Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

wieslawpas, po cholerę czekać na budzik?

Ludzie, nie dajcie się znowu wkręcić. Jak ktoś chcę strzelić samobója, to robi to po cichu, a nie ogłasza to wszem i wobec na forum. Mało tego, najczęściej udaje się przed rodziną, że czuje się dobrze, jest poprawa, żeby nikt nie nabrał podejrzeń i nie przeszkodził.

Takie deklaracje, to chęć wzbudzenia zainteresowania, tylko że to chore. Szkoda mi tylko ludków na forum, którzy naprawdę to przeżywają i nie przesypiają później nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! przestańcie się stresować! Osoba, która ma poważne zamiary samobójcze nie obwieszcza tego całemu światu. A już na pewno, na przykładzie Wiesława, po przegapieniu wyznaczonej godziny, nie wyznacza sobie następnej "godziny 0", tylko jak sądze wisi jej to czy jest to noc czy środek dnia.

Ewidentna próba zwrócenia na siebie uwagi i być może wołanie o pomoc, tylko co to za wołanie o pomoc skoro się tej pomocy nie chce przyjąć.

 

-- 11 sty 2015, 20:29 --

 

A tak poza tym o ile się nie mylę pisanie na forum o zamiarach samobójczych/sposobach na popełnienie samobójstwa jest zabronione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, nie tylko mam takie tematy ale zycie sie toczy dalej czy jestem chora czy nie jestem , i tez miewalam i miewqam mysli samobojcze ale chodze na terapie i staram sie wyjsc z mojej choroby.

Jeszcze kilka dni temu tez bardzo zle sie czulam , mialam caly czas lęki , wiec nie mow ze Ty masz najgorzej bo nie wiesz jak kazdy z nas sie czuje . to ze nie pisze w kolo tylko o nerwicy nie znaczy ze nie cierpie!

 

I nie bede w kolo pisala tylko o tym bo to najprostsza droga do tego zeby nigdy sie nie wyleczyc. Ja nie zyje nerwica a zyje i funkcjonuje mimo niej !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie zgadzam sie z platek rozy, acherontia-styx, veni_vidi_vici_80, Zebrec, amelia83 to ze ktoś nie zamula po tematach to nie znaczy ze jest kurna super.

tak samo samobójca nikogo nie informuje. bardzo nieładnie ze do ostatniej chwili czekales na nasze reakcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, platek nie denerwuj się kochana! Ja to już mu jakieś parę postów temu usiłowałam wytłumaczyc, że nie po to jesteśmy na spamowej, żeby tylko i wyłącznie jęczec i wszyscy tutaj mamy swoje problemy.

Na spamowej się wspieramy, odpczywamy, dajemy energię, pobieramy ją , cieszymy się, smucimy, gadamy o dupie Maryni, ale wszyscy jesteśmy chorzy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 leki, pytanie tylko jak długo brane i czy regularnie.

Pamiętam jak Wiesław pisał w tematach lekowych chyba o każdy lek i skakał z nich, z jednego na drugi, albo zapominał zażyć.

Napięcie może się już brać z uzależnienia od tabletek nasennych, których organizm domaga się większych ilości.

Jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest oddział. Nie ma co się dłużej męczyć, tylko dać sobie pomóc.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, to sie ciesz ze nie masz lękow bo ja mialam takie ze ledwo z domu wychodzilam i tak samo amelka miala. Lęk potrafi byc tak silny ze Cie paralizuje rozumiesz????? Nie wiesz co masz robic bo tak sie boisz. Do tego dochodzi tachykardia , silne zawroty glowy , roztrzesienie.... i tak mialam cale swieta i dopiero od moze 4 dni jest lepiej.

 

A zadnych lekarstw brac nie moge bo po kazdym leku umieram i to jest dopiero jazda .

 

Dlatego nie oceniaj ze my sie swietnie czujemy bo nic o tym nie wiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 leki, pytanie tylko jak długo brane i czy regularnie.

Pamiętam jak Wiesław pisał w tematach lekowych chyba o każdy lek i skakał z nich, z jednego na drugi, albo zapominał zażyć.

 

Właśnie miałam o tym napisać.

Zgadza się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×