Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kobieta w związku


Rekomendowane odpowiedzi

Gruby potrfel przede wszystkim....

 

Moze nie przede wszystkim ale to podstawa. Jak planujesz z kims zwiazek, powazny to musisz myslec o przyszlej rodzinie. Dzieci nie rozumieja, ze nie ma pieniedzy. Akurat jak spotykam kobiete i ona mowi, ze nie interesuja ja pieniadze to moze juz sobie isc, bo wiem ze jest jakas niedojrzala. Milosc miloscia a zycie zyciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gruby potrfel przede wszystkim....

 

Moze nie przede wszystkim ale to podstawa. Jak planujesz z kims zwiazek, powazny to musisz myslec o przyszlej rodzinie. Dzieci nie rozumieja, ze nie ma pieniedzy. Akurat jak spotykam kobiete i ona mowi, ze nie interesuja ja pieniadze to moze juz sobie isc, bo wiem ze jest jakas niedojrzala. Milosc miloscia a zycie zyciem.

Ja nie o takim związku mówie. Ja mówie o związku typu jak facet mówi do kobiety "Co ci kupić na urodziny?" A ona mu na to "No tą nowa sukienke co ci mówilam. Nie jest droga tylko kosztuje 499 w promocji"

Z reszta można to wyrazic za pomoca tego filmiku

[videoyoutube=fwbl6SJGRyQ][/videoyoutube]

 

-- 11 sty 2015, 19:16 --

 

Albo ten jest jeszcze lepszy :twisted:

[videoyoutube=wvr0L5tQJVM][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewaznie tansza = brzydsza.

Heh wszystkim rzadzi jednak ekonomia. Dobrze ze sie tego w szkole uczylem

 

:shock: z takim podejsciem to trudno bedzie z kims byc

 

po prostu nie rozumiesz mezczyzn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewaznie tansza = brzydsza.

Heh wszystkim rzadzi jednak ekonomia. Dobrze ze sie tego w szkole uczylem

 

faktycznie wydaje sie, ze zazwyczaj tansza = brzydsza, choc jak patrzylem na te drogie np. na roksie to sam już nie wiem, z pewnością jest dużo wyjątków, choćby takie które są ładne, ale dopiero wchodzą do interesu i nie mają jeszcze rzeszy stałych bywalców, wtedy ceny bywają promocyjne, wzrastające z czasem, ale to tak na marginesie, bo w temacie nie chodziło chyba o związki usługodawcy z usługobiorcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewaznie tansza = brzydsza.

Heh wszystkim rzadzi jednak ekonomia. Dobrze ze sie tego w szkole uczylem

 

faktycznie wydaje sie, ze zazwyczaj tansza = brzydsza, choc jak patrzylem na te drogie np. na roksie to sam już nie wiem, z pewnością jest dużo wyjątków, choćby takie które są ładne, ale dopiero wchodzą do interesu i nie mają jeszcze rzeszy stałych bywalców, wtedy ceny bywają promocyjne, wzrastające z czasem, ale to tak na marginesie, bo w temacie nie chodziło chyba o związki usługodawcy z usługobiorcą.

 

Czytam te Twoje wypociny i doszedłem do wniosku ,że nie masz żadnego szacunku do kobiet - jak możesz kolego napisać to nie pisz w ogóle - co to za wpis tańsza = brzydsza jak możesz kobiety porównać do ekonomii , nie masz żadnego szacunku do kobiet dlatego masz uczucia i myślenie jak niezwykły sutener.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybyś tak się bardziej wczytał to może byś zauważył, że to był ironiczny komentarz do tekstu, którego nie jestem autorem.

 

Co teraz zwalasz na kolegę ? bo Ci się z nim fajnie pisze - nie lubię oceniać ale takie zachowanie jest nie godne każdego faceta. Napisz mi co Ty byś zrobił z ta swoją ekonomią jakby kobiet na świecie nie było ? Wpis zwykłego kutasa z żelem na głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pituś,

 

nie na kolegę tylko na Twój brak zrozumienia mojej wypowiedzi, która w ironiczny sposób mówi tyle, że teksty "Przewaznie tansza = brzydsza" to się odnoszą do kobiet w burdelach a nie tych normalnych. i nie dość, że całkowicie wypaczasz sens mojego posta to jeszcze te chamskie odzywki, opamiętaj się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pituś,

 

nie na kolegę tylko na Twój brak zrozumienia mojej wypowiedzi, która w ironiczny sposób mówi tyle, że teksty "Przewaznie tansza = brzydsza" to się odnoszą do kobiet w burdelach a nie tych normalnych. i nie dość, że całkowicie wypaczasz sens mojego posta to jeszcze te chamskie odzywki, opamiętaj się!

 

Pierdolisz i dupą nie ruszasz to jest dopiero zjawisko ! Co do mojej prostoty w wypowiedziach zwyczajnie podnoszę ekspresję rozmowy jak przystało na facetów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×