki sympatyczny psi temat dzisiaj. Mojego futrzaka też uwielbiam i książkę mogłabym o nim pisac, ale nie wiem, czy wam pisałam, ale mój pies chodzi ze mną do pracy. :smile: Ma swój kocyk pod biurkiem i tam w budzie rezyduje. Jest przyjazny, spokojny i antyalergiczny więc dostał "wejściówkę" do biura.

 

jasaw, mój psiak też na diecie, bo ma nietolerancje pokarmowe, jak bardzo wiele psów tej rasy. W zasadzie najlepiej funkcjonuje na rybie.

cyklopka, no mówiłam, że celebrytka nam się tu wykluwa :D

 

Zalatana23, no ale żeby psy miały zapalenie gardła :shock: Co, lodów się psina najadła? :D

 

-- 15 sty 2015, 20:45 --

 

amelia83, nie pamiętam ile za benzo płaciłam, wiem, że mój sulpiryd jest śmiesznie tani, ale inne paskudztwa, były po drogości. To nie jest fair, że te leki są takie drogie... W końcu jest to choroba przewlekła! A jeszcze jak prywatnie chodzisz do specjalisty i na terapię... Masakra finansowa, jakby człowiek miał mało problemów w chorobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw mam beagle. Przesłodka jest, bo z tych mniejszych. Dostała antybiotyk w zastrzyku i coś przeciwzapalnego. Jak jutro będzie lepiej to dostanie antybiotyk w tabl a jak nie to zastrzyki. Od powrotu z kliniki cały czas spała ale pomogło jej, bo wstała i wyjadła wszystko z miski :mrgreen:

kosmostrada no też się zdziwiłam :shock: To zapalenie ma ropne, czyli taka jakby ludzka angina, a do tego powiększone węzły...

cyklopka super przygoda :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę doczekac się weekendu. Jutro nie idę do pracy, to sobie popiorę i posprzątam. Pójdę do biblioteki i może wypiję kawę z koleżanką. A w weekend coś rodzinnie wymyślimy i sobie sama coś fajnego porobię, jakieś biżu czy cuś. Już się nastawiam.

 

Idę z młodym oglądac "jeźdzca znikąd". Na pewno potem zajrzę, co popisaliście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, pieski często chorują na anginę, z tego co wiem. Niektóre rasy mają szczególne skłonności...

Beagle są fajniutkie, ale mój psiak nie przepada /z wzajemnością/ za nimi ;) może są duzo silniejsze od nich, więc budzą respekt :mhm: , co ciekawe, pekińczyki bardzo lubią się w obrębie swojej rasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Przed chwilą wróciłem od babci i dowiedziałem się, że we wtorek miała nadciśnienie i o 00:30 poszła sama do szpitala. Miałem z nią poważną rozmowę, że w takich sytuacjach powinna dzwonić do wnuków albo syna, a nie sama wychodzić z domu. Nigdy nie wiadomo co może się stać. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×