Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze imiona... :D


Gość Thazek

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nie wiem dlaczego ale prawie wszyscy mówią do mnie Natalka.Od zawsze tak było czy to w szkole(w liceum była ze mną w klasie dziewczyna,która miała takie samo imię i zwracali się do niej Natalia),w domu,wśród znajomych.Ludzie uważają,że Natalka bardziej do mnie pasuje,a według mnie brzmi infantylnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PannaNatalia, ja miałam w liceum jeszcze 4 koleżanki w klasie o takim samym imieniu, jak moje ... i na dokładkę jeszcze matematyczkę :pirate: Ale to był jakiś wyjątek, bo na co dzień nie spotykam się zbyt często z moim imieniem i dobrze, bo ja tłumów nie lubię :lol:

 

A Natka by Ci pasowało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika - ten opis najbardziej oddaje mój charakter, najlepiej wypoczywam w domu 8)

 

Monika jest osobą spokojną, lubiącą ład i porządek. Uwielbia towarzystwo, ceni sielankę rodzinną. Dzięki łagodnemu charakterowi, umiejętnościom dyplomatycznym posiada dobre kontakty i bezkonfliktowe życie. Ceni sobie dobre stosunki w rodzinie i środowisku, dba o przyjaźń, ale zaniedbuje siebie. Jej sprawy osobiste zawsze schodzą na dalszy plan. Bywa również rozrzutna, dlatego nieraz w życiu ma kłopoty gospodarcze. Prawdziwe Moniki cenią sobie spokój i wygody. Główną sprawą w ich życiu jest wygodny dom, który potrafią wypełnić i przystroić masą ładnych drobiazgów. Jak wszystkie dwójki, mają większy talent do udanego wydawania pieniędzy aniżeli do walki o pieniądze. Zgodnie z magią swojego imienia najlepiej się czują w bezpiecznym cieniu czyjejś silniejszej osobowości - najlepiej własnego męża lub kochanka. Nie mają też nic przeciw temu, aby ich wybrany chodził z głową w chmurach czy też bujał w obłokach. Moniki potrafią długo czekać, aż świat pozna się na talentach ich ukochanego geniusza. Zanim to nastąpi, gotowe są znieść niedostatki i niewygody. Jednego tylko nie lubią: zbyt częstych przeprowadzek i życia na walizkach. Kiedy widzą, że ich druga połowa zaczyna robić karierę, chętnie podejmują się roli pośrednika między mężczyzną swojego życia a pospolitą codziennością: tak więc płacą raty, robią sałatki, umawiają gości na wizyty i organizują wakacje dzieciom. Czynią to dyskretnie, bez zbędnego hałasu i zupełnie naturalnie. Gdy ich ukochany cierpi i popada w depresję, okazują się psychicznie silniejsze od niego i potrafią go podźwignąć z upadku. W późniejszym wieku swoje ambicje przenoszą na dorastających synów lub (rzadziej) córki. Z imieniem Monika często wiążą się talenty artystyczne (w muzyce, malarstwie czy krawiectwie), a także zamiłowanie do antyków, obrazów starych mistrzów i muzyki dawnej. Moniki nie są nowatorkami i wolą sprawdzone wzory. W ogóle są miłośniczkami tradycji, najpewniej czują się przy typowo kobiecych zajęciach, a pod maskę samochodu boją się zaglądać. Również ich poglądy na rodzinę i miłość są jak najbardziej tradycyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×