Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

jasaw, współczuje. U mnie to tylko z niedospania, jestem jakaś odrealniona, ciężko mi się skupić, mam poczucie że nie mam świadomości/kontroli co piszę/mówię, gubię wątki... sporo tego. Nie mogę się doczekać kiedy napalę w piecu wtedy będę mogła klapnąć się i pogapić w tv, a tak to boję się że się że jak już się położę to nie wstanę :)

 

-- 13 sty 2015, 17:08 --

 

JERZY1962, jak wyżej :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, Kasiu, ja w ogóle lubię pisać, nie sprawia mi to raczej problemu, nie mam też problemów z ortografią,

Ciągle nie przestajesz mnie zadziwiać ... ile jeszcze rzeczy okaże się, że mamy podobne :shock:

 

ale dzisiaj boli mnie głowa, mam stan podgorączkowy...i jakąś pustkę w głowie :mhm:

Dobrze, że nie musisz nigdzie wychodzić, kochana ;) Jakoś to może wykurujesz szybciutko, wspomagając pozytywną sugestią :mhm:

 

A ja tak dopytywałam o ten farsz, bo niestety pierogów jeść nie mogę, bo jestem od jakiegoś czasu na diecie bezglutenowej. Naleśniki jeszcze jako tako wychodzą z tych różnych mieszanek mąk i skrobi ziemniaczano - kukurydziano - ryżowych. To znaczy owszem w zdrowej żywności można kupić w Krakowie pierogi bezglutenowe takie do ugotowania, ale nie dość, że drogie to jeszcze gotują się i gotują. Farsz wypłynie, muszę go wyławiać, a ciasto dalej twarde :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, u mnie trwa to już ok.5 lat. Zdarzają się okresy lepszego spania, ale na ogół nie wygląda to dobrze. Mam szczęście, że nie muszę rano wstawać do pracy, po prostu gdy zasypiam ok.7, 8, wstaję ok.11.

Jednak to nie jest normalne, bo wiąże się z wieloma problemami...ale co mam zrobić :mhm::?:

Z tego co wiem, mnóstwo młodych osób stąd cierpi na bezsenność, a uczą się, pracują-to dopiero problem ogromny!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, tez tak chodze spac 12- 1 :mrgreen: mam na wieczor mase przyjemnosci zawsze ---czytanie , krzyzowki , filmiki , pogaduchy tel.

 

mirunia Hey Kochana :******** o lazanek to ja dawno nie jadlam :105: a dajesz pieczarki do kapusty czy miesko????

 

Ciesze sie ze masz dzis dobre samopoczucie ! :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, wcześniej i to w sumie nie tak dawno, też tak miałam. Lekarka poprzednia jeszcze kazała mi się kłaść właśnie w tych godzinach, że to jest bardzo ważne. Buntowałam się w duchu, wściekałam, że nic mi już przyjemnego nie zostanie w życiu. Po jakimś czasie spróbowałam i widziałam sporą różnicę na plus. Przynajmniej nie potrzebuję tabsów nasennych bo wcześniej organizm był rozregulowany, naturalny rytm. Ostatnie moje problemy, tak gdzieś od piątku, to z własnej głupoty :/ nie dojadam i bywa że z głodu nie mogę spać.

 

-- 13 sty 2015, 17:29 --

 

jasaw, wiem jak u Ciebie wygląda :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, jak zapomnę tylko o jednej rzeczy którą miałam kupić to i tak jestem zadowolona.

 

-- 13 sty 2015, 17:49 --

 

Dziś muszę się pochwalić że pamiętałam o wszystkim choć byłam pewna spoglądając do portfela że na bank o czymś zapomniałam bo coś sporo pieniędzy zostało :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, a jak szybko udało Ci się przestawić godziny zasypiania i wstawania ? Jakie leki wcześniej brałaś ... Afobam ?

Ja swego czasu ponad 3 lata brałam nasennie alprę, ale to było dawno temu.

 

mirunia, ja też dzisiaj zaliczyłam rossmanna ... kupiłam sobie płyn dla mężczyzn na przyspieszenie wzrostu włosów :shock: Miałam dać wujkowi, ale chyba sobie jednak zostawię. Zaaplikowałam już sobie pierwsze podlewanko ... całkiem ładnie pachnie :lol: Zresztą męskie perfumy też są sto razy bardziej intrygujące dla mnie niż babskie. Sama już nie wiem, czy ja babą nie jestem przez przypadek :bezradny: Z kosmetyków to ja praktycznie oprócz szamponu i mydła, tylko odżywki do włosów używam. Ale żeby nie było tak całkiem, że nie wiecie, z kim piszecie, to Wam powiem, że od pół roku maluję pazury ... to dopiero luskus :shock: I nawet mi się podobają, ale to dlatego, że na nie mam zbyt kształtnych paznokci i lakier kryje te wszystkie niedoskonałości ( zwł. ciemny )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, jak szybko to nie pamiętam, a nasenne to brałam wcześniej neuroleptyki, a potem mirtę, próbowałam też lerivon i trittico. Typowo nasennych nie brałam, nie liczą że przez bardzo krótki okres brałam jakiś na e, dość popularny, raczej z łagodniejszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, czasem piszę, ale rzadko. Raz pamiętam mama zrobiła listę co potrzebuję, którą zapomniałam zabrać i co najgorsze w zwykłym sklepie, nie samoobsługowym, stałam dumałam aby wszystko sobie przypomnieć, a tu na złość jeszcze kumpel mnie zagaduje.Nie znoszę miejscowego sklepu i przeżyłam nie mały stres, w sumie to był pierwszy raz po długiej przerwie kiedy tam robiłam zakupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, cześć. Szkoda, że się mijamy. Napaliłam w piecu i idę odsapnąć. Dosyć sporo dziś spędziłam przy lampy czy tele i choć milo się rozmawia, przynajmniej mi, to należałoby się oderwać oprócz tego że mało co spałam.

 

Pewnie mnie już dziś nie będzie ( oby) więc do jutra. Niestety jutro też planuję wyjazd. Muszę jechać odebrać ksero karty choroby, a że to ponad 70 km, to wrócę późno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×