Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, nie wiem skąd mam energię, myślę że po ustąpieniu objawów depresyjnych plus święta są zawsze trochę pod górkę, a po nowym roku jakoś równiej, można się potoczyć do przodu. Fajnie jest robić nowe rzeczy.

Eh, nawet na jeden koncert bym pojechała, niestety omijają Polskę szerokim łukiem, a pewnie i tak nie miałabym z kim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, :mrgreen: rozdzielasz aktywności widzę tak jak ja :P zrobiłam kanapki... zjadłam... miałam wstać i się ogarnąć do spania a siedzę dalej i nie mam siły się ruszyć. Jeszcze chwilkę :mhm:

 

-- 11 sty 2015, 19:14 --

 

cyklopka, ja się na święta i sylwestra zawsze jakoś tak gorzej czuje :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Boże, współczuje :( a kiedy będziesz już miała spokój z wodą to panowie hydraulicy oznajmili? :bezradny:

 

A ja zbieram się do tego ogarnięcia i do spania, miło było znowu z wami pogadać :) teraz będę zaglądać częściej stęskniłam się :yeah:

dobranoc :105: :*****************

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich strasznie zmartwił mnie post Wiesława bo miałam podobnie chorego ojca i też miał myśli samobójcze ,ale nie był sam byliśmy przy nim .wiesławie idz do szpitala pomusz sobie bo sam sobie nie poradzisz masz chyba jakąś rodzine ona ci pomoże,idz do szpitala i niedaj się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×