Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, to dobrze, że dziś u ciebie dzień bez nerwicowych sensacji. Ja jeszcze pewnie podskoczę do lidla, bo na rano potrzebuje parę drobiazgów. A potem telewizor lub książka. Dopóki dni nie będą dłuższe program mam stały i monotonny. A ty masz jakiś sprytny plan jeszcze na dziś?

 

chocovanilla, A jednak ci pogadam ;) Moja droga, nie wiem, czy wiesz, ale przez to , że firma jest na ciebie, to ty masz niezłe atuty w garści. Możesz ją zamknąc, możesz zmienic konto, tak że pieniądze będą wpływac na ciebie, i to mąż będzie cię musiał prosic. itp itd Myślę, że jeżeli dojrzejesz do pewnych decyzji, będziesz umiała spojrzec z innej perspektywy na sytuację i nagle okaże się, jak wiele masz możliwości. Jeżeli ich nie widzisz, widocznie nie jesteś gotowa, ani zdeterminowana. Przede wszystkim uważam, że powinnaś uwierzyc w siebie i w to że jesteś warta dobrego życia. A potem ustawisz męża do pionu, czy się rozwiedziesz, czy jakiś inny pomysł- co będziesz chciała i uważała, że jest dla ciebie dobre. W każdym razie trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowaliśmy z tranem i różne żelki są też dla dzieci były tylko jedne które jadła ale już ich nie ma.. co do syropow tylko felgami na i wapno przejdzie.. tak mi po wszystkim zwraca... kiedyś pisałam już ze ona zawsze domiesniowo dostaje antybiotyki a paracetamol w czopkach. .. tak to już z nią mam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, musze wszystko przemyśleć. .. nie chce robić nic pochopnie... niech w sezonie posplaca długi które są na mnie, bo co z tego ze firma na mnie po rozwodzie wszystko idzie na pół. . Za pół firmy spłacenia długi i zostane z niczym... tu trzeba wszystko dobrze przemyśleć. . Firmy tez nie mogę sprzedać ani zamknąć dopóki ZUS nie ureguluje i ze skarbowka nie będę na czysto... nie mam teraz żeby założyć 20 czy 30 tys złotych żeby cokolwiek moc zrobić dlatego muszę czekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chocovanilla, kombinuj moja droga kombinuj, a jak trzeba cierpliwie poczekaj - bylebyś miała plan i konsekwentnie dążyła do swojego szczęścia. Zobaczysz uda się, odżyjesz, a przy okazji w cholerę pójdzie nerwica.

 

Zebrec, prawie siłą od ciebie trzeba wyciągac informacje - co się od razu nie chwalisz , że egzamin ci dobrze poszedł?! :D Gratulacje!

 

wieslawpas, klub go go - łał, niezłe lekarstwo :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się pogubilam bo nie mam większej potrzeby wiedziec:) hihihi. ..

 

-- 14 sty 2015, 20:38 --

 

Zebrec, komediowa środa na Polsacie ale wiecznego studenta 2 puszczają. ..

 

-- 14 sty 2015, 20:41 --

 

tosia_j, tez nie wiem ale wole witać wszystkich niż kogoś przeoczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×