Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

JERZY1962 :papa:

Ostatnio łatwiej się koncentruję, więc faktycznie potrafię zatracić się w ciekawej książce. Z resztą filmy też ostatnio mnie wciągają jak kiedyś ;)

 

-- 11 sty 2015, 22:13 --

 

Wczoraj nagrałam tą wychwalaną pod niebiosa "Idę". Może jutro uda mi się obejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kertyl, tak, dzisiaj mamy interwencję kryzysową, ale praktycznie to jest najspokojniejszy wątek na forum na takie luźne rozmowy.

 

1541820-bigthumbnail.jpg

 

-- 11 sty 2015, 21:35 --

 

No nic, idę sobie jeszcze pograć ostatni raz w tym tygodniu, bo od jutro "kuję" (nie umiem kuć), muszę powalczyć o stypendium, akurat z zaoszczędzonych pieniędzy bym miała na kurs tańca i na rajstopy :yeah:

 

I jeszcze sobie poczytam, ale mi ciężko idzie, nie mogę zapamiętać nazwisk bohaterów i z każdym rozdziałem zastanawiam się o kim czytam. Norweskie kryminały jego mać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, :**** buzi Kochanie Moje, ja raz niby cos rusza ku lepszemu, a za chwila beznadzieja ...kumasz..i tak w kółko, ale w czwartek byłam u mojej doktor, szukamy grupowej terapii dla mnie tzn. oddziału dziennego w okolicy póki nie zacznę tej indywidualnej ....ale dziękuję ci za wszystko, TY wiesz za co... <3

a jak u Ciebie?

ja dopiero dzisiaj na chwilkę dłużej mam net

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, Karinko Kochana, rozumiem Cię doskonale, zresztą jak większość Forumowiczów.

Ale pomyśl, jak bardzo jesteś silna, walczysz, nie poddajesz się, mimo cierpienia :great:

Gdyby udało się z tą terapią, byłoby super :!::!:

Nie dziękuj mi...sobie wszystko zawdzięczasz, a słowa ludzi, którym na Tobie zależy, mogą Cię jedynie mobilizować, bo cóż więcej mogą...

 

-- 11 sty 2015, 21:55 --

 

wieslawpas, Wiesiu, wiem, bo mi kiedyś mówiłeś o tym, a Ty wiesz, że to konieczność...musi być gorzej, by było lepiej w Twoim przypadku, przecież rozumiesz to doskonale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×