Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim

Rozmawiałam wczoraj z Adminką. Wg niej nie powinniśmy się w to mieszać/tego zgłaszać. Nieraz były na tym forum podobne akcje (próba zwrócenia na siebie uwagi), przez co później użytkownicy, łącznie z Modami mieli nieprzyjemności, bo koniec końców niedoszły samobójca zmieszał z gównem ludzi, którzy chcieli mu pomóc.

 

Nie zgadzam się. Uważam, że bardzo dobrze, że powiadomiliśmy Policję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :papa:

ale żescie nadrukowali stron :shock:

za mną ciężkie 4 dni wypełnione po brzegi jak nie pracą to zajęciami na uczelni... na szczęście dzisiaj skończyłam zajęcia "tylko" 5 h wcześniej niż powinnam, także nawet zdążyłam się przespać popołudniu :yeah: dobrze, że jutro i wtorek wolny :105:

 

a ja na temat wieslawpas i tego co wyczynia i wypisuje tutaj mam swoje zdanie. nie wypowiem na forum, bo zaraz zostanę zlinczowana zapewne :smile:

ale jest na pewno ciut odmienne od zdania większości tutaj w tym temacie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesław, obrałeś złą strategię. Teraz Twoje skargi i żale będą puszczane mimo uszu i jak będziesz naprawdę w potrzebie, ktoś pomyśli, że znowu szukasz atencji... Nie tędy droga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Widzę, że też się dziś załapałaś na interpersonalną rozrywkę. Mnie chociaż koleżanka telefonicznie uprzedziła, że zaraz będzie, więc miałam czas wylec spod koca i sprawdzic, jak wyglądam i jak wygląda duży pokój, no i elegancko wyrzucic z niego mensza :D Nie miałam coprawda co podac do kawki, bo wszystko przez chłopaków wyżarte, ale na całe szczęście kumpelka na diecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×