Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie:) wczoraj już nie zajrzałam bo a to z mala siedziałam a to serial oglądałam parę odcinków chyba o 4 dopiero spać poszłam ale zaraz jeszcze się przespie bo nie dam rady potem funkcjonować. .. mała w przedszkolu ale martwię die bo w nocy oczko jej ropialo. . Dopiero 2 dzień w przedszkolu w tym miesiącu. .. oby to nie zapalenie spojówek :/

 

-- 13 sty 2015, 09:49 --

 

Zosia_89 przepis na to ciasto znajdziesz w internecie.. ja tez stamtąd brałam... potem Ci dokładnie napiszę bo ja mieszam z kilku przepisów. . Ostatnio nawet dodałam maskarpone do środka i tez było dobre:) popatrz w Google z nutelli i sucharami. .. na wierzchu może być galaretka np truskawkowa z truskawkami... ja robię wiśniowa z wiśniami drelowanymi a galaretkę zamiast na wodzie gotuje na kompocie wiśniowym tylko wtedy więcej galaretki trzeba wsypać bo słabo tezeje. .. są też przepisy 4 warstwowe. Ja robię te 3 warstwowe. ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Kochani :******** :papa::papa:

 

Ja wstalam z e spadkiem cukru i slabo mi sie zrobilo , oczywiscie juz sie tego wystraszylam i lęk mi sie wlaczyl .. Chociaz w tej sytuacji jest on zrozumialy .

 

Nic zjadlam kawalek czekolady , bulke i jest ciut lepiej.

 

Slonce wychyla sie niesmialo zza chmur , moze bedzie dzis ladniejsza pogoda niz w ostatnie dni.'

PannaNatalia, bardzo ladna z Ciebie dziewczyna :)

 

Milego dzionka Wam zycze !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim!

 

Dziś idę na terapię wyjątkowo później ( spóźnię się do pracy, ale już to odpracowałam). Niedobrze, bo mnie nosi. Czuję się w ogóle kiepsko, bo boli mnie głowa ( aż mi szczęka zdrętwiała),a dziś znów dzień załadowany - terapia, praca, rehabilitacja. Zaczynam wątpic, że potrafię normalnie wejśc w tryby, zapowiada się cały miesiąc mordęgi.

To tyle chciałam wam się poskarżyc.... Życzę wszystkim miłego dnia!

 

platek rozy, Dobrego dnia Plateczku! U mnie słońce nawet nie udaje, że się wychyla - burośc i szarośc wokoło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pospałam godzinke:) mąż obudził mnie żeby drzwi za nim zamknąć bo wychodził. .. on wiecznie gubi swoje klucze... wczoraj było mi przykro... gada na fb albo smsuje z jakąś dziewucha. .. pewnie ze swoją koleżanką z Anglii. .. co wieczór naklejania paski wybielające na zęby. .. może on sam juz sobie układa życie od nowa... ale obojętne mi to.. chyba kwestia przyzwyczajenia.. od ponad roku ma hasło na telefonie. .. oj tam niech sobie ma co chce... zastanawiam się czy jest sens żebym szła na pogrzeb jego dziadka. .. nigdy nie widziałam go na oczy... Mąż w ogóle ma bardzo dużą rodzinę, nawet wszystkich nie znam... mam już dość udawania udanego małżeństwa.. wszystko na pokaz... Ponad to szkoda mała mi ciągnąć w zimie po cmentarzach.. Nie wiem co robić... nie chce źle postąpić. ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chocovanilla, z jednej strony wypada iść na ten pogrzeb ale z drugiej...masz dziecko,faktycznie szkoda ją ciągać po cmentarzach.Sama nie wiem co bym zrobiła w tej sytuacji(pewnie bym nie poszła ze względu na moje stany lękowe) ,może spróbuj porozmawiać jakoś z mężem na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie rozbolala glowa. .. Mąż nie może przestać słuchać muzyki.. dudni w całym domu... słucha transow a mnie to rozdrażnia zaraz jakąś roztelepana i zla jestem do tego głowa mnie boli i niedobrze mi... prosiłam żeby sciszyl ale on na to żebym sobie wyszła jak mi przeszkadza na korytarz. .. nie chce wchodzić dalej w konflikty albo się odgrywać zlosciwosciami bo i tak tylko ja to odczuje... trudno musze się jeszcze pomęczyć. ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, masz w domu glukometr, żeby sobie stwierdzić, że masz spadek cukru ? No i widzisz Słonko, jaka nam się pogoda zrobiła :shock:

Ja nie jestem jakąś mega zwolenniczką aż takiej jasności :?

 

PannaNatalia, nie denerwuj się na zapas ! Psychiatrzy z reguły nie gryzą ... już prędzej pacjenci :mrgreen:

 

Obudziłam się po 4 i już nie mogłam zasnąć ... jelita mnie z nerwów bolały ... dopiero Scopolan pomógł, ale zasnąć już nie dałam rady :bezradny:

Ale poszłam na siłę na 2 wykłady i jakoś wytrzymałam ... jestem z siebie bardzo zadowolona :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, To się wymienilysmy bo ja dopiero po 4 poszłam spać a o 7 pobudka bo dziecko do przedszkola ale potem na godzinkę się położyłam. . Teraz szlak mnie trafia od tej muzyki ale nie chce być porywcza.. to nie wyjdzie mi na dobre.. trudno zapraszam na emisję van biurena

 

-- 13 sty 2015, 14:35 --

 

Van burena. Literowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chocovanilla, co za chłop. Zero szacunku dla drugiej osoby :silence:

 

Chociaż tak między nami ... to ja akurat lubię taką muzykę, klimaty elektroniczno - trancowe ... ( niekoniecznie, jak mnie łeb boli ).

Znam parę kawałków Armina ... ale wiem, że niektórych taka muza może wkurzać. A on słuchawek nie ma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, :******** Slonce mam glukometr , dostalam recepte na niego i mierze sobie , nie zawsze ale jak sie slabo czuje , miewam spadki cukru niestety :bezradny:

 

Ciesze sie ze dalas rade na wykladach:)

Zaczelas brac spamilan moze?

kosmostrada :******** moze po terapii Ci sie poprawi????Ja tez jak mam zapelniony dzien po brzegi to mi sie wydaje ze nied am rady i mam stresa.

Z kolei wole jednak to niz siedzenie w domu :silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie

 

Terapeutka stwierdziła że wyjątkowo dobrze podziałała na mnie przerwa, choć w pierwszej chwili była wręcz przerażona moim wyglądem bo podobno wyglądałam na mocno wymęczoną. Rozgadałam się jak nigdy dotąd, swobodnie, nie czułam się gorsza tylko jak równy z równym, co zauważyła terapeutka, że jest pewna siebie, podchodzę do różnych spraw/wydarzeń racjonalnie, mam dużą samoświadomość. Teraz póki co sesję co dwa tygodnie, a potem się zobaczy. Wiem, miałam zrezygnować z terapii, ale póki co zobaczę jak się to potoczy a zrezygnować zawsze mogę.

 

 

Teraz ciężko mi się zdecydować, czy położyć się na godzinkę bo jestem padnięta, niedospana i na pół przytomna, czy skorzystać z całkiem ładnej pogody i słoneczka które się pokazało i wyjść na spacer z Zuziulą. Niestety muszę wybrać bo zanim się z ciemni powinnam rozpalić w piecu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Infinity, Arasha, dzień dobry Dziewczynki :D

U mnie też słońce pojawiło się i powoduje u mnie rozdrażnienie...niestety.

Mam początek jakiejś infekcji, bólgłowy, gardła i takie tam różne inne objawy.Już wypiłam sok malinowy i sok z cytryny.

Kamilko, ja wiesz , ja mam cukrzycę i wiem, jak ważne jest regularne odżywianie z zachowaniem odpowiedniej kaloryczności posiłków. Hipoglikemia jest bardziej niebezpieczna /niedotlenienie mózgu/ niż hiper. Poziom glukozy poniżej 70 jest już alarmem...

Fizycznie czuję się dobrze, czyli doszłam do wniosku, że opieka nad dziećmi jest odpowiednim zajęciem dla mnie. Popołudnie dzisiejsze też zapowiada się miło - starszy Wnuczek ma byc u nas kilka godzin :D

Ja, zresztą chyba jak wszyscy, mobilizuję się przy osobach, które są zdane na mnie, dotyczy to dzieci, jak też osób starszych...

 

-- 13 sty 2015, 15:04 --

 

JERZY1962, witaj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Kochana a ja wczoraj za wczas zjadlam posilek ostatni i stad moj spadek cukru >

:********** a w ogole to buziaczki i kuruj sie Slonce.

 

Zosia_89, :******** hey hey

 

JERZY1962, Jerzyku :******** tez witaj:p

 

Arasha, bo ja nie wiem czy wykupywac swoj :bezradny:

 

-- 13 sty 2015, 16:28 --

 

Zosia_89, a mi sie zawsze Twoje avki podobuja :105::105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×