Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

mnie wkurza nawet wkurw.. że nie ma śniegu, a bardzo lubię tą porę roku ;/ ... cały brud jest przykryty białą pierzynką no super, a jest brudno szaro i w dodatku pada deszcz nosz qrwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzisiaj wkurzyło to, że przypomniałam sobie pewną sytuację. W sumie jestem ciekawa co o tym myslicie :)

To było 3 lata temu. Poszłam na imprezę rodzinną (z tańcami) z dobrym kolegą z klasy mimo, że kręciłam wtedy z moim obecnym (swoją drogą oni znają się bardzo dobrze bo poznałam jednego przez drugiego ;)). Po tej imprezie, kolega został u mnie na noc, bo mieszka daleko. Wypilismy jeszcze z moimi rodzicami i poszłam spać. Chciałam z nim wtedy pogadać o moim obecnym, bo miałam dylematy, ale nagle kolega wstał i powiedział, że idzie pogadać z moją mamą, bo jeszcze nie spała. Siedzieli, pili wino do 4 rano, śmieszkowali, nawet czułam, że matka go kokietowała. On w samych bokserkach, matka w samym szlafroku.

Co przypomnę sobie tą sytuacje to krew mnie zalewa, chociaż dokładnie sama nie wiem czemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abstrakcyjna, Ja też.

Chciałabym jeść inaczej ale mi się nie chce gotować :)

 

Wkurza mnie mój słaby poziom języków obcych. Zrozumieć, zrozumiem ale nie odpowiem :roll: Chyba że jakimś prostym zdaniem. Nie ma mowy o swobodnej rozmowie.

Co najgorsze- nie chce mi się tego uczyć xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steviear, komunikatywności to najlepiej się po prostu uczyć w pracy za granicą ;-)

tak samemu to chyba mało możliwe, przynajmniej u mnie niemożliwe :-)

 

można też słuchać filmików na youtubie... swego czasu słuchałam bardzo dużo filmików po ang na temat rysowania, malowania i innych sztuk, albo makijażu albo organizacji papierów i innych rzeczy, planerów,.., ....

 

bardzo mi to pomagało na obczyźnie

ale ostatecznie nie wytrzymałam zazdrości innych, presji i przestałam w ogóle się uczyć i wróciłam do PL

 

-- 11 sty 2015, 00:15 --

 

Cognac, a co to jest INFJ ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wel2,

Musiałabym oszaleć by się porwać na taki krok. Zginęłabym tam. A do pracy nie przyjmą bez świetnej znajomości języka o ile w ogóle chciałabym pracować( bo pewnie dobrej bym nie dostała z takim niedouczeniem ...) Nawet 2 latki się uczą języków a ja tak późno zaczęłam to może za stara jestem. :D

 

Bardzo nie lubię oglądać filmików. Filmy spoko, filmiki nie :P

 

Wywierali presję byś się uczyła? Zazdrości?

Ja czuję jakąś tam presję. Gdybym potraktowała to jako hobby, pewnie już bym mówiła :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu kupiłam herbatę. Taka naturalna,suszona lecz z marketu. Zapłaciłam dość dużo jak na herbatę.

Zaparzyłam sobie itp. Okazała się ohydna ale i tak spróbowałam jej.

 

Dzisiaj słyszę od mamy, że herbatka którą kupiłam okazała się być z dodatkiem- robakami. :shock:

Aż niedobrze mi się zrobiło.

Piłam to.. Parzone robale.. Kurwa

Myślałam że to płatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steviear, tak tylko mówię że to dobry sposób.

 

Ja nie umiałam angielskiego jak zaczynałam.

 

Wręcz odwrotnie. Współpracownicy wywierali presję żebym się nie starała, żebym była gorsza, strasznie mi zatruwali życie. A ja bardzo nie chciałam się odpłacać się agresją za agresję i nie miałam siły na to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przejmujący się tekstami kogoś, kto tymi tekstami chce wprowadzić zamieszanie na forum.

ech muszę wyrobić sobie ten nawyk co masz Ty moze udzielisz paru wskazówek bo narazie w pieleszach jestem:(

 

właśnie prowokacje mnie wkurzaja gdy ludzie hejtuja innych bo im sie nudzi w zyciu. jakbu na to spojrzeć moze zaczne im współcZuć. hmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przejmujący się tekstami kogoś, kto tymi tekstami chce wprowadzić zamieszanie na forum.

ech muszę wyrobić sobie ten nawyk co masz Ty moze udzielisz paru wskazówek bo narazie w pieleszach jestem:(

 

właśnie prowokacje mnie wkurzaja gdy ludzie hejtuja innych bo im sie nudzi w zyciu. jakbu na to spojrzeć moze zaczne im współcZuć. hmmm

Ja po prostu uważam, że jak ktoś pisze, że za chwilę idzie popełnić samobójstwo, to zależy mu jedynie na zrobienie szumu wokół siebie; osoba, która naprawdę zdecydowała, że za moment popełni samobójstwo nie będzie o tym pisać, tylko po prostu to zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×